Opinie o Finanse Plus Agnieszka Węgrzyn w Katowice będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Finanse Plus Agnieszka Węgrzyn. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Finanse Plus Agnieszka Węgrzyn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finanse Plus Agnieszka Węgrzyn w Katowice będzin

Gabriela

Przeczytałam opinię, że firma ma komornika. Czy coś w tym temacie się zmieniło? Ktoś coś wie? Jakie to są konsekwencje dla pracowników?

Klient Nowy wpis
@Gabriela

Konserwacją dla pracowników tej owe firmy jest to iż nie zostały im wypłacone należne wynagrodzenia za pracę oraz że nie mają uregulowanych płatności skarbowych i zus .

Emilia Nowy wpis
@Klient

masz nick "klient' wiec skad wiesz takie rzeczy ? jakis pracownik ci sie poskarzyl ?

Klient Nowy wpis
@Emilia

Poprostu byłem klientem tej firmy i tyle powinno wystarczyć.

........ Nowy wpis
@Emilia

Oj były pracownik powiedziałby więcej ale szkoda strzępić język .... w mojej sprawie tez komornik poluje na tą "firmę"

Dawid

A to firma ma komornika?

klient
@Dawid

Tak firma ma komornika .

Nikita

Współpracuję od kilku lat z P.Agnieszką i nigdy mnie nie zawiodła,zawsze pomocna i staje na rzęsach aby pomóc w potrzebie.A te negatywne komentarze hmm...może konkurencja z której odeszła -na pewno bo grono klientów poszło za Panią Agnieszką

Jarosłw G.
@Nikita

Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek za Panią Agnieszką poszedł z Klientów. Byłem klientem innej firmy i nagle zaczynają się telefony od Pani Agnieszki... Jak dla mnie w dziwny sposób pozyskała dane ...

Klient
@Nikita

Ktoś kto się mianuje "DORADCĄ FINANSOWYM " powinien posiadać własne zaplecze finansowe i dobrze nim zarządzać a nie mieć komorników na kontach , zadłużenie w Skarbówce oraz w ZUS , zadłużenie wobec poprzedniego pracownika któremu nie zapłaciłam wynagrodzenia. Może jeszcze pani nie (usunięte przez administratora) Ale wiele osób Tak.

Darek

Podpowiedzcie czy firma normalnie prowadzi działalność? Jest ktoś tu zatrudniony?

Xxx
@Darek

Nikogo nie zatrudnia. Nie posiada dochodów na karą bo ma je poblokowane przez komorników. Ale świetnie funkcjonuje. Ostrzegam trzymać się od niej z daleka i jej pełnomocnika męża.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Finanse Plus Agnieszka Węgrzyn? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Tomasz

@alicja czyli firma już nie funkcjonuje ?

Alicja

Pani zwolniła pracownika i zamknęła biuro. Klienci ją szukają, bo nie rozliczyła się z pobranych pieniędzy.

Iwona
@Alicja

Finanse Plus jest oficjalnie zamknięte? I co z pracownikiem? Otrzymał kasę za pracę?

Dariusz
@Iwona

Ponoć po raz kolejny pracownik odszedł bez należnej pensji .....

Natalia
@Iwona

Z tego co wiem, to komornicy mają mnóstwo pracy z ta firmą.

Oszukana

Unikajcie tej firmy a na pewno Agnieszki Węgrzyn, to nie odpowiedzialna, przebiegła ale jednocześnie (usunięte przez administratora) krentaczka, wszystko co mówi jest kłamstwem. Prędzej czy później skończy w kryminalne. Nie podpisujcie z nią żadnych umów.

Witold

Ostrzegam przed korzystaniem z usług tego biura. W gazetach i portalu miejskim pisano jaki oszukańczy proceder stosują jego pracownicy. Ni pozwól się (usunięte przez administratora) i omijaj to miejsce z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Finanse Plus Agnieszka Węgrzyn - Katowice będzin

Finanse Plus Agnieszka Węgrzyn