Stone Skirts Anna Szczygielska

Opinie o Stone Skirts Anna Szczygielska

Eve

Napisałam już w sklepie swoją opinię, ale chętnie dodam ją również tu - jestem zachwycona sklepem i tym jak działają dziewczyny! Moja szafa wypełniona jest modelami Stone Skirts, mam nawet modele z przed 7 lat, które wyglądają jak nowe. Bardzo polecam - stała klientka.

Beata

Obsługa klienta na szóstkę! Jestem bardzo mile zaskoczona standardem Państwa usług. Bardzo sprawna wysyłka.

Anastazja

Zdecydowanie warto. To najpiękniejsze i najlepsze jakościowo dresy jakie kiedykolwiek miałam! Dziękuje!

Wiktoria

Bardzo ładne produkty i dobrze uszyte. Jakość materiału również jest dobra. Ciekawi mnie nowy materiał i chyba pora go wypróbować bo pogoda zdecydowanie nie rozpieszcza :P

Firma Stone Skirts Anna Szczygielska prowadziła rekrutację na stanowisko KRAWCOWA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Alicja

Jestem posiadaczką kompletu dresowego. Jakość jest rewelacyjna ale chciałam szczególnie zaznaczyć i podziękować całemu zespołowi za indywidualne podejście do mojej sprawy oraz szybką odpowiedź. Nie często się spotyka z tak wspaniałą obsługą klienta. Polecam w 100% i na pewno to nie ostatni mój komplet z tej firmy :)

Jola

Bardzo dobra jakosc produktu

Natalia

Jestem bardzo zadowolona. Na pewno jeszcze wroce :) Dziekuje za bardzo mila obsluge

Ewelina

Polecam. Bardzo szybka wysyłka i super dres.

Gabi

wszystko super

Hania

Przepiękne sukienki! Jestem pod wrażeniem staranności wykonania. W moim przypadku każdy detal jest na wagę złota, a Stone Skirts zdało egzamin śpiewająco! :) Myślę, że jeszcze tu wrócę. :)

Moja przyszła żona jest waszą fanką. Zbliżały się urodziny, więc pomyślałem, że sukienka od was będzie świetnym prezentem. Czas realizacji był to 8 dni, ale już po chwili od złożenia zamówienia otrzymałem informację o wysyłce. Zadzwoniłem na infolinię w celu upewnienia się. Przemiła Pani poinformowała mnie, że moje zamówienie zostało zrealizowane i dzisiaj kurier odbierze przesyłkę. Prezent oczywiście udany, żona zachwycona, a ja szczęśliwy, że udało mi się szybko załatwić sprawę. :D Rewelacja!

Weronika

Rewelacja. Wspaniała jakość i piękny wzór zamówionej sukienki. Koleżanki w pracy zachwycone. ;) Polecam.

Malwina

Zakupy w firmie Stone Skirts polecam w 100%! Rewelacyjna obsługa klienta, produkty które nie tylko wizualnie skradły moje serce ale też zdecydowanie jakościowo !!

Candy

polecam 100%!

Tomasz

Czy pracownicy Stone Skirts również zechcą wypowiedzieć się na temat pracy w tym miejscu? Ostatnie wypowiedzi to głównie wpisy klientów, może dla odmiany ktoś kto zna firmę od środka powie czy warto tu aplikować? :)

Zosia

polecam bardzo :) cudowna jakość

Julita

wszystko super

Ola

Ekstra

Łucja

sukienka LAYLA totalny must have lata

Ela

Uwielbiam modele i wzory. Wasze sukienki zdecydowanie są niepowtarzalne i zwracają na siebie uwagę. :) Z niecierpliwością wyczekuje nowości.

Zostaw merytoryczną opinię o Stone Skirts Anna Szczygielska - Białystok

• Jak się pracuje w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Zobacz opinie na temat firmy Stone Skirts Anna Szczygielska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stone Skirts Anna Szczygielska