Stone Skirts Anna Szczygielska

Opinie o Stone Skirts Anna Szczygielska

Paulina

Ciuchy ładne, ale co z tego jak obsługa klienta leży totalnie. ABSOLUTNIE nie polecam zakupów w tym sklepie.

Natalia

Zamówiłam produkt 19 maja, aczkolwiek do 29 maja nie został nawet wysłany, także napisałam do nich mejla, z którego wyczytałam, że jest dłuższy czas oczekiwania na produkt. 9 czerwca nadal cisza, więc odstąpiłam od zakupu produktu i poprosiłam o zwrot. 10 czerwca odpisali, że przyjmują odstąpienie od umowy i zwrócą pieniądze. Do dnia dzisiejszego (1 lipca) nie mam pieniędzy na koncie. W czym macie problem? Dlaczego pieniędzy nadal nie ma? Dlaczego sprzedajecie produkty, których fizycznie u siebie nie macie? Dlaczego tak długo czeka się na produkt i sami od siebie nie wykazujecie żadnej inicjatywy, aby poinformować o tym klienta? Po co prowadzicie taka firmę? Wszystkim będę odradzać kupowania czegokolwiek od Państwa.

Patikot

Czekanie na zwrot pieniędzy to jakaś kpina! Nie dość, że trzeba się upominać to zbliża się miesiąc kiedy czekam na zwrot pieniędzy za sukienkę. Wysyłają dość szybko, niestety jakość do ceny jest nieadekwatna, a zwroty to już porażka po całości.

Jula
@Patikot

To dziwne. Zamówiłam kombinezon w dwóch rozmiarach, bo nie byłam pewna, więc postanowiłam, że zamówię dwa i jeden z nich odeślę. Dostałam powiadomienie o przyjęciu zwrotu i bez problemu zwrot pieniędzy.

Jola
@Patikot

U mnie tak samo, problemy przy zwrocie, najpierw pisali, że muszą sprawdzić w magazynie, potem rzekomo zapomnieli, następnie inne wymówki za wymówkami w kolejnych wiadomościach i granie na zwłokę. Nawet pisali, że wyślą i nie zrobili tego. Trzeba się upominać i ogólnie trzeba się nagimnastykować, żeby dostać zwrot. Liczą, że klient zapomni? Coraz dziwniejsze fasony, ostatnio za długie rękawy. Góry szerokie, doły wąskie.

Dzień dobry, a jak jest z pracą w Stone Skirts? Czy pani Anna zatrudnia aktualnie nowych pracowników np. do obsługi sklepu internetowego i wysyłek? Czy może ma stały zespół pracowników? Jakie są szansę na dostanie się tutaj do pracy? Warto kontaktować się w sprawie zatrudnienia?

Firma Stone Skirts Anna Szczygielska prowadziła rekrutację na stanowisko KRAWCOWA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Basia

Polecam. Super jakoś i miła obsługa.

Roza

Właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką kompletu Nora. Piękny! Wysyłka już kolejnego dnia, co jest ogromną zaletą. Jestem bardzo zadowolona i z chęcią zajrzę ponownie na stronę ;)

Julia

Kupiłam kombinezon. Przyszedł w ciągu 3 dni! Bardzo ładny, dobrze uszyty. Jestem zadowolona!

Zuza

Właśnie otrzymałam przesyłkę. Jestem oczarowana. Piękny model, porządna jakość. Obsługa sklepu bardzo pomocna i miła. Posiadam dość nietypowe kształty, przez co z reguły potrzebuje zmierzyć produkt zanim w ogóle go zakupie. Nieczęsto dokonuje zakupu poprzez internet, a jak już do tego dojdzie potrzebuje dokładnych wymiarów. Pani z obsługi idealnie odwzorowała mi krój i wymiary bluzy i spodenek. Baaaaardzo polecam.

