Opinie o Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski w Komorniki

Irena

Jesteśmy można powiedzieć stałymi klientami auto komisu Olimpic , wymieniamy auto średnio raz do roku , po prostu co około rok , wymianę zawsze robimy w olimpic , biorą nasze dotychczas używane auto my im dopłacamy co nowszego . Mam pytanie ponieważ chodzą słuchy że się gdzieś przenoszą , czy ktoś wie kiedy i gdzie się przenoszą ? Proszę o info jeśli ktoś jest zorientowany , dziękuje i pozdrawiam Irena

@Irena

Witam panią Pani Ireno , tak zgadza się przenosiny się niebawem kilka Km od Komornik do Miejscowisci Mosina , pod koniec miesiąca już będziemy działać na nowym terenie ; nie zmienia się strona w internecie , nie zmienia się nr telefonu ani tez nie zmienia się mail , w niedługim czasie pojawi się nowy adres na naszej stronie internetowej , w razie pytań proszę śmiało dzwonić , pozdrawiamy serdecznie zespół Olimpic

Ela

W auto handel olimpic zakupiliśmy forda , sprzedający faktycznie konkretny bo wytłumaczył co ewentualnie musimy wymienić i za to ogromny plus z naszej strony

@Ela

Ilona

Polecam ten komis , kupiliśmy samochód ( marki nie podam ) i jesteśmy zadowoleni , dostaliśmy pisemna gwarancje zewnętrznej firmy VIP gwarancja , samochód sprawuje się bez zarzutu

@Ilona

Dziękujemy i pozdrawiamy

Ala i Dagmara

Szef komisu jest konkretny i do bólu szczery , sam powiedział żeby lepiej wymienić rozrząd i olej bo nie będzie nam opowiadał ze wszytko jest wymienione , dostałyśmy używane zimówki gratis

@Ala i Dagmara

Dziękujemy za wyrażenie opini

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
Szymon

Zamieniałem w olimpic moje auto , zamiana przebiegła pomyślnie , jestem zadowolony z obsługi i z auta

@Szymon

Dariusz

Polecam ten komis ze względu na obsługę i podejście do klienta , szczerze uważam że używane auta to loteria i nikt nie ma wpływu na to co się będzie działo z leciwym samochodem . Obsługa komisu nie robi problemu żeby sobie ze spokojem cierpliwie auto sprawdzać , nikt nikogo nie pogania , nie ma dyskomfortu , można sobie wszytko ze spokojem sprawdzać , polecam

@Dariusz

Dziękujemy za wyrażenie własnej opini , pozdrawiamy zespół Olimpic

Aldona

Konkretny sprzedawca , minus za oznaczenie położenia komisu na aplikacji google mapy , plus za podejście do klienta

@Aldona

Dziękujemy , niestety nie mamy wpływu na oznaczenie położenia komisu ma google mapy , już kilka razy interweniowaliśmy w tej sprawie bo faktycznie nawigacja prowadzi około kilometr dalej niż położenie komisu ... dziękujemy za wyrażenie szczerej opini

Dario

Witam mega konkretny jest ten gość z tego komisu , nie pieprzy bzdur tylko jest konkret gawenda i o to chodzi , dość już miałem tych pseudo handlarzy a tu trafiłem wreszcie na kogoś kto wie o co chodzi

@Dario

Potwierdzam

Kuba Dopiewo
@Michał

Ja tez potwierdzam , konkretny jest mega do tego stopnia że może sprawiać wrażenie podenerwowanego ale idzie z nim zrobić dobry interes

Jakub R

Witam , do komisu Olimpic w komornikach trafiłem z polecenia mojego mechanika który jest z branży , byłem miłe zaskoczony podejściem do mnie jako do potencjalnego klienta , nie czy dlatego że trafiłem z polecenia czy nie ale potraktowano mnie naprawdę bardzo dobrze , właściciel faktycznie konkretny . Przed zakupem mogłem sobie wybrać miejsce do sprawdzenia auta , skorzystałem z usługi mojego znajomego mechanika , do naprawy wyszły elementy zawieszenia oraz łożysko , otrzymałem rabat który pokrył około 80 procent naprawy zawieszenia wiec uważam że okej , zdawałem sobie sprawę że kupuje używane auto za kilka tys a mimo to potraktowany zostałem dobrze , polecam ten komis , pozdrawiam Jakub R

