Opinie o Inglottrans Damian Sebastian Wiesław Inglot sp.j. w Kotulin Mały

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inglottrans Damian Sebastian Wiesław Inglot sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inglottrans Damian Sebastian Wiesław Inglot sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inglottrans Damian Sebastian Wiesław Inglot sp.j. w Kotulin Mały

Teodoś

Racja i co to za zakład to taka rodzinna firma Inglot kilka samochodów w kiepskimstanie,tylko patrzą jak tu pracownika przerobić... na swoją korzyśća że mają rotacje to im się to opłaca taki biznes (usunięte przez administratora)....(usunięte przez administratora)rodzinka,delikatnie mówiąc uczciwością nie grzeszą,w tych małych dziadkach.

Cziolo

Fakt jest faktem że flotę mają szmelcową bo właściciel to chytrus zjadłby własne ,,,ówno z pod siebie ,ale przede wszystkim co ważne trzeba patrzeć i dokładnie czytać dokumenty co się podpisuje ,co jest zawarte w umowię bo robi jakieś kombinacje żeby kierowców skubać na wynagrodzeniu.

Rajmund

Firma większość to kierowcy z ukrainy bo polacy uciekają,ciągła rotacja kierowców.Kilka ciężarówek są już wiekowe,wiec stan pozostawia wiele do życzenia w środku zaniedbane i brudne a jako pracodawca gośc nie uczciwy bo taki złodzie----jowaty widac że cwaniaczek....oczywiście wszystko ładnie pięknie jak się zatrudniasz a jak to mówią dopiero w praniu wszystko wychodzi poprostu trzeba brać poprawkę na to co oferują finansowo. Umowa tak skonstruowana żeby pracownika wykiwać,z tego co było mówione na początku dostaniesz połowę z ogonkiem więc jest to zakład nie dla każdego i nikt tam długo nie chcę pracować.

@Rajmund

Po czym dokładnie oceniasz w tak negatywny sposób pracodawcę? Na bazie czego widzisz to (usunięte przez administratora) A jeśli chodzi o wynagrodzenie to wszystko jest wpisane w umowie?

@Grażyna

można przekonać się osobiście tylko po co a u nich umowa to pic na wodę

@Rajmund

Skoro jest faktycznie tak jak piszesz, że robią te przekręty w umowie to nie powinno się tego gdzieś zgłosić? Zwłaszcza, że masz dowód czarno na białym?

@Grażyna

dużo im narobisz z takąmafią nie wygrasz mają kasę i układy to można im skoczyć

@Rajmund

No ale masz te twarde dowody, tak? Bo z drugiej strony jakby tak pomyśleć, to ktoś unikałby zgłoszenia jakby nie miał za bardzo na co donosić. Na pewno nie koloryzujesz tego wszystkiego?

@Grażyna

Dałem do sądu pracy i zobaczymy co z tego wyniknie

@Rajmund

Miesiąc minął. ;) Jak tam sytuacja? Ruszyło coś?

@Grażyna

mówiłem ci że to nic nie da,daremne starania z taką mafią ibandziorami nie wygrasz maja kasę i układy to co im zrobisz

Grażyna

Brzmi jak mały socjal. ;p Oprócz kawki i herbatki można ma coś jeszcze liczyć?

były driver.
@Rajmund

Nie wiem o jaką sprawę chodzi i o jaką sumę ja bym nie darował,znam trochę firmę i fakt jest faktem że nie jest to uczciwy pracodawca o ile można to nazwać firmą a własciciel postępuje jak pospolityzłodziejaszek itd....

Natalia

a czemu tak mówisz? rozumiem że jakieś problemy były

Andriej
@Grażyna

Jaki socjal? u tego pasożyta trudno mówić o jakimś socjalu tak na wszystkim oszczędza żeby jak najwięcej do jego kieszeni trafiło.Tu nawet nie wolno zachorować bo już krzywo patrzy na pracownika,nawet wypłatę daje