Natalia

Przyszłam podzielić się moja opinia bo szczerze mówiąc, doceniam polska produkcje i jak najbardziej chciałabym ją wspierać- szczególnie jeśli zamówienie w takim sklepie wyglada tak jak to! :) Dokonałam zakupu kompletu bluzka + spodenki Mia- zachęcona zdjęciem na Instagramie. Na początku, po dosłownie niecałej godzinie od złożenia zamówienia otrzymałam informacje o wysyłce. Polski producent, szycie na bieżąco, byłam lekko zszokowana takim tempem realizacji, ale postanowiłam poczekać na przesyłkę, aby w pełni moc ocenić produkt. Po otwarciu zamówienia i zmierzeniu produktów byłam naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Jakoś produktu cudo! Szycie równe i porządne. Materiał lekki i przewiewny. Było to moje pierwsze zamówienie ale na pewno nie ostanie! Nie mogę doczekać się nowych sukienek, które( mam już pewność) sprawdza się idealnie na nadchodzące lato! ❤️

Ada
@Natalia

Dzisiaj również otrzymałam zamówioną sukienkę i również 1000 % polecam i będę polecać każdemu, komu tylko mogę.

Luiza
@Ada

i ja też!

@Ada

Po Twoim komentarzu też zamówiłam sukienkę. Jest genialna.

Becia

pierwsze zakupy tamtego lata i do dzisiaj jestem wierną fanką. moja szafa ''pęka'' od dresów. Uwielbiam!

Klaudia

Wszystko super, świetna jakość zarówno produktów, jak i obsługi. Komplet jest cudowny.

Ola

Komplet dresowy zgodny z opisem. Całość prezentuje się niesamowicie. Miła obsługa klienta i sprawna wysyłka. Śmiało mogę Was polecić :)

Weronika

Polecam. Piękny i wygodny dres. Cena idzie w parze z jakością.

Zbigniew

Zamówiłem żonie sukienkę na urodziny. Bardzo zadowolona. Polecam zakupy w tym sklepie. Sprawnie i przyjemnie.

koala5

Odradzam zamawiania na tej stronie czekam już ponad 2 tygodnie na jedna sukienkę ostatni mail jaki dostałam to, to że płatność jest zatwierdzona. Ten sklep to jakaś porażka zero szacunku do klienta, który czeka na swoją przesyłkę i ciągle słyszy tylko, że spokojnie postaramy się wysłać jak najszybciej.

Dominika

Rewelacyjny sklep. Śliczne i unikatowe sukienki. Za każdym razem, gdyż zakładam sukienkę zakupioną w tamym roku (chyba melanie, jeśli dobrze pamiętam) każdy pyta mnie skąd jest sukienka. Polecam z całego serca i czekam na nowe!

Laura

wszystko super! :)

Milena

Jestem klientka sklepu od bodajże roku. Mam wrażenie ze w szafie mam już same dresy. Jakość każdego produktu jest naprawdę zadowalająca i będę polecać ja każdemu. Ostatnio miałam problem z dostawca- (wiadomo na to sklep niestety nie ma wpływu), który jak okazało się dostarczył zamówienie nie do tego mieszkania co trzeba. Skontaktowałam się z obsługa klienta. Od razu otrzymalam pomoc. Pani z która rozmawiałam od razu skontaktowała się z firma kurierska i już po 15 minutach oddzwoniła do mnie z odpowiedzią (wow). Od jakiegoś czasu dokonuje głównie zakupów przez internet i robiac zakupy w stone skirts wiem ze na pewno będę zadowolona z zakupów i zaopiekowana.

Eliza
@Milena

Taaak, ja równiez uwielbiam stone! A z kazda nowsza kolekcja zachwycam się jeszcze bardziej. Trzymajcie tak dalej!

Szczerze polecam, produkty zgodne z opisem, dres o przyjemnym materiale. Zamowienie wysłane w ten sam dzien co zostało złożone- duży plus.

Sara

polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Stone Skirts Anna Szczygielska - Białystok

• Jak się pracuje w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Zobacz opinie na temat firmy Stone Skirts Anna Szczygielska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stone Skirts Anna Szczygielska