Opinie o Wiktor Cars Wiktor Gadziński w Nowogrodziec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wiktor Cars Wiktor Gadziński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wiktor Cars Wiktor Gadziński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiktor Cars Wiktor Gadziński w Nowogrodziec

ChmaraR Nowy wpis

Z czystym sumieniem polecę p. Wiktora. Dobre podejście do klienta. Kupiłem Kugę i jak dotąd jestem zadowolony.

Gucio Nowy wpis

Z wykształcenia praktyki zawodowej jestem mechanikiem. Od 11 lat. Czy byłyby to więc wystarczające kwalifikacje, by jeździć i sprawdzać auta, zanim zostaną przez firmę zakupione i przeznaczone do odsprzedaży? Z profilu firmy na OtoMoto, wynika, że importowane samochody pozyskuje się od właścicieli prywatnych, ale również z europejskich salonów samochodowych. A ponadto, że wszystkie auta sprawdzane są dokładnie przed zakupem.

Czy w firmie Wiktor Cars Wiktor Gadziński są regularne szkolenia pracownicze?

RobertM Nowy wpis

Dziękujemy za obsługę, było wszystko w porządku. Auto dojechało i jeździ dobrze. Pozdrawiam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Wiktor Cars Wiktor Gadziński? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Nikola

W zeszłym roku firma pisała tutaj, że dba o rozwój swoich pracowników. Niech mi ktoś powie jak to wygląda w realu, personel na bieżąco jest szkolony? Można tu awansować po odpowiednio przepracowanym czasie?

JM

Bardzo pozytywne podejście do klienta, Miły i profesjonalny,polecam

Transakcja przebiegła pomyślnie. Dobry kontakt i normalne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam

Czy pracownicy Wiktor Cars Wiktor Gadziński mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

WIKTOR CARS

Witam, firma Wiktor Cars jest odpowiedzialna za rozwój oraz dobrą atmosferę wśród pracownków.

Alicja
@WIKTOR CARS

Czyli są jakieś formy integracji? To wypady, wyjazdy, wspólne weekendy czy co? Czy może ta dobra atmosfera to tylko kawa, herbata i ciacho w siedzibie?

KrzysiekT

Dobry kontakt. Uczciwy handlarz, co raczej niezbyt często się zdarza. Pzdr

Stefan
@KrzysiekT

True, bywa różnie w tym zawodzie. Da się coś targować mam nadzieję? :D

Arek
@Stefan

Co niezbyt często , zawsze tak jest

Renata
@Arek

Niezbyt? :/ Ale zadowolenie u Ciebie jest? Co brałeś?

Matt

Jest ok

Gramex

Transakcja przebiegła sprawnie. Nissan chodzi jak narazie bdb

ZdzislawParol

Do tej pory jest całkiem ok. Wszystko działa. Auto kupione w lutym. Polecam

Klient

Nie polecam. Auto w stosunku zdjęcia a na żywo okazało się bardzo przeciętne. Kwestie wyglądu to jeszcze pół biedy bo niestety w 1,5 roku użytkowania i przez 20 tysięcy kilometrów rozpadły się wtryski, EGR, pompa paliwa. Niestety w tym przypadku opowieści o pewnym aucie , które miało być poparte zagranicznym wykazem "napraw" okazały się nic nie warte a zakup auta od tego pana utopionymi pieniędzmi.

WIKTOR CARS
@Klient

Witam, na każde auto wystawiamy rękojmię. W razie jakichkolwiek problemów wynikających z nadmiernego zużycia lub uszkodzenia poszczególnych części jest możliwość zwrotu poniesionych kosztów, naprawy bieżącej wynikającej z tytułu rękojmi lub zwrotu pojazdu. Dodatkowo w naszej firmie uruchomiony jest program gwarancji samochodów. Sytuacja opisana nie została nigdy zgłoszona do naszej firmy, ponieważ na pewno bylibyśmy zainteresowani rozstrzygnięciem tej sprawy. Jeśli chodzi o sprawy eksploatacji pojazdów używanych przez okres 20tys.km., to niestety nikt nie jest w stanie zapewnić bezawaryjnego użytkowania, a proces eksploatacji poszczególnych części pojazdu uzależniony jest od wielu czynników. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam Wiktor Gadziński

Patryk1994

Jest ok. Auto 10-cio letnie, ale dobrze utrzymane i książka prowadzona do końca. Przebieg się potwierdził w ASO.

Romek.S

Auto kupione 3 miesiące temu, jest ok. Uczciwy sprzedawca. Wrócę po następne

Katarzyna
@Romek.S

i co, wyszły jakiekolwiek problemy z autem w ciągu tych 3 miesięcy czy nic z tych rzeczy? Trzeba było coś zainwestować w mechanika?

Romek.S
@Katarzyna

Witam, do tej pory przejechaliśmy autem jakieś 10tys.km i jest ok. Oczywiście po zakupie zrobiliśmy przegląd startowy, ale to normalne.

JacekJarosz

Mogę polecić firmę Wiktor Cars. Samochód kupiony bez oglądania, ale wszystko zostało uzgodnione przez telefon. Dostałem zdjęcia wszystkich ubytków. Wszystko zgodne z ustaleniami. Pozdrawiam

Jan_Hyrnys

Polecam, bardzo dobry kontakt

Zbigniew1970

Ok, auto na zamówienie.

Halina_76

Jestem zadowolona z zakupu auta. Polecam

Adam Woźniak

ok

Zostaw merytoryczną opinię o Wiktor Cars Wiktor Gadziński - Nowogrodziec

• Jak się pracuje w Wiktor Cars Wiktor Gadziński?

Zobacz opinie na temat firmy Wiktor Cars Wiktor Gadziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiktor Cars Wiktor Gadziński?

Wiktor Cars Wiktor Gadziński

Wiktor Cars Wiktor Gadziński