DUHABEX Sp z o.o.

Toruń

Opinie o DUHABEX Sp z o.o.

m 2015-03-22 08:48:26
w punktacji w skali od 1-10 . daje -5 .
tańczący z czaplami ;) 2016-01-10 18:16:26
Hej Koledzy, jak sytuacja w Duhabexie, ile wynosi podstawa netto ( na rękę), czy tacho czyste? diety się zgadzają tak jak oferują w ogłoszeniu o pracę?, czy system 4/1 jest u nich przestrzegany?, czy po 4 tyg pracy jest namawianie na następny lub bardziej nie mile typu ala tani szantaż? czy umówiona kasa się zgadza? i czy jest w całości na koncie w umówionym terminie a i sprawa istotna czy papiery się wysyła do firmy i czeka na wynagrodzenie na konto czy trzeba jeżdzić za każdym razem po 4 tyg pracy do firmy do Trzebinii by się z nimi rozliczać? np ja jestem z okolic dolnego śląska i ogłoszenie o pracę także jest dla osób z tego regionu a nie wyobrażam sobie za każdym razem po 4 tyg pracy jeszcze zasuwać i tracić czas aby się rozliczać do jakiejś trzebinii na górny śląsk albo po kase pod stołem za ala diety bo to jest zwykłe zacofanie proszę o konkretną opinię
pozdrawiam
gazella finansowa :) 2016-01-11 17:26:04
majkel just fajf heh a widzisz tutaj kogoś na tym forum kto narzeka ? bo ja nie, teraz każda firma na ścianie ma te diamenty w oprawce gazelle biznesu i jest w gazecie forbes, jeżeli nie masz nic konkretnego na temat firmy do powiedzenia a jak widać za wiele nie napisałeś także poczytaj forbesika, P.D., tańczący z czaplami napisał kilka konkretnych pytań, lepiej byś odpowiedział piesku pana biurwowy by zachęcić kilku nowych ewentualnych przyszłych a nie forbesami pana swego sławisz :)
Przemek 2016-02-03 10:02:20
Do tańczący : witam serdecznie, kasa się zawsze zgadza, 27,5 dnia i ani 0,5 dnia więcej ani mniej, nie trzeba dojeżdżać się rozliczać do Trzebini. Podstawa najniższa.
Do gazela finansowa : Witaj, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że takie osiągnięcia nie są byle czym i wynikają nie tylko z rozwoju firmy ale całokształtu, Duhabex dostał 3x Diamenty Forbes / a każde diamenty to co najmniej 30% rozwoju firmy w stosunku do poprzedniego roku. Więc trudno jest dostać wyróżnienia gdyby firma wyzyskiwała pracowników oraz łamała przepisy, trzeba zdrowo pomyśleć, dodam że Duhabex jeździ 90% tylko po zachodzie więc każde łamanie przepisów tam jest 1000% droższe niż łamanie przepisów PL. Jaką firmę stać by było na to?
Maniek : Witaj, masz rację że zwracają za dojazd do firmy.
Fans : zgodzę się że są pracodawcy którzy płacą więcej, natomiast tutaj jest tyle ile c proponują zawsze na czas, bez obciążeń , weksli itp.
Myślę że trochę przybliżyłem temat.
Pozdrawiam
Cichy 2016-05-06 08:58:01
Witam. Podstawa 1800. Nie ma problemu z tacho, 2100km tygodniowo. Zawsze jest 4/1. Nie przeciągają. Całość na konto idzie. Papiery dosyłasz do firmy nie musisz jeździć. Średnia pensja 7200 na konto.
M.K. 2016-07-11 00:40:00
Oszukiwanie w płacenie wynagrodzenia. Nie radzę tego bagna.
K1mb0 2016-08-13 21:41:48
Witam Pan M.K. Na wszelkich forach wypisuje to samo ;)
Niks 2016-08-13 22:11:44
Z tego co wiem, to Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR się przyda z całą pewnością, są ogłoszenia coraz nowsze i niezłą kasę za to dają z tego co wiem
8lat 2016-11-08 21:34:11
kazdy kierowca traktowany jest jak zlodziej nie dlugo opublikuje rozmowe synka szefa kim dla niego sa kierowcy
20lat 2016-11-10 10:50:00
Chyba Pan pomylił się albo specjalnie sieje takie plotki. Z informacji o konkursie Truck Trophy 2016 wynika że wygrał polskie eliminacje i jest najlepszym kierowcą w Polsce, a tego można tylko pozazdrościć.
Przemek 2016-11-10 11:07:39
Może Pan się podpisze ? / W jedną stronę to fajnie pisać bo się zostaje anonimowym ale pomówienia są karane więc proszę pisać.
Zostaw swoją opinię o DUHABEX Sp z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUHABEX Sp z o.o.