@Jakub R

Bardzo dziękujemy

Maria

Zakupiłam w komisie olimpic auto i swoje auto zostawiłam w rozliczeniu , transakcja przebiegła w miłej atmosferze , wycena mojego auta bardzo uczciwa , jedyny mały minus za skaba ofertę kredytowa za to nadrabiają szczerością i uczciwością i zaangażowaniem , z czystym sumieniem polecam Maria

@Maria

Bardzo dziękujemy

Damek

Komis godny polecenia za to że można zostawić auto w tkzw rozliczeniu , wycena mojego auta była uczciwa , polecam Damian

W komisie Olimpic kupiłem citroena. Auto jeździ bez zarzutu , wymieniłem rozrząd i olej i to wszystko. Właściciel naprawdę konkretny , można negocjować a nawet zachęcam czytających opinie żeby negocjowali , ja wynegocjowałem 1400 złotych ! Pozdrawiam Marek

@Marek

Dziękujemy i pizdrawiamy Olimpic

Iza Michał

Jak dla nas to komis jest godny polecenia , my jesteśmy zadowoleni z zakupu , do większości aut jest przydzielona gwarancja i to skłoniło nas do zakupu

Mieosław

Kupiłem w komisie olimpic w Komornikach samochód , co Ważne zostałem poinformowany o wszytkich wadach kupowanego samochodu i to tylko dzięki szczerej rozmowie sprzedawawcy zdecydowałem się na zakup jak dla mnie to jest to jak najbardziej autokomis godny polecenia , pozdrawiam Mirosław

Nina J

Zakupiliśmy w komisie olimpic w komornikach auto , dano nam możliwość sprawdzenia przed zakupem u naszego znajomego mechanika w Luboniu wiec doceniamy zaangażowanie i uczciwe podejście sprzedawcy Lubię atmosferę w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski za: Zaangażowanie i poświęcony czas

Aldona i Wiktor

Odwiedziliśmy komis olimpic aby nam wycenili nasze auto , wycena przebiegła po naszej myśli i sprzedaliśmy nasza mazdę za gotówkę , pieniążki otrzymaliśmy do ręki . Następnym razem jak będziemy chcieli sprzedać auto to tez pojedziemy do komisu olimpic ponieważ właściciel jest konkretny i można uczciwie i bezpiecznie przeprowadzić transakcje , polecamy !

Aldona i Wiktor
@Aldona i Wiktor

Dziękujemy i zapraszamy

Anna i Tomasz G

Udaliśmy sie z mężem do komisu Olimpic w Komornikach sprzedać Auto wcześniej bylismy też w innych komisach żeby wycenić i może ewentualnie sprzedać naszego Kochanego Citroena , właściciel konkretny bez zbędnych gadek auto wycenił i zaproponował nam konkretną kwote na którą po namyśle z mężem przystaliśmy. W poprzednich komisach było mało konkretnie , trzeba było czekać kilka dni aż się zastanowią gdzie indziej wycena była wręcz złodziejska , jeszcze w innym chcieli abyśmy czekali aż auto się sprzeda a my chcieliśmy sprzedać odrazu za gotówkę i w komisie Olimpic była kasa i umowa do ręki - Duży plus dla właściciela za konkretne i uczciwe podejście , pozdrawiamy Anna i Tomasz Lubię atmosferę w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski za: Konkretne i Rzeczowe podejście do Klienta !

Andrzej Małecki

Super obsługa , konkretny właściciel , wszystko bez mydlenia oczu sprawę stawia jasno i wszystko tłumaczy , polecamy Andrzej z rodzina

Zuza

Szukałem auta dla mamy i przypadkiem nadknelam się na ten komis , podczas oglądania auta okazało się ze akumulator jest słaby a raczej już do wymiany , po zamontowaniu nowego akumulatora zdecydowaliśmy z mama ze jeśli dostaniemy rabat i gwarancje to kupujemy , dostaliśmy i kupiliśmy , pozdrawiam Zuzanna ;)

Henio

Witam !!! Kupiłem w komisie auto marki Ford Fiesta , właściciel osobiście był ze mną na przeglądzie ( stacja diagnostyczna ) przez zakupem , otrzymałem rabat który mnie satysfakcjonował , ogółem polecam Henio

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski - Komorniki

• Jak się pracuje w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski?

Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski
4.9/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Poznańska 99
    62-052 Komorniki