Opinie o Merz Solutions Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Merz Solutions Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Merz Solutions Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merz Solutions Sp. z o.o. w Zielona Góra

Od kiedy to wszystko już trwa o czym ludzie pisali? chodzi mi o te zaległości, które mogą być już jak to określono równowartością małego samochodu. Nikt jeszcze tego nie zgłaszał? Żadna instytucja jeszcze nie została w to wmieszana?

BylyPracownik Nowy wpis

Od początku zatrudnienia. Zgłosić gdzie? Do kogo? Wygrasz w sądzie, pracodawca zgłasza upadłość i nic nie dostajesz. Zmieniasz pracę i zapominasz o stracie. Z powodu złorzeczeń i złej opinii założyciel Merz się zwinął. Teraz Commaton UG również się zwija.

Czyli jak to jest z tymi wypłatami już na samej umowie? ktoś pisał jakiś czas temu, że można ja otrzymać w zasadzie w częściach, czy to prawda? Jest to może także zależne od tego w jaki sposób po prostu się umówisz na samym początku czy jak? zaciekawił mnie także tamten wspomniany rekord 500 godzin, faktycznie do teraz ludzie tak właśnie dobijają? Ile kasy wtedy potencjalnie wpada?

Byly Pracownik

To co masz na umowie to tylko liczba. Pensja jest wyplacana jak sie pracodawcy chce. Raz 200 raz 500 na caly miesiac. Nadgodziny nie sa wyplacane. Sa zbierane i zamieniane na godziny wolne, a ze pracy jest duzo, to nie masz jak wybrac nadgodziny. Pracodawca obiecuje zlote gory a zaleglosci placowe nie sa wyplacane. Nie polecam, wrecz odradzam!

@Byly Pracownik

To ja chyba nie rozumiem teraz. piszesz, że nadgodziny nie są wypłacane tylko zmieniane na godziny wolne? Bo skoro tak to czemu Twoi koledzy mogli w miesiąc po 500 zrobić? W jakim celu skoro miałoby terapeuta nie być wypłacone?

BylyPracownik Nowy wpis

Rocznie 500 godzin. Pracy jest tak duzo, ze odbior nadgodzin jest malo prawdopodobny.

Byly pracownik

Jedyne co, to w umowie o prace masz 2500 euro netto. Za prace w nadgodzinach i w weekendy masz adekwatne w godzinach wolnych do wybrania. Rekord moich kolegow to 500 nadgodzin. Wyplate dostajesz w czesciach, jak sie pracodawcy uzbiera, czasem 1000, czasem 500 albo 200. Zapomnij o premii, dodatkach, bonusach, zwrocie za bilety, oplatach innych, etc.

A widziałem właśnie ze na UoP można się normalnie zatrudnić jako programista robotów przemysłowych. Teraz ktoś tam pracuje i by się odniósł do tematu kasy? Jest tak jak ktoś tu napisał o tych całych ponagleniach, że są one konieczne? Po prostu warunki spełniam i ciekaw byłem jak się tu pracuje. A jakie zarobki mimo wszystko może mieć taki programista teraz?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Merz Solutions Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

A cos więcej o tym napiszesz? o co chodzi, jakie okoliczności tak w ogóle? tu normalnie z tego co widziałem kiedyś można zatrudnić się na umowie o prace. to czemu ma dochodzić do zbierania się jakichś zaległości?

Byly pracownik

Tak, masz umowe o prace, ale pracodawca jej nie honoruje. Placi kiedy chce i ile chce. Z miesiaca na miesiac tworzysz sobie arkusz zaleglosci i dopisujesz co miesiac zaleglosci. Piszesz ponaglenia, ostrzezenia, grozisz odejsciem i nic. W koncu, jak juz kwota przekracza wartosc malego samochodu, przesylasz wypowiedzenie i zapominasz o odzyskaniu dlugu.

Czy jest tu ktoś kto pracuje jako tester? Wiem, że w ubiegłym roku spółka szukała kogoś takiego do siebie. Mam doświadczenie w CAD w tym przypadku z opisu wynika, że to praca przy aplikacjach dla Metrologii. Zainteresowało mnie to. Opowiecie o tym cos więcej? ilu testerów teraz potrzeba i jakich stawek można oczekiwać?

Zostaw merytoryczną opinię o Merz Solutions Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Merz Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Merz Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Merz Solutions Sp. z o.o.
  • Bohaterów Westerplatte 9
    65-001 Zielona Góra

Merz Solutions Sp. z o.o.