Opinie o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DUHABEX Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DUHABEX Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Gear egg

Duhabex is the best transport company for me, been working here for more than 7 years and I don't have plan to leave till retirement. Very competitive salary and organized system, people from boards are kind and helpful including planners

Vova

Wynagorodzenie w terminie. Przyjazna atmosfera.

Vova

Firma super

Super

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR oferowane przez firmę DUHABEX Sp z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Super

Super firma????

Zibi
@Zbyszek

Zgadzam się bo trochę w tej firmie pracuje i naprawdę jest Super????

Wasyl Kryvosheiev

Super firma

Wasyl Kryvosheiev

Pracuję w firmie nie długo, ale wszystko mi pasuje, ładna firma, ja zadowolony.

Leszek

Firma debest

YuriiD

Wczasne wyplate, nowe auta, dobrrze ustawliona praca, pozytywne liudzi w biurze, firma zainwestowala w baze, dla normalnego odpoczynku kierowcow. Polecam.

Piter

Daję radę

Kos

Warunki pracy zgodnie z Kodeksem pracy. Prawdziwe wynagrodzenie.

Robert

Firma ok

Firma ok

Ok firma

BV

Pierwszą dobra firma które znalazłem Jak dobrze pracujesz pracujesz to i dobrze zarabiasz.Pracuje już tutaj jak 2 lata

Zostaw merytoryczną opinię o DUHABEX Sp z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w DUHABEX Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DUHABEX Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUHABEX Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 91 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DUHABEX Sp z o.o.
4.3/5 Na podstawie 97 ocen.

DUHABEX Sp z o.o.