Stone Skirts Anna Szczygielska

Opinie o Stone Skirts Anna Szczygielska

Katarzyna

Oceniam dres cornelia Materiał super jakości natomiast rozmiarowka jest co najmniej dziwna. Zamówiłam rozmiar xs/s, dół jest ok a gora co najmniej jak L, XL, rozumiem że to oversize ale bez przesady.. źle ta góra się układa a jestem szczuplej budowy i noszę standardowo m/s. Osoba która nosi XS utopiłaby się w tej górze:/

Katarzyna

Mam dwa dresy, jestem zadowolona. Zawsze wszystko super i miło.

Ewelina

Właśnie dotarł do mnie dres, wszystko super, jak na zdjęciach, jakość bardzo dobra. Polecam

Weronika

klientki widzę stale chwalą firmę, a pracę tutaj ktoś też poleci? parę pytań padło kiedyś odnośnie pracy jaki szwaczka lub krawcowa ale widzę, że bez odp... Można się dowiedzieć ile w sumie ich tutaj teraz pracuje? Ile wynosi ich średni staż?

Firma Stone Skirts Anna Szczygielska prowadziła rekrutację na stanowisko KRAWCOWA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Edyta

polecam

Uwielbiam ich sukienki. Kupuję od lat i nigdy się nie zawiodłam.

Julka

super dresiki :)

Edyta

Wiecie ile zarabia szwaczka od nowego roku? W listopadzie jak szukali, to wpisana była kwota 3010 brutto minimalnej. Teraz minimalna to 3490, ale może coś jeszcze do tego? Premie za dokładność w szyciu na przykład?

Zosia

Meeega dresy! Lepszych nie miałam, serio! Polecam z całego serca!

ew

polecam

Natka

Super dresy, godne polecenia, dlatego polecam :)

Gdzieś w necie widziałam że szukali Krawcowej do pracy, bo mama szuka pracy. Wiecie może w jakich godzinach się pracuje? To takie standardowe 9-17? I jeszcze jaka jest kasa dla osoby z doświadczeniem około 6 lat jako krawcowa?

Weronika Majchrzak

Piękne produkty. Miałam okazję zakupić raz dres i raz sukienkę. Wszystko bardzo ładne i dobrej jakości, w szczególności polecam welur. Przyznam szczerze, że nie miałam jeszcze do czynienia z tak genialnym rodzajem weluru. To rzadkość na obecnym rynku, gdyż większość z nich to totalny, śliski i błyszczący poliester, a tu od razu widać, że jest to bawełna i to nie byle jakiej jakości. Warte swojej ceny. Na pewno polecę koleżankom i polecam tutaj.

Lucyna

Nie polecam za brak kontaktu na e-mail. 14 grudnia dostałam wiadomość, że zwrot na konto został wysłany. Dziś jest 22 grudnia i dalej nie było przelewu. Wysyłane wiadomości i brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

@Lucyna

To dziwne, ja odpowiedz mam zawsze, problemem jest to że nie można odpowiadać na maila, z którego wysłali do ciebie wiadomość, jednak tak to odpisują na bieżąco i za to wlasnie ich doceniam. Nie wspomnę już o cudownej jakości i pięknych dresach dzięki której znamy się ze Stone od lat. Polecam całkowicie.

Iza

Wszystko super, piękne dresy, fajna jakość. Rozmiary dobrze dobrane, świetne fasony. Jedne z lepszych dresów, jakie mam.

Anika

Cudne rzeczy, bardzo polecam!

Majka

Ładne dresy, takie jak na zdjęciu. Mam już kolejny bo jakość poprzedniego bardzo mnie zadowoliła

Asika

Super sklep, polecam. Fajnie, że polskie marki się tak rozwijają.

Bardzo polecam.

Polecam z czystym ❤️ Komplet Lisa rewelacja!! Wracam z całą pewnością po inne modele

Zostaw merytoryczną opinię o Stone Skirts Anna Szczygielska - Białystok

• Jak się pracuje w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Zobacz opinie na temat firmy Stone Skirts Anna Szczygielska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stone Skirts Anna Szczygielska