Opinie o Maritime Consulting Poland Dariusz Kowalski w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Maritime Consulting Poland Dariusz Kowalski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maritime Consulting Poland Dariusz Kowalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maritime Consulting Poland Dariusz Kowalski w Koszalin

Uczestnik szkolenia motorowodn

Słabiutka firma...Jak ktoś lubi firmy, które nie traktują poważnie przedsiębiorców , bo zostawia ich z kłopotem jak coś jest nie tak z refundacją.. to śmiało...firma szkoleniowa, która nie ma pojęcia o szkoleniach na poziomie. Skoraystałem raz z motorowodnego i słabo prowadzone..sprzet się psuł..Nie skorzystam więcej i nie polecam.

uczestnik szkolenia Nowy wpis
@Uczestnik szkolenia motorowodn

Popieram... brak rzetelności i kompetencji, a także podstawowej wiedzy z zakresu organizowania dofinansowanych przez UE szkoleń. Wprowadza w błąd potencjalnych uczestników przekonując, że szkolenie jest refundowane w 80% przez UE, a następnie domaga się zapłaty pełnej kwoty twierdząc, że przy zapisie na szkolenie coś zostało zrobione niewłaściwie.

Klient Nowy wpis

Wiemy co to za pracownicy byli, którzy to wypisują. Aż dziw bierze, że tak długo i z taką litością Darek ich trzymał. Banda darmozjadów i nierobów. Zarabiać tak, pracować już nie!

Rozmowa o pracę w tej firmie Nowy wpis

Podczas rozmów o pracę obgaduje poprzednich pracowników i innych kandydatow i pokazuje ich cv. Jaka to jest ochrona danych żeby rozmawiać o nieobecnych ludziach którzy złożyli cv? Totalne (usunięte przez administratora). Unikać jak ognia. :( Rozmowa odbywa się przy innych pracownikach a pytania z kosmosu. Tragedia...

Były pracownik MCP Nowy wpis

UNIKAĆ JAK OGNIA! (usunięte przez administratora) i oszust, wyjątkowo nierzetelny pracodawca. Wymagania z kosmosu, pracowników dosłownie ZAWALA pracą, sam w tym czasie siedzi w domu na kanapie, udając że wychodzi "na spotkanie z klientem" lub "na pocztę". NIE PŁACI NA CZAS! Gdy pracownik zaczyna upominać się o swoje - zwalnia w trybie DYSCYPLINARNYM, podając wyssany z palca powód! Co najlepsze - ODMAWIA przelania wypłaty, zostawiając pracownika na lodzie! WSZYSCY BYLI PRACOWNICY TEGO PANA TOCZĄ Z NIM OBECNIE BOJE W SĄDZIE PRACY, a ma na głowie jeszcze KILKA postępowań wytoczonych przez Państwową Inspekcję Pracy. Ponownie - UNIKAJ JAK OGNIA!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Maritime Consulting Poland Dariusz Kowalski na stanowisko KIEROWCA CIĘŻARÓWKI c+e? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Jocker

Hmm.. jak można nazwać kogoś , kto nie wyplaca pensji..albo wypłaca ją kiedy chce..nie szanuje ludzi..pracowników i klientów. Chyba tylko wrogowi można polecić pracę w tej pseudofirmie.. Moje sugestie dla Maritime Consulting Poland Dariusz Kowalski: Carma wraca Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie wyzywać ludzi, nie oszukiwać ludzi,ten człowiek tego nie zmieni...bo lis zawsze będzie lisem

Zostaw merytoryczną opinię o Maritime Consulting Poland Dariusz Kowalski - Koszalin

Maritime Consulting Poland Dariusz Kowalski
  • Partyzantów 17 lok. 314A