Stone Skirts Anna Szczygielska

Opinie o Stone Skirts Anna Szczygielska

Klaudia Nowy wpis

Uwielbiam! Przestraszona niektórymi opiniami napisałam maila o realizację mojego zamówienia. Tego samego dnia otrzymałam miłą i klarowną odpowiedź o 14 dniowym czasie realizacji. I tak też było. Piękna suknia jest już ze mną, a ja wiem, że to nie ostatnia :)

Nadia Nowy wpis

Super dres mam, pochwale się i ja :) A tak serio to bardzo dobry produkt, prałam już kilkukrotnie i z tkaniną nic się nie dzieje. Super leży i w ogóle to bardzo go lubie, jeden z moich ulubionych :)

Ela Nowy wpis

Polecałam, polecam i polecać będę. Produkty pierwsza klasa, zawsze jak mam na sobie czy to sukienkę czy to dres to dostaje komplementy. Jakość również bardzo dobra. Stała Klientka Ela, czekam na kolejną Layle ( mam już 4) ????????

Emilia

Polecam, opinie wyczytane w internecie to bzdury wyssane z palca. Komuś zależy, żeby firma zniknęła z rynku. Nie dajcie się. Pisze tu bo moja pozytywna opinia wystawiona na Trustpilot nie została opublikowana? Nie rozumiem dlaczego, przypadek?

Zuzia
@Emilia

Mam tak samo, o co chodzi?

Ela Nowy wpis
@Zuzia

I ja też! Próbowałam dodać dwa razy i usunęli. mam dresy od Stone i kupuje co jakiś czas, bo mają świetną jakość produktu. Fakt, poczekać trzeba ale produkt zawsze to wynagradza. Nie dajcie się nabrać na tą nagonkę

Firma Stone Skirts Anna Szczygielska prowadziła rekrutację na stanowisko KRAWCOWA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Natalia F

Bardzo polecam. Sukienka przepiękna i pięknie się prezentuje. Świetny materiał i dobra jakość.

Ela Z

Bardzo polecam, komplet z wysyłką 24h był u mnie następnego dnia. Wszystko tak jak trzeba, super jakość, piękny kolor nie wiem czy nie ładniejszy niż na zdjęciu. Polecam!

Zadowolona klientka

Jestem zadowolona z zakupu. Bardzo dobra jakość materiału i sprawna realizacja zamówienia. Kontakt na bieżąco. Polecam serdecznie.

Klaudia

Polecam, sukienka Layla Czarna prezentuje się wspaniale. Bardzo miły i lejący materiał, czekam na latko :)

EmiliaKa

Jak dresy to tylko ze Stone Skirts, uwielbiam i polecam z czystym sumieniem !

Ada

Bardzo dobrze uszyte dresy, dobra tkanina i duży wybór, gorąco polecam

Magda Cz

Te dresy są mega wygodne i wykonane z super materiału. Zarówno welurowe jak i ocieplone na Misiu polecam. Wysyłka była szybka i bez żadnego problemu miałam kontakt przez maila, wszytko było na najwyższym poziomie:)

JustynaP

Właśnie odebrałam komplet welurowy Cristin sand - jest cudowny! Jakość jak zawsze petarda ???????? gorąco polecam!

Aleksandra M.

Uwielbiam ich za jakość, fason i kroje! Najbardziej przypadły mi do gustu neonowe komplety dresowe! Są boskie!

Paulina

Polecam markę za jakość wykonania i design!

Magda

Polecam w 100% ! Jakość i wykonanie na najwyższym poziomie. Cudowne kolory ????

Olinka

Polecam!!!!

@stoneskirts

Uwielbiam tę firmę, tkaniny a najbardziej modele dresów! Polecam <3

Zuzia

O co chodzi, że mój pozytywny komentarz na Trustpilocie nie został opublikowany? Ktoś coś wie?

Kaja

Szybciutka wysyłka, przepiękne dresy. Poleca, kontakt z Panią Kamilą bardzo konkretny. Dziękuję, koleżanka zachwycona z prezentu.

Paweł Gaweł

Polecam, dobry kontakt, dziewczyna mówi, że bardzo jej się podobają rzeczy, szybka realizacja.

Zostaw merytoryczną opinię o Stone Skirts Anna Szczygielska - Białystok

• Jak się pracuje w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Zobacz opinie na temat firmy Stone Skirts Anna Szczygielska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stone Skirts Anna Szczygielska