Opinie o Bartosz Tymoszuk Tim-Bud w Kamień Pomorski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bartosz Tymoszuk Tim-Bud. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bartosz Tymoszuk Tim-Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartosz Tymoszuk Tim-Bud w Kamień Pomorski

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Tomek nowa sól

08.05.2023 01:05

Tomek nowa sól ikona wywiad

Pojechałem do pracy za granicę. Na miejscu nikt nie wprowadził mnie do firmy, jako nowego pracownika. Sam musiałem sobie załatwić przepustkę do pracy. Sprzęt, który miał mi służyć do pracy, musiałem pożyczać od pracowników innej firmy. Kiedy zakomunikowałem, że takie warunki pracy mi się nie podobają, to zwolniono mnie i nie zapłacono za pracę.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Tomek nowa sól ikona wywiad

Miałem zajmować się szpachlowaniem, a okazało się, że musiałem myć dachy rozpuszczalnikami.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Tomek nowa sól ikona wywiad

Powodem zakończenia współpracy z firmą była sytuacja, kiedy zwróciłem uwagę na warunki pracy i brak odpowiedniego sprzętu.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Tomek nowa sól ikona wywiad

Współpracowałem z firmą przez 2 dni.

Tomek nowa sól ikona wywiad

Nie polecam współpracy z firmą ze względu na złe traktowanie pracowników.

Nie było szkoleń.

Tomek nowa sól ikona wywiad

Nie dostałem obiecanej umowy o pracę. Na miejscu nie było żadnych szkoleń. Nie mogłem także liczyć na opiekę koordynatora.

Tomek nowa sól ikona wywiad

Właściciel powinien lepiej dbać o pracowników i wypłacać im wynagrodzenie.

Pojechałem do pracy przez Bartka szefa timbud do pracy na tesle koło Berlina. Dwa dni pracy nikt mnie nie wprowadził jako nowego pracownika przepustki na bramie trzeba samemu sobie załatwić. Znam język dałem radę, zirytowany sytuacja zacząłem pracę to nie wygodny byłem bo chciałem sprzęt do pracy którego mi nie dali tylko kazali szukać, jako jowy pracownik nie znający terenu pracy ludzi zadzwonił do Bartka, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bartosz Tymoszuk Tim-Bud - Kamień Pomorski

• Jak się pracuje w Bartosz Tymoszuk Tim-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Bartosz Tymoszuk Tim-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bartosz Tymoszuk Tim-Bud
  • Jana Długosza 19 lok. 5