Opinie o Welding Everything Krystian Wojnarowski w Brzeziny

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Welding Everything Krystian Wojnarowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Welding Everything Krystian Wojnarowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Welding Everything Krystian Wojnarowski w Brzeziny

Kontakt z biurem jak i z szefem wszystko ok, nie polecam tylko współpracy z tej firmy pod firmą Zimerman która ma patologiczne podejście do ludzi pracę pod tą firmą stanowczo odradzam zero jakiegokolwiek BHP i szacunku do ludzi po prostu katastrofa

Artur Nowy wpis

Polecam jestem od stycznia 2024, wszystko tak jak było uzgodnione. Trzeba robić swoje, jak najbardziej OK. Projekty wymagające ale trzeba się rozwijać razem z firmą. Zostaje na dłużej bardzo pozytywnie jestem zaskoczonym koordynacja oraz możliwościami kontraktów w Europie.

MATEUSZ Nowy wpis

Pracuje 2 rok, ciagągłość pracy fajne projekty, obsługa biura OK. Samochody i narzędzia Super. Wypłata terminowa. Polecam

Gosia Nowy wpis
@MATEUSZ

2 lata to już całkiem niezły staż. A jak z podwyżkami przez ten czas, chociaż raz do roku są jakieś dla wszystkich? Księgowej szukali niedawno i stakwa od 4500 brutto, jednak po czasie chciałabym mieć możliwość zarabiania więcej.

Staszek Nowy wpis

Pracuje od 2023 w WE wszystko jak powinno być, duży rozwój firmy. Polecam

Ktoś

Napiszcie, jak wygląda dokładnie taki nabór na spawacza do Niemiec. Ponoć, tak czytałem na fb, że jest rozmowa wstępna, a potem próba spawalnicza. Co każą spawać, na co zwracają uwagę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowy / Księgowa w firmie Welding Everything Krystian Wojnarowski? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Przemysław

Praca ok, trzeba wykazać zaangażowanie, rozwój osobisty i żadnych problemów z ciągłością pracy i wypłata. Ściaglem grupę kolegów wszyscy zadowolenie. Można zauważyć bardzo dynamiczny rozwój Firmy. Ogólnie Polecam.

Mateusz

Wszystko super, kontakt z biurem, szefem. Place budów jak najbardziej Ok. POLECAM

Chyba zauważyłam ciekawą ofertę dla Księgowej, a przynajmniej tak mi się wydaje. Mogę was prosić o weryfikacje zarobków, bo rozstrzał między kwotami jest spory. W tamtym roku pisali o 4 500–7 500 zł, jak widełki wyglądają obecnie? Można wybrać formę zatrudnienia, nie wiem czy dobrze myślę, że decydując się na umowe o pracę w grę wchodzi ta najniższa kwota. Poprawcie mnie, jeśli się mylę :)

Parę minut temu wrzucili na FB, że szukają spawaczy monterów do Niemiec i Holandii. Stawka ponoć określana po próbie spawalniczej. Miał ktoś może próbę u nich i powie, czy ciężko sprostać ich wymaganiu i na ile go wycenili? I piszą, że zapewniają służbowy samochód, ale to rozumiem, że nie każdemu, tylko pewnie bus jakiś z kierowcą.

Jarosław

Pracuje od 2 miesięcy, pieniądze na czas projektów mnóstwo, brak jakiś przestojów. Z biurem wszystko można załatwić. Pan Krystian niesamowita wiedza oraz kultura osobista. Za pare dni przychodzi cała ekipa z poprzednij firmy. Przerabiałem wiele firm ale tu zostaje, super atmosfera. Serdecznie polecam.

Czy w Welding Everything Krystian Wojnarowski możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Polecam wszystko w porządku.

@Piotr

Większość osób zostawia takie zdawkowe komentarze. A myślałem że dowiem się coś więcej o warunkach. Możesz rozwinąć i napisać co konkretnie jest w porządku? Atmosfera? A wypłata? Poziom dobry? Chętnie dowiem się jaka stawka na początek.

Jan

Od niedawna zacząłem pracować w Welding Everything, jestem pod wrażeniem. Super kontak z biurem wszystko dopięte na ostatni guzik. Sprzęt bardzo dobry, bardzo dużo placów budów. Pracownicy na bardzo wysokim poziomie kwalifikacji z dobrym językiem. Bardzo rozwojowa firma z miesiąca na miesiąc. Polecam i już ściągam kolegów z starej firmy.

Dominika
@Jan

Czy od początku masz umowę o pracę, czy jest jakiś okres próbny? ;) Skoro pracownicy sa na wysokim poziomie, to pewnie szukają osób z dużym doświadczeniem i konkretnymi kursami/umiejętnościami? Zarobki jak oceniasz?

Atmosfera OK, wypłata w terminie ciekawe projekty. Dobry kontakt z biurem. Polecam

Barbara
@Adam

Na jakim stanowisku atmosfera jest ok? Na stronię widzę, że zapraszają do kontaktu osoby, które są chętne do pracy na stanowisku montera lub spawacza. Mój mąż chciałby się u nich zatrudnić, ale chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej o zarobkach i atmosferze, czy też godzinach pracy zanim mąż do nich zadzwoni :)

Pracuję od paru miesięcy. Wszystko jak najbardziej w porządku. Polecam.

Dawid

Pracuje od roku, wszystko w porządku. Ciekawe projekty, dobre mieszkania, narzędzia górna półka, wypłata w terminie. Polecam.

Teresa

Firma szuka głównej księgowej z minimum dwuletnim doświadczeniem jako księgowa samodzielna. Podany zakres płacowy to 4.000-7.000 tysięcy zł brutto. Może ktoś z Państwa zna realia w firmie, ile można spodziewać się z owego zakresu?

Witek

Polecam wszystko jak najbardziej w porządku

Wszytko OK, kontakt z biurem bez problemowy. Mieszkania w porządku, wypłata w terminie, dobre wyposażenie narzędziowe. Polecam.

Kamila
@Andrzej

Mąż jest spawaczem i znaleźliśmy na ich stronie tylko zdawkowe informacje, że szukają do pracy. To jest robota w delegacjach? Na długo się wyjeżdża?

Kamil

Wszystko w porządku, dobry kontakt z biurem. Z szefem można zawsze się dogadać. Polecam.

Olga
@Kamil

I z płatnościami też wszystko ok? Zawsze są na czas? W ogóle to zarobki są zadowalające?

Zostaw merytoryczną opinię o Welding Everything Krystian Wojnarowski - Brzeziny

• Jak się pracuje w Welding Everything Krystian Wojnarowski?

Zobacz opinie na temat firmy Welding Everything Krystian Wojnarowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welding Everything Krystian Wojnarowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 49 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Welding Everything Krystian Wojnarowski
4.2/5 Na podstawie 28 ocen.
  • 108
    39-111 Brzeziny