Stone Skirts Anna Szczygielska

Opinie o Stone Skirts Anna Szczygielska

Bertka

Bardzo polecam. Stone Skirts pozostawiło w moim przypadku po sobie bardzo dobre wrażenie. Czas realizacji mojego zamówienia to było 8 dni, ale potrzebowałam go szybciej. Po mojej prośbie tak też się stało. :) Sukienka piękna i dobrze wykonana. Dobry kontakt ze sklepem. Podsumowując wszystko 10/10.

@Bertka

Kontaktowałaś się w tej sprawie z biurem obsługi klienta czy z biurem, samym właścicielem? Kto to załatwiał i czy musiał 'konsultować' się z przełożonym?

Bertka
@Anna

zadzwoniłam :)

Emilia

Niestety nie polecam zakupów w tym sklepie. Mają problem z wysłaniem w terminie zamówienia zwalając to najpierw na sytuację covidową (bo w sumie najłatwiej) a potem miałam problem z otrzymaniem w terminie swoich pieniędzy za zwrócony towar. Musiałam zadzwonić i upomnieć się o swoje pieniądze, które były już po terminie a firma zobowiązała się zwrócić do 14 dni. Powodem tym razem był błąd księgowej, która zwróciła pieniądze na niego konto. Pozostał niesmak.

Lusia

Lubię, polecam. :)

Vanessa

Warte uwagi, dobrej jakości produkty. Na pewno jeszcze tu wrócę.

Firma Stone Skirts Anna Szczygielska prowadziła rekrutację na stanowisko KRAWCOWA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Renata i Julia

Zakupiłam sobie zielony, a córce różowy komplet. Są genialne. Kolor taki jak na zdjęciu. Pożądny materiał. Córce również się podoba. :) Chodzimy w nich prawie codziennie. :)

Patrycja

Polecam zakupy w STONE SKIRTS. Narazie zamówiłam tylko dres, ale sukienki robią wrażenie i chyba skuszę się na kolejny zakup. Bardzo dobra jakość produktu, dobre wykonanie. Świetny kontakt.

Ewu

Ulubione dresy!

Doma

Jestem zachwycona. Piękne macie te sukienki. To już piąta, a jestem z Wami zaledwie od poprzedniego lata. Nie mogę doczekać się kolejnych w mojej szafie. Nawet mój mąż bardzo je chwali ( a uwierzcie mi, że jest to czasami trudne ). Wzór zawsze świetnie skomponowany z krojem sukienki. Bardzo miła obsługa- zmiana rozmiaru, adresu, wszystko zawsze przebiega u Was pomyślnie. Zakupy to czysta przyjemność. Tak to powinno wyglądać wszędzie. :) Pozdrawiam was i życzę dalszych sukcesów.

Bardzo wygodne dresy i takie wyjątkowe.

Nareszcie znalazłam welur, który jest mięciutki

Dorota

Nieczęsto pisze opinie w internecie, ale stwierdziłam, że jeśli mam coś tak dobrego do powiedzenia to chętnie się podzielę. Bardzo dobra jakość dresu, piękne uszyte, każdy szew świetnie dopracowany. Na swoje ostatnie zamówienie czekałam 5 dni, ale to i tak szybko jak na własną produkcję. Z kolei moje poprzednie zamówienie- wysyłka na nastepny dzien. Jesteście świetni i oby tak dalej. Pozdrawiam, Dorota- zadowolona klientka :)

Syla

Genialne sukienki. Mam dwie, w tym jedna to jeśli dobrze pamietam, Francesca. Nie mogę się na siebie w niej napatrzeć.

Angelika

Komplety są piękne, mam juz trzy i to na pewno nie jest koniec! Wiernie śledzę i obserwuję. Bardzo Was lubię. :)

Marcysia

Sukienka, którą zamówiłam jest bardzo ładna. Piękne szycie, wzór. Prezentuje się naprawdę pięknie.

Iwonka

Bardzo polecam Stone Skirts, odkąd jestem mamą i siedzę na macierzyńskim odkryłam dużo fajnych, polskich marek. Jedną z nich jest Stone Skirts. Zamówiłam 3 komplety dresów i bardzo dziewczyny polecam. Są super, czekam na żywsze kolory :) Bo już się chce czegoś kolorowego.

Gabriela

Polecam. :) Bardzo sprawna wysyłka, komplet taki jak na zdjęciu, bardzo miły w dotyku. Szybka reakcja obsługi na każde zadane pytanie- a zadaje ich dużo. :D

Inga
@Gabriela

prawda

Iwonka
@Inga

Bardzo polecam!

Rafał

Kupiłem żonie na urodziny. Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Po mojej prośbie- wysyłka tego samego dnia. Żonie komplet spodobał się bardzo. Jakość jak narazie bardzo dobra. Polecam.

Anita

Super dresik ! :)

Dresy są bardzo wygodne i co teraz szczególnie ważne- jakość:) Jestem naprawdę zadowolona.

Inga

Piękne produkty, jestem zachwycona ich jakością. Co do zakupów - od samego początku bardzo pozytywnie- miła obsługa, szybka wysyłka. Oceniam 10/10.

Zostaw merytoryczną opinię o Stone Skirts Anna Szczygielska - Białystok

• Jak się pracuje w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Zobacz opinie na temat firmy Stone Skirts Anna Szczygielska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stone Skirts Anna Szczygielska