Stone Skirts Anna Szczygielska

Opinie o Stone Skirts Anna Szczygielska

Jak tylko usłyszę o zaproszeniu na uroczystość, czy to wesele, czy coś mniej oficjalnego moje myśli kierują się ku Stone Skirts. Niepowtarzalne wzory i przepiękne sukienki to coś co wyróżnia ich na tle innych sklepów. Z zakupów zadowolona jestem zawsze. Moje przygoda nie kończy się tylko na sukienkach, ponieważ tej zimy pokusiłam się o komplet dresów. I wiecie co? Teraz ciągle chodzę w dresie a w mojej szafie brakuje już miejsca. Mąż się śmieje, że powinnam zostać ambasadorką marki. Każda okazja do zakupów jest dobra (nawet jej brak, wtedy zakupy są jeszcze bardziej przyjemne :D). Współpraca z Stone to czysta przyjemność. Oby więcej tak fajnych firm na polskim rynku :)

Bardzo polecam, wszystko bardzo ładne.

Sylwia

wszystko super, polecam

Znam się z marką Stone Skirts od roku a w szafie mam już 5 dresów i 3 sukienki, a po tym lecie ta kolekcja na pewno się powiększy :) Jakość cudowna, wysyłka faktu- do 8 dni, ale niektóre z zamówień wysyłane były szybciej. Obsługa pomocna i miła! Uwielbiam!

Wiktoria
@Kasia

Właśnie przeglądałam ich ofertę i wygląda interesująco. Serio jakość taka cudowna? Jak po praniu materiały się zachowują? :)

Firma Stone Skirts Anna Szczygielska prowadziła rekrutację na stanowisko KRAWCOWA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Iza

Mają dobrą jakość materiałów i ładne fasony. Obsługa bardzo miła, produkt starannie odszyty. Na pewno nie były to ostatnie zakupy.

Żaneta

Bardzo miło, szybko i przede wszystkim jestem zadowolona z jakości produktu. Przepiękny kolor dresu, polecam z całego serca.

Natalka

Piękne komplety dresowe, jestem zakochana. Bardzo miła obsługa, wszystko sprawnie. Uwielbiam :)

Julia
@Natalka

No to super, że Ci się podobają. No i że obsługa w porządku. A jak ceny dresów? Sama szukam, a teraz wszystko idzie do góry...

Julka
@Julia

Cena adekwatna do jakości. Szczerze mówiąc często mają fajne promocje, śmiało stwierdzam, że są nawet bardzo korzystne :))

Natalia
@Julia

Dokładnie tak, jak napisała Julka. Polecam bardzo :)

Julka

Przepiękne ubrania, godne polecenia. Każde zakupy są udane. Naprawdę doceniam i dziękuję, że jesteście :)

Najlepsze dresy jakie kiedykolwiek miałam. Różowy dres, chyba Cornelia jest mięciutki. Uwielbiam go! I polecam z całego serca.

Kasia Z

Bardzo polecam firmę.

Ola

Jestem klientką Stone Skirts od prawie 2 lat. Szczerze polecam markę!! Zdarzało mi sie dłużej czekać na produkt ale zdecydowanie było warto. Jestem to w stanie to zrozumieć- mam przynajmniej pewność, że nie jest to tak zwany "chińczyk". Aktualna kolekcja to jakiś obłęd :D cudowna !!

Małgorzata K

W końcu Polska maka godna polecenia ! Rewelacyjna obsługa klienta, piękna sukienka i komplet dresowy. Widać porządną jakość materiału i staranność w odszyciu. Czekałam ponad 2 tygodnie ale na taki produkt już teraz mogłabym poczekać kolejne dwa. Pozdrawiam i serdecznie polecam

Malwina

Jestem zadowolona. Bardzo dobra jakość produktu i miła obsługa. Na tym mi zależy najbardziej i to otrzymałam. Dziękuję i polecam.

Sprwzyna

Niestety robiąc kilka razy zakupy w tym sklepie na każde zamówienie czekałam miesiąc a to lekka przesada, chyba ze się informuje przy zakupie o tym !Może i jakość materiałów dobra ale po takim czasie to już człowiek dawno zrezygnuje z tego zakupu.Nie polecam, chyba ze ktoś ma cierpliwość na takie roszady.

Agnieszka

Ta firma to totalna porażka. Nierzetelna to mało powiedziane. Sukienka została wysłana po ponad dwóch tygodniach, mino iż na stronie było podane, że wysyłają w ciągu 3-4 dni. Fason sukienki mi nie odpowiadał i zwróciłam sukienkę dzień po odbiorze. Już mija półtorej miesiąca, a ja nie otrzymałam zwrotu. Na maile nie odpisują. Po prostu dramat.

Juliet

Piękne sukienki, mam 3 każda przepięknie wykonana. Wspaniały materiał i piękne wzory.

Ksenia

Ostatatnie zamówienie- rewelka. Wysyłka w ten sam dzień i dres oczywiście piekny.

Aneta

Jest co chwalić więc podzielę się i ja! A co! Z Stone Skirts lubimy się już od kilku miesięcy. Mają boskie komplety dresowe. Kolory intensywne i żywe, takie jak na zdjęciu. To najwygodniejsze dresy jakie do tej pory miałam, przez co praktycznie codziennie chodzę w dresie. Na życzenie męża (który miał juz dość haha) zamówiłam również sukienkę. Jest przepiękna i uszyta naprawdę starannie. Przemiła obsługa sklepu, która zawsze pomoże. Nie zastanawiajcie się tylko kupujcie, bo warto

Wika

Sukienka, którą zamówiłam jest przepiękna! Polecam!

Asia

Bardzo dobry sklep, z ubraniami o naprawdę dobrej jakości i ciekawymi modelami. Jak narazie to moje pierwsze zamówienie, ale na obecną chwilę duży plus. Jestem zadowolona z zakupu. Dres bardzo wygodny, a sukienki koleżanki pozazdrościły i same złożyły zamówienie. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stone Skirts Anna Szczygielska - Białystok

• Jak się pracuje w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Zobacz opinie na temat firmy Stone Skirts Anna Szczygielska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stone Skirts Anna Szczygielska