Opinie o Domyville Polnych Kwiatów II Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Domyville Polnych Kwiatów II Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Domyville Polnych Kwiatów II Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domyville Polnych Kwiatów II Sp. z o.o. w Warszawa

Patrycja Nowy wpis

Żadne z mieszkań do tej pory nie zostało oddane. Inwestycja stoi bez postępów z opóźnieniem już chyba 2 lata. Ludzie, którzy zdążyli kupić mieszkania do dziś płaca kredyty za nic. Nie wiadomo nawet kiedy budowa się zakończy, podobno została wystawiona na sprzedaż. Z deweloperem nie ma kontaktu!!

Zadowoleni

Wreszcie mieszkania, które odpowiadają na potrzeby klientów. Duży wybór i metraży i rozkładów :)

Marian Nowy wpis
@Zadowoleni

(usunięte przez administratora) Inwestycja przy ul. Palestera jest od 5 lat wstrzymana przez urzad. Mieszkania zostaly zakupione i nie przekazane wlascicielom. Sprawa byla poruszana w telewizji. Z daleka od tego dewelopera.

Rozalia

Dobra współpraca z developerem, oddanie mieszkania na czas. Porządne wykonanie

Może klient Nowy wpis
@Rozalia

Jakie mieszkanie odebrała Pani na czas, skoro nieruchomość jest w budowie?? Znowu komuś się budowy pomyliły? O co w tym chodzi? Ktoś może podac przykłady innej budowy tego dewelopera gdzie oddano mieszkania na czas i bez usterek?

Żaneta

Profesjonalne podejście do klienta. Szukanie rozwiązań, a nie generacja problemów. Mieszkanie oddane bez usterek w wysokim standardzie wykonania prac.

Potencjalny klient
@Żaneta

Witam, jak to mieszkanie oddane? Zamierzaliśmy kupić mieszkanie w tej nieruchomości, ale trochę zmartwiła nas tabliczka z informacja ze inwestycja jest wystawiona na sprzedaż .. tak czy siak te bloki są ciagle w budowie, jakim cudem pisze pani ze już pani odebrała mieszkanie? Skąd pani wie czy nie ma usterek skoro mieszkania są nieoddane, inwestycja w budowie.? Z tego co się dowiedzieliśmy to ta budowa gra od dawna i jest przesuwana ..

Ewa Nowy wpis
@Potencjalny klient

Może ta Pani pomyliła wątki i chodziło o inną nieruchomość? A kontaktowaliście się Państwo z biurem odnośnie tej sprawy? Sama byłam ciekawa całej tej sytuacji, firma ma może jeszcze jakaś inną inwestycję?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Domyville Polnych Kwiatów II Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Orientuje się ktoś co aktualnie słychać w firmie? Bo pisali kiedyś, coś na temat tego, że nie są aktywni ani nic a po paru miesiącach pojawiały się pozytywne opinie od klientów... O co tu chodzi?

Kazimierz

Gorąco polecam pracowników tego biura, którzy są bardzo sympatyczni i z humorem podchodzą do nietypowych sytuacji. Udało się wszystko załatwić tak jak chciałem. Mieszkanie zakupione.

Zuzanna

Bardzo profesjonalna obsługa. Serdecznie polecam współpracę z tym Deweloperem.

Monika Wąsak

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Osoba z którą rozmawiałam - bardzo pomocna i rzetelna

Eugeniusz

Bardzo korzystny cennik a apartament jeszcze lepszy niż na zdjęciach. Wszystko sprawnie dogadałem, a firma szczegółowo odpowiedziała mi na pytania i pomogła w wyborze.

@Eugeniusz

Mają może aktualnie jakieś zniżki, że ten cennik taki korzystny? Stali klienci mogą liczyć na jakieś ulgi?

Michalina

Polecam – szczególnie kontakt z biurem sprzedaży – niezwykle pomocni i bardzo cierpliwi ludzie :) Dziękuję!

Ireneusz

Deweloper jak najbardziej godny polecenia. Inwestycje wyróżniają się na tle konkurencji na wielu płaszczyznach. M.in godna pochwały jest obsługa klienta od której inni mogliby się nauczyć wiele.

Nawet jeśli to byłaby prawda, to co z tym dalej w takim razie według Ciebie?

Tymek
@Ewa

Zapytaj się swojej pani i pana mecenasa.

@Tymek

Nie są moi, a pzt pytam Ciebie. No ale nie chcesz, nie mów. Ciekawa jestem w jaki sposób ten cały problem zostanie rozwiązany

Składamy zerowe sprawozdania finansowe. spółka nie jest aktywna. Proszę czytać ze zrozumieniem, nie było mowy o VAt :)

Ah i idąc tym torem - i myślenia Pani Kari - znowu te dane osobowe :)

Halina

Czy Ty poważnie każdą osobę piszącą na tym forum bierzesz za właścicieli firmy? Czy to rozsądne z Twojej strony? Ja chciałabym uświadomić jedną rzecz, mianowicie to portal dla pracowników i kandydatów, więc będę wdzięczna za informację, czy jest tu praca dla zarządcy nieruchomości z wymaganą licencją. Jeśli spółka nie jest aktywna, proszę o miarodajne potwierdzenie, żebym wiedziała co mam zrobić ze swoją aplikacją.

Tymek
@Halina

Proszę pytać pracodawcy czy jest praca.(usunięte przez administratora) Informację zawarte na tym portalu dają jasny obraz czy w ogóle otrzyma pani wynagrodzenie. Trochę logiki.

@Halina

Pani Halino, spółka nie jest aktywna, nie wykonuje żadnych działań biznesowych. Ale Pan Tymek tego nie rozumie.

@:)

Ja myślę, że on to rozumie tylko tak sobie pogrywa. Pytanie czy dla żartu czy z "mikro" zemsty? ;p Ale o co mu chodzi z tym niepłaceniem?

Prawda

Szanowny Panie nie może Pan być Klientem naszej spółki, ponieważ spółka jest spółką nie wykonującą żadnych zadań. Skłądamy zerowe sprawozdania finansowe w KRS. Pana wpis jest nierzetelny - wystarczy otworzyć KRS Spółki. Działanie Pana jest działaniem celowym na szkodę podmiotu.

Rost
@Prawda

Jeśli podmiot nie działa jak pani twierdzi to nie można działać na jego szkodę. Trochę logiki Kamo P

@Rost

Pani Który bo się podać swoich danych i kryje się za pseudonimem, działanie na szkodę ma szerszy aspekt.

Kari

Uwaga na tego Inwestora. Budowa przy Polnych Kwiatow wstrzymana przed Nadzoŕ Budowlany. Cała projekt z licznymi błedami w projekcie i wykonaniu. (usunięte przez administratora)

@Kari

Pani Kasiu K., nie może Pani być Klientem naszej spółki, ponieważ spółka jest spółką nie wykonującą żadnych zadań. Skłądamy zerowe sprawozdania finansowe w KRS. Pani wpis jest nierzetelny - wystarczy otworzyć KRS Spółki. Działanie Pani jest działaniem celowym na szkodę podmiotu.

Justyna
@Prawda

a to pracowników też spółka nie zatrudnia?

@Justyna

Nie, jest spółką nieaktywną

Prawda

Szanowny Panie Gerardzie nie może Pan być Klientem naszej spółki, ponieważ spółka jest spółką nie wykonującą żadnych zadań. Skłądamy zerowe sprawozdania finansowe w KRS. Pana wpis jest nierzetelny - wystarczy otworzyć KRS Spółki. Działanie Pana jest działaniem celowym na szkodę podmiotu.

Prawda

Pani Agnieszko, nie może Pani być Klientem naszej spółki, ponieważ spółka jest spółką nie wykonującą żadnych zadań. Składamy zerowe sprawozdania finansowe w KRS. Pani wpis jest nierzetelny - wystarczy otworzyć KRS Spółki. A w Pani przypadku rzeczywiście jesteśmy zaskoczeni brakiem profesjonalizmu, zważywszy na zawód jaki Pani wykonuje. Działanie Pani jest działaniem celowym na szkodę podmiotu.

Zostaw merytoryczną opinię o Domyville Polnych Kwiatów II Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Domyville Polnych Kwiatów II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Domyville Polnych Kwiatów II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domyville Polnych Kwiatów II Sp. z o.o.?

Domyville Polnych Kwiatów II Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Braniewska 11
    03-090 Warszawa

Domyville Polnych Kwiatów II Sp. z o.o.