Opinie o Ando-Trans Andrzej Kajurek w Wysokie Mazowieckie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ando-Trans Andrzej Kajurek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ando-Trans Andrzej Kajurek o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ando-Trans Andrzej Kajurek w Wysokie Mazowieckie

Anna Nowy wpis

Witam serdecznie. wypatrzyłam w sieci zeszłoroczną ofertę dla spedytora lotniczego. Mam już doświadczenie więc zastanawiam się czy nie będzie jeszcze ktoś potrzebny do tego typu funkcji. dodatkowo czy zarobki dalej wynoszą od 7,5 do 20,5 tys?

Ile już Nowy wpis

Na zleceniu napisane 1000pln. Za tyle mi policję przysłałeś do domu.

Wiesz kto

Panie Jędrzeju rzep w zestawie w tych czasach? Nie oceniaj z biedy ludzi, których nie poznałeś. Czarowaniem to Sabat możesz z robić. Im ładniej ktoś mówi tym bardziej jest fałszywy. Proszę nie podejmować pracy u tego Pana.

@Wiesz kto

Panie Radosławie z Treblinki. Proszę nie oceniać pracodawcy przed podjęciem pracy. Nie podjął Pan pracy , nie przejechał nawet 1 metra moim autem. Proszę o sprostowanie nieprawdziwych informacji np co do rzepa. Wszystkie autka wyprodukowane od polowy 2012 roku nie współpracują z takim czymś. Jako kierowca zawodowy powinien pan o tym wiedzieć. A fakt, że pan to pisze to kłamstwo i oczernianie firmy. Wszystkich, którzy czytali opinię pana "Wiesz kto" ( Radosław R-S) proszę, aby zastanowili się, czy jest ona zgodna z prawdą .

Radosław
@Andrzej

Nie było warto przejechać nawet pół metra. 80% rzeczy z Pańskiego ogłoszenia to brednie. Fracht a nie dniówki, pierwszy tydzień zlecenia, AdBlue na dolewki w bańkach, pompowanie ciśnieniem ze zbiornika do zbiornika? Co Pana na ON nie stać? To są "oszczędności" na kimś i czyimiś rękoma, które nazywam dzi....niem. "Choć Panu pokażę na załadunkach i rozładunkach co się stosuje...." Nie odpuściłeś Pan nawet po moich słowach, że nie ma takiej możliwości. A zlecenia nie będziemy rejestrować na tydzień jak będzie ok pod nosem go mać. Takie podejście nazywam gotowaniem żaby. Ta żaba nie jest nawet do podgrzewania Panie Andrzeju z Wysokiego Mazowieckiego, który wystawiłeś ogłoszenie w Zambrowie z innego numeru. Proszę spróbować mi wcisnąć Sądem Cywilnym obciążenia z nierejestrowanego i niewykonanego zlecenia z proponowaniem przeginania tacho a nie tutaj ciągnąć swój blamaż. Powyższe pokazuje kim jesteś.

Andrzej Nowy wpis
@Radosław

Brednie, to były opowiadania, jakim jesteś doświadczonym kierowcą. Z tego co piszesz to wynika, że o niczym nie masz pojęcia . Daj sobie spokój z pracą kierowcy i poszukaj sobie czegoś innego. Stać mnie na ON i na wszystko co potrzeba. Jedynie na takiego pracownika jak ty mnie nie stać. Powodzenia w innej pracy.

Radosław Nowy wpis
@Andrzej

Prawda :) Nie stać Pana na mnie. Czasami trzeba wiedzieć kiedy odpuścić bo przez przypadek można dopiec sobie próbując komuś.... Życzę powodzenia i więcej szczerości.

Zostaw merytoryczną opinię o Ando-Trans Andrzej Kajurek - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w Ando-Trans Andrzej Kajurek?

Zobacz opinie na temat firmy Ando-Trans Andrzej Kajurek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ando-Trans Andrzej Kajurek
  • Juliusza Słowackiego 1