Opinie o Otomatic Smolec i Wronka sp.j. w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Otomatic Smolec i Wronka sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Otomatic Smolec i Wronka sp.j. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Otomatic Smolec i Wronka sp.j. w Andrychów

Giętacz

Wentylacji brakuje to prawda,aż płuca bolą. Lecz robota jest lux xd

Agata

Na pewno jest taki przemiał, że cały czas wisi ogłoszenie? Może to jakieś stare? Czy jest ciągle na nowo dodawane?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Otomatic Smolec i Wronka sp.j.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Zastępca Głównej Księgowej

Wanda

I myślisz, że każdy pracownik bezkarnie może sobie jechać po klientach i nikt w firmie nie będzie miał z tym żadnego problemu?

Qentino Tarantino

Witam. Nie wiem kto tu pisze negatywne opinie. To czyste bzdury wyssane z palca.Szefowie sa bardzo wporzadku,wyrozumiali i inwestujacy caly czas w zaklad. Poukladani i maja dobry pomysl na firme .Daja szanse kazdemu pracownikowi do rozwoju. Moze przyjsc pracownik z doswiadczeniem jak i bez .Jesli ktos ma problem moze liczyc na pomoc i wsparcie Szefow. Wyplaty na czas. Do pracownikow podchodza uczciwie i szczerze. Od razu mowia jak jest nie owijaja w bawelne.Podwyzki sa regularne. Firma idzie w dobrym kierunku. Jesli jestes wporzadku pracujesz nie spozniasz sie wspierasz zaklad pomagasz wzrastac firmie swoja uczciwa praca to napewno zostanie to zauwazone i docenione. Polecam i zachecam do pracy w OTOMATIC

Sebastian
@Qentino Tarantino

Te podwyżki mnie zaciekawiły ;). Są regularne - to znaczy co jaki czas średnio są ;)?

@Sebastian

Co zmianę pracownika nowemu dokładają 50 groszy brutto

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Otomatic Smolec i Wronka sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Były

Co tu się rozpisywać przemiał pracowników fizycznych jak i biorowych bardzo duży szefostwo nie ma podejścia do pracowników

Dominik

Przemiał pracowników taki że osoba z 3 miesięcznym stażem pracy w firmie to już stary pracownik

Jakie są warunki zatrudnienia w Otomatic Smolec i Wronka sp.j.?

Byly

Słabe albo tylko takie które odpowiadają(usunięte przez administratora)upomnisz się o swoje to jesteś najgorszy masz być posłuszny i nie dochodzić swoich (usunięte przez administratora)i przywilejów masz pracować i się nie upominać o to co ci się należy i jeszcze dobrego szybko (usunięte przez administratora)

Szymek

Aktualnie system podatkowy nie zabezpiecza dostatecznie osób, które nie godzą się na pracę na czarno. Trzeba ochronić pracownika i zniechęcić do uprawiania nielegalnego procederu tych pracodawców, którzy nie dbają o zabezpieczenia swoich pracowników, ich ubezpieczenie i stabilność zatrudnienia –

Kkk

Jakie zarobki na frezarkach cnc 3500 na rękę?

@Kkk

Stawki wahają się od 20 do 25 zl netto ale nie są to pieniądze rozdawane za darmo ogólnie warunki na hali gdzie mieści się centrum cnc są dobre w przeciwieństwie do produkcji

Maja
@Tomek

Cześć Tomek, podałeś widełki wynagrodzenia w Otomaticu, a powiedz, kto ma szansę na uzyskanie tej najwyższej stawki? Czy chodzi o staż pracy czy może o posiadane już doświadczenie w momencie zaczynania pracy w firmie?

@Maja

Tak przychodzisz Do pracy nie posiadasz kwalifikacji oraz umiejętność i dostajesz najwyższą stawkę nw masz 18 lat że takie głupie pytania zadajesz ...

Michal

Jakie stawki dla spawacza z doswiadczeniem na rurach?

Pies

Ostatnie dni I tygodnie były przełomowe w firmie atmosfera jest jaką jest dlaczego tak się dzieje czy to wina zarządu czy pracowników ... Nie wygląda to najlepiej gdy słyszysz że co drogi pracownik jest zdemotywowany i odchodzą z pracy lub sa tak zniechęceni że nie zależy im na wiązanui przyszłości z ta firma ... Szefostwo wymaga oddania i zangarzowania pracowników a czy sami spełniają warunki jakie są przyjęte .. Prawo Pracy działa w obie Strony

Renata

Hej, chciałabym się dowiedzieć na jaką ścieżkę kariery mogę liczyć w Otomatic Smolec. Czy ktoś z Was faktycznie dostał awans, bądź podwyżkę pracując u nich? Co trzeba zrobić?

Aktualny pracownik

Firma i szefostwo na poziomie , zarobki ok , atmosfera w pracy supre ,robisz swoje i jest ok

Witam dowiem się coś o pracy spawacza w tej firmie ogłoszenie pojawia sie co kwartał .... Jakie stawki na początek , ile osób firma zatrudnia i duża rotacja jest na tym stanowisku może ktoś w końcu odpowie konkretnie bo wpisy poniżej nie daja mi obrazu tego stanowiska

Maciuś
@Zainteresowany

(usunięte przez administratora) Atmosfera ciężka, dużo spawania, wiecznie mało, wzrastające wymagania, jakiekolwiek prośby o zapewnienie podstawowego sprzętu do wykonywania pracy kwitowane grymasem na twarzy oraz hasłem "skąd na to wziąć? Chyba trzeba zabrać pracownikom". Próba stworzenia czegos na wzór korporacji, na hali pracowników produkcyjnych ośmiu, w biurze około 20, blizej lub dalej spowinowaceni z szefostwem, odbijanie kart, spisywanie pobranego materiału co do śrubki, zlecenia i inne biurokratyczne cuda, rozliczanie każdej minuty. Młodzi technolodzy, moze i z ambicajmi, ale bez wiedzy merytorycznej, jako spawacz musisz radzic sobie sam, nie licz że ktorys z nich przygotuje Ci jasny i logiczny rysunek. Kobieta na magazynie od 2 lat nie rozroznia spawarki MIG od TIG, wieczne braki w materiale, wieczne problemy z zamawianiem gazu, drutów, części eksploatacyjnych. Wymagania sporo na wyrost, wielkie oczykiwania a problem leży u samych podstaw np koniecznosc uzywania stalowych stolow i narzedzi do spwawnia stali nierdzewnej. Z plusów to nie ma chyba dużo szlifowania, nie ma duzego zapylenia, z tym ze spawanie nierdzewki to 90%. W okolicy pojawiają sie jednak lepsze oferty. Jakby cos interesowalo to proszę pytać

ziom
@Maciuś

Ciekawe, że komentarz okazał się niepomocny. Dla mnie bardzo pomocna i wyczerpująca odpowiedź. Za tą stawkę niech prezesi sami spawają o ile potrafią.

Elektronik

Jak wygląda praca na stanowisku elektronik monter ? Czy są jakieś premie, benefity itd..

Abc

Czy to prawda że w firmie jest bardzo duża rotacja pracowników czym jest to spowodowane złe warunki finansowe do wymagań pracodawcy ??? ... Czy atmosfera w pracy jest po prostu zła jakie są tego przyczyny

Witam widziałem ogłoszenie na stanowisko Magazynier ... dowiem się coś więcej na tej stronie ... jakie stawki warunki zatrudnienia i ogólnie jakiś informacji związanych z tym stanowiskiem

Bury
@Zainteresowany

Musisz się przygotować na dużą wydajność za najniższą stawkę. Szefowie dość krótko prowadzą ten biznes i jeszcze nie nauczyli się doceniać ludzi. Liczy się kasa. Brak szacunku przy wielkich oczekiwaniach od pracownika. Ale to dość często się dzieje w firmach które chcą być jak KORPO a tak naprawdę to tylko bujna wyobraźnia kierownictwa.

Spawacz Tig

Witam chciałbym się dowiedzieć coś o pracy w firmie na stanowisku spawacz tig widzę że ogłoszenie dość długo wisi i pojawia się co chwilę... Jakie warunki pracy stawki , benefity , Social oraz umowy i warunki zatrudnienia

Kamil
@Spawacz Tig

Tak się składa, że o to samo chciałem zapytać. Pracuje ktoś na stanowisku spawacza i mógłby odpowiedzieć na te pytania? Ze swojej strony dopytam tylko o godziny pracy i czy dużo jest nadgodzin. Dzięki.

Placzek
@Spawacz Tig

Wkrótce opiszę wszystkie przyjemności które czekają na pracowników w tej firmie

zainteresowany
@Placzek

Możesz opisać, jak wygląda praca w tej firmie, bo ogłoszenia mają bardzo piękne.

Spawacz
@Spawacz Tig

Socialu i benefitow nie ma . Praca po 9 godzin . Dziewiąta godzina płacona normalnie , masz spawac szybko i dokładnie najlepiej za najniższą krajową

zdegustowany
@Spawacz

Szefostwo chyba nie bardzo w tematach technicznych jest ogarnięte bo w ogłoszeniach o pracę piszą program lantec zamiast lantek. Coś mi się nie chce wierzyć, że mają wprowadzone jakieś ERP. Ich ogłoszenia o pracę bardziej pasują do dużych korporacji niż kilkunastoosobowej firmy (chyba stosują metodę kopiuj wklej w ogłoszeniach). Człowiek z takimi umiejętnościami bierze min. 6 netto na rękę. W skrócie megalomania właścicieli i wyzysk pracowników.

Skory
@zdegustowany

Szefostwo uczy się jak prowadzić firmę za najniższą możliwą cenę, za to z najwyższą możliwą marżą. Pracownik na stanowisku spawacz dostanie kilogram kawy i cukru miesięcznie oraz 3500netto z tym że połowa pod stołem. Obietnice na starcie są wielkie ale realia potem powalają na kolana.

Dominik

Bardzo dużo zmian wprowadzono w firmie w związku z pandemią?

Magda

Witam, czy ktoś z pracowników wypowie się na temat pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Otomatic Smolec i Wronka sp.j. - Andrychów

• Jak się pracuje w Otomatic Smolec i Wronka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Otomatic Smolec i Wronka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Otomatic Smolec i Wronka sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Otomatic Smolec i Wronka sp.j.
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.

Otomatic Smolec i Wronka sp.j.