Stone Skirts Anna Szczygielska

Opinie o Stone Skirts Anna Szczygielska

Bardzo polecam.

Polecam z czystym ❤️ Komplet Lisa rewelacja!! Wracam z całą pewnością po inne modele

Super, polecam.

Super, polecam.

Firma Stone Skirts Anna Szczygielska prowadziła rekrutację na stanowisko KRAWCOWA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Ania Rokisz

Dzień dobry, Bardzo polecam tę firmę, mam idealne prezenty świąteczna dla sióstr. Wszystko wyglada pięknie, jest przemiłe w dotyku i bardzo dobrze wykonane, co rzadko się zdąża. Z takim dresem nie miałam jeszcze odczynienia, jest jak by to ująć bardzo mięsisty, taki porządny. Pozdrawiam, zadowolona klientka Ps. To na pewne nie ostatni zakup.

Eli

cudowne sukienki!!! starannie uszyte i jakość materiału zadowalająca. obsługa sklepu na wysokim poziomie. śmiało polecam

Aga

Jakość pierwsza klasa, jestem naprawdę zadowolona z dresu jaki otrzymałam. Na pewno wrócę.

Sylwia

Polecam. Wszystko zgodne z opisem, dresik naprawdę śliczny.

Ela

Wszystko ok. Ładny dresik.

Marina

Co prawda nie jestem pracownikiem ale od niedawna jestem klientką marki Stone Skirts. Czytając opinie czy komentarze byłam sceptycznie nastawiona do zakupu. Dlatego też postanowiłam się wypowiedzieć bo mam wrażenie, że chętniej pisane są jakieś niemiłe doświadczenia aniżeli te pozytywne:) Pomimo obaw - jestem bardzo ale to bardzo miło zaskoczona!! Piękne modele, dresy cudowne. miękkie, przyjemne, bardzo dobrze uszyte- zdecydowanie tej zimy dres będzie królował w mojej szafie :) Dodatkowo super kontakt ze sklepem i Panią z obsługi klienta. Oby więcej takich polskich marek !!!

Iwona

To ciekawe! Widze, że mój komentarz z 13.04.2021 zniknął... Nic nie szkodzi! Mogę go wstawiać ponownie, badzo proszę... Po moich osobistych doświadczeniach z tą firmą, aż nie chce mi się wierzyć, że te pozytywne komentarze napisane zostały przez klientów, a nie przez pracowników... Po pierwsze, ubrania wcale nie są takiej super jakości. Dres (serena), który zamówiłam miał wiszące nitki i pętelki, wyszarpane kawałki materiału przy szwie. Piżama (sole) miała krzywe przeszycia, a po delikatnym rozciągnięciu materiał "tracił" kolor. Co do materiału, nie używałam, nie prałam, ale mnie nie zachwycił. Postanowiłam to wszystko zwrócić. Po drugie, obsługa klienta to jakiś żart. Tzn. na maile odpisywali i to bardzo uprzejmie, ALE zwrot pieniędzy otrzymałam dopiero po 26 dniach i po drugim mailu upominającym. Wytłumaczenie dokładnie takie jak u innych: "Najprawdopodobniej wystąpiły zakłócenia w bankowości..." (chyba w rzetelności). Nie rozumiem, czy myśleliście, że zapomnę o moich pieniądzach? Czy warto tak zrażać do siebie klientów? Czy wiecie, że niezadowolony klient powie o swojej opinii większej liczbie osób niż zadowolony? Ani ja ani nikt z moich znajomych nic nigdy z tej firmy nie zamówimy. Widzę, że brak opcji zostawienia opinii na facebooku czy w google to nie przypadek. Szkoda, że to jedyne miejsce gdzie można zostawić opinię, bo chętnie podzieliłabym się zdjęciami. A te negatywne opinie to nie jest "jad", sami na to zapracowaliście!

Justyna

A ja jestem bardzo zadowolona, piękne modele, wspaniała jakość. Komplet, który zakupiłam zimą wciąż wygląda jak nowy. Widzę konkurencja nie śpi :D

Dora
@Iwona

Minął rok i jak widzę, niewiele się zmieniło jeśli chodzi o obsługę klienta. Nieprzychylne komentarze pod postami - usuwają, na wiadomości nie odpowiadają, nie realizują zwrotu środków za odesłane rzeczy w wyznaczonym przez nich terminie (czekam już praktycznie miesiąc i nadal brak zwrotu srodkow).

K

Pełna zgoda! Prawie miesiąc czekania na towar, a po 14 dniach od zwrotu nadal brak środków na koncie. Pomimo oczywiście upominania na mailach. Odradzam! Wystarczy głębokiej pogrzebać i już widzi się negatywne opinie. (usunięte przez administratora)

Nati
@Justyna

To nic tylko się cieszyć, bo to nie konkurencja tylko sama prawda. Niestety :(

Urszula
@Iwona

Jestem bardzo zdziwiona taką opinią... Moja doświadczenia z firmą są jak najbardziej pozytywne. Pani z obsługi klienta przy każdym zamówieniu służy radą i pomocą. W produktach marki jestem zakochana, zarówno w przypadku sukienek jak i dresów. Piękne modele oraz wzory! Zdarzyło mi się w przypadku jednego zamówienia dłużej oczekiwać na zamówienie jednakże zostałam o tym poinformowana. Nie jest to dla mnie żadną tragedią. Bardzo cenię sobie polskie marki z własną produkcją.

Magdalena

Skąd tak zle opinie ? Zamówiłam trzy razy dresy i sukienkę i przy trzech zamówieniach nie było najmniejszego problemu z wysyłka. Wszystkie komplety wysłane 2 dni od zamówienia a sukienka dzien później od zakupu… Kontakt z obsługa klienta nie był konieczny ponieważ dresy jak i sukienka to był strzał w 10 ! Jakość materiałów najwyższa, materiał na kolanach jest ciagle taki sam - dresy nosze cały rok.. Rozmiar mam S i piorę je normalnie jak resztę ubran z sieciówek. Prasuje i są jak nowe… To nie pierwszy jak i nie ostatni zakup z tej firmy temu tez zdecydowałam się zostawić opinie - WARTO!

Agniszks

Zakupiłam komplet dresowy czekałam bardzo długo . Kiedy przyszedł niestety musiałam odesłać źle uszyty i słaba jakość . Minoł 1 miesiąc zwrotu pieniędzy nie ma i nie można się doprosić a mają na to 14 dni. Nigdy więcej zakupów w tym sklepie . Nie mam ani dresów ani kasy!

Nikola

Polecam sklep Stone Skirts, super jakość i normalna cena w porównaniu z innymi Polskimi firmami.

Maja

Piękne produkty o dobrej jakości. Polecam zakupy w tym sklepie.

Luśka

Mam jedną sukienkę (narazie). Jest piękna. Niepowtarzalny krój, który bardzo ładnie wygląda na sylwetce. Materiał naprawdę warty ceny. Na pewno wrócę.

Stała Klientka Kasia

Przyszła pora również na moją opinię. Z zakupów w sklepie Stone Skirts zadowolona jestem zawsze. Bardzo miło, z "ludzkim" podejściem do klienta, co zdarza się w tych czasach niestety coraz rzadziej. Rewelacyjne fasony. Są niepowtarzalne i przepiękne. Materiały są bardzo dobre gatunkowo i rzeczywiście widać, że pracują dosłownie nad każdym szczegółem. Bardzo to cenię, dlatego z pewnością przede mną czeka jeszcze wiele zakupów z tą marką. Najlepsi!

Zuzia

Najlepsze sukienki! Są tak piękne, że zakładając je, za każdym razem ludzie mnie o nie pytają. Jestem chodzącą reklamą Stone :D Jestem baaardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie!

Tomasz

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam zakupy w tym sklepie. Pozdrawiam, Tomasz (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Uwielbiam :) Moje ulubione dresy, rewelacyjnie wykonane, a przede wszystkim cieplutkie, co jest dla mnie bardzo ważne, gdyż jestem zmarźluchem :D Duży wybór modeli i kolorów. Moje pierwsze zamówienie w tamtym roku, ale sezon jesienny rozpoczęty więc pora na kolejne. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stone Skirts Anna Szczygielska - Białystok

• Jak się pracuje w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Zobacz opinie na temat firmy Stone Skirts Anna Szczygielska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stone Skirts Anna Szczygielska