Opinie o Motion Systems Michał Stanek w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Motion Systems Michał Stanek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Motion Systems Michał Stanek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motion Systems Michał Stanek w Wrocław

Tark

Spokojna robota, miła atmosfera, zarobki jak wszędzie, ogólnie polecam. Jedna zmiana !

Daga
@Tark

Zarobki jak wszędzie mało mi mówi :P Chodzi o to, że zarabia się rynkowo? Widełki dasz radę podać? :) Miła atmosfera tyczy się też kontroli jakości? Bo tam chciałabym celować :) Masz jakieś rady, jeśli by się udało tu dostać etat? Jak wdrożenie, czy pytają o coś szczególnego na rozmowie?

Antosia Nowy wpis

Dzień dobry, pokazała mi się aktualna ofertą dla specjalisty ds. dokumentacji technicznej. W zależności od posiadanego doświadczenia można zarabiać od 5 200 do 7 600 pln. Macie przy tym porady co do samej rozmowy? ile lat doświadczenia trzeba mieć by móc osiągnąć ten górny próg?

Czym w Motion Systems Michał Stanek zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Bonx Nowy wpis

Nie ma żadnych dodatków, socjalu itd. Nawet nadgodziny czy soboty nie są ekstra płatne...

Faktycznie jest tak jak napisał ktoś teraz niedawno, że na produkcji pojawiają się stałe braki i robota się wstrzymuje? Ale od kiedy w zasadzie tak właśnie jest? wiem, że z rok temu szukali do siebie managera produkcji, to stanowisko jest odpowiedzialne za planowanie zamówień i ogólna logistykę? Co jeszcze może mieć na to wpływ? robią cos z tym? Wpływa to na normy?

Noni Nowy wpis

W zakładzie planuje ogólny brak organizacji pracy. Wszystko jest na "już" lub przez brak jednej części na montażu czekają tydzień i nie ma co robić. Czasem roboty jest tak dużo że zaczynają się szantaże na pracownikach. Tak jest od dawna i nic się nie poprawia... Brakuje osoby która by ogarnęła ten zakład od podstaw. Kierownik sobie nie radzi.

Czy na produkcji wszyscy są zatrudnieni na umowie zlecenie lub działalności czy tyczy się to tylko nowych pracowników?

OM Nowy wpis
@Andrzej

Firma ma taką politykę że zatrudniają tylko na umowy zlecenie lub możesz iść na własną działalność. Co prawda kilka osób pracuje na normalnych umowach ale w większości przypadków jest jak napisałem. Po czasie też bardzo ciężko jest uzyskać normalną umowę o pracę. Wręcz jest to niemożliwe.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Motion Systems Michał Stanek na stanowisko Operator maszyn CNC - Tokarz? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy jako Manager Produkcji ktoś może pracował i miałby opinię? Pisali tu kiedyś o braku nadzoru, zastanawiam się czy do dziś cos się zmieniło w tym zakresie? i jak sytuacja na samej produkcji teraz wygląda? czy ją opiszecie? Na czym teraz polega?

Wt

Na produkcji praca spoko. Atmosfera fajna. Na minus cały czas braki części, przez co robota staje. Generalnie firma jak każda inna.

tak

Tak firma w porządku można pościemniać, nadzoru nie ma bo między sobą się nie mogą się dogadać tylu kierowników że nie wiadomo kogo słuchać. Można polecić

Tark

Daga
@Tark

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Tokarz w Motion Systems Michał Stanek i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Klarysa

Cześć, były jakieś rekrutacje do nich w tym roku już albo się zapowiada że będą? Odwiedziliśmy z narzeczonym ich stronę, ale jakoś mają tam oferty tylko z 2022 roku. Od tego czasu ekipa stała jest? Ktoś tu pisał o pozytywnych zmianach, czy to się tyczy także stawki? Bo dla montera było poniżej 4k brutto, a przynajmniej tak tu pisano.

Mocek
@Klarysa

Zastanów się nad aplikowaniem tam. Szans na rozwój nie ma. Chcą specjalistów na konkretne stanowiska i gotowe rozwiązania które potem za sukces przypisze sobie kto inny. W firmie jest bałagan organizacyjny i ciężko tam o spokojną pracę bez stresu. Zależy na jakie stanowisko ale na produkcję odradzam bo odkąd jest nowy kierownik to jest bardzo dużo zmian na niekorzyśc pracowników.

Mocek
@Klarysa

Zresztą zobacz jak ubogo się tu wypowiada sam pracodawca. Wiesz czemu? Bo kazdy ma tyle na głowie że nawet osoby odpowiedzialne za wizerunek firmy nie mają czasu na odpisywanie chetnym do pracy.

Myśląca
@Klarysa

Wiecie co motywuje do pracy? A co demotywuje? Szkoda gadać... Zawsze można robić i nie zastanawiać się po co, i czy czasami nie można tego zrobić lepiej. Ale po co, skoro "góra" wie lepiej i nawet nie słucha potrzeb "dołu"? Daleko im do firmy na poziomie niestety, praca u podstaw i trochę pokory by się przydało.

Stary kierownik produkcji

Nowy kierownik produkji pojawił się i wprowadził wiele skutecznych zmian. Wpłynęło to pozytywnie na zwiększenie wydajności firmy i komfort pracy w zespole. Brak przeklinania i chamskiego zachowania. Polecam

@Stary kierownik produkcji

Nie pamiętam aby były chamskie zachowania.przeklinanie? A gdzie go nie ma, ekipa tworzyła rodzinę teraz jest zatrudniony typ R który podsłuchuje i donosi bo usłyszał kawałek całej rozmowy. Każdy boi się odezwać. A nowy kierownik nawet z ludźmi nie umie rozmawiać. Jest towar jest robota tak było i jest nie ma towaru to i kierownik nie pomoże

Stary kierownik produkcji
@Stary kierownik produkcji

skuteczne zmiany i komfort ze na hale wszystkim zimno

Zapomniałem dodać że mają pretensje ze co chwilę kogoś nie ma ale dziwne ze chorują skoro na hali zimno i w kurtkach robią bo szkoda ogrzewać hale z blachy

Dopiero teraz zauważyłem ogłoszenie firmy z lipca. Szukali montera na produkcję za 3864 zł brutto. Wspomniano tu o możliwych nadgodzinach oraz systemie premiowym. Czy warunki jej otrzymania są do spełnienia i w ogóle jakie to kwoty? i czy są jeszcze wolne miejsca?

@Paweł

Tak nadgodziny są możliwe bardzo dużo osób je bierze żeby jakoś przeżyć. Premie to zależy gdzie bo z tego co wiem nie wszyscy je mają.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Motion Systems Michał Stanek?

Tak

Tak

Katarzyna
@Tak

Często macie takie atrakcje? Czy oprócz tego jakieś inne fajne benefity są u was?

Była jedna we Wrocławiu za którą trzeba było wpłacić tzw wpisowe hehe nie wiem czy zwrotne bo nie byłem

Coraz gorzej się dzieje niestety, po zwolnieniu kierownika i zatrudnieniu nowego.Teraz jeśli jesteś Polakiem masz byc w pracy i (usunięte przez administratora) jako Ukrainiec pytają czemu cie nie ma co się stało. Pensje miały być dla wszystkich jednakowe i gowno,premie są. Starzy pracownicy się zwalniają bo nie są doceniani za wiedzę i sprawność tylko gnojeni za jedno potknięcie. Kierownik ma w (usunięte przez administratora) pracownika. Ukrainiec (usunięte przez administratora) po 12 godzin żeby jakoś żyć. Ja mimo że (usunięte przez administratora) za kilka osób ne jestem doceniony mimo że robię więcej niż inni. Gdzie tu sprawiedliwość.

Ad

To byla praca marzen dla kazdego Ukrainca, teraz kazdy marzy aby znalezc inna prace i stad uciec do innej pracy

mk

ta firma prestala byc jak z dnia na dzien zwolniono kerownika co byl pro wszystkim ludziom na pierwszym miesjcu i produkcja byla gdy byly problemy wszystko szlo nawet jak nie bylo produktow do skladania. teraz juz wszyscy uchodza s tamtad. ja pracwoalam prawie rok ale to juz nigdy nie bedzie ta sama firma i szkoda

Wiecie, czy Motion Systems Michał Stanek udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Z tego co wiem to pracę wykonujesz w zakładzie nie w domu wiec raczej wątpię

Ogólnie atmosfera całej firmy taka rodzinna wszyscy się znają i raczej nie ma plucia za plecami. Zarobki jak dla kogo ok 19 zł na godz do ręki, możliwość nadgodzin nawet do 19. Premie do 500 zł i na nic więcej nie licz. Praca nie jest ciężka ale monotonna. Ja ogólnie jestem zadowolony

Sylwia

Ta premia to za nadgodziny czy jak?

@Sylwia

Za frekwencję w pracy,za wyrobienie normy itp to dopiero weszło więc zobaczymy jak wyjdzie w praniu

Agata

Hej, chciałabym aplikować do tej firmy, wiec pytanie czy obecnie w ogóle prowadzą jakąś rekrutacje ? Ktoś pomoże i podpowie ? Jak atmosfera w firmie i kontakt z szefostwem ? Dzięki za wszystkie odpowiedzi !

Mariusz
@Agata

Cześć, podbijam pytanie koleżanki :) Ktoś coś ?

Widzę, że wcześniejsze opinie zostały usunięte... Czy właściciel firmy ma coś do ukrycia ?

Zofia

Hej, czy firma oferuje dodatek relokacyjny w związku z przeprowadzką do innego miasta? Czy ktoś był w takiej sytuacji? Jestem zainteresowana jedną z ich ofert, potrzebowałabym jednak wsparcia ze strony Motion System w związku ze zmianą miejsca zamieszkania.

Zostaw merytoryczną opinię o Motion Systems Michał Stanek - Wrocław

• Jak się pracuje w Motion Systems Michał Stanek?

Zobacz opinie na temat firmy Motion Systems Michał Stanek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Motion Systems Michał Stanek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Motion Systems Michał Stanek
  • Duńska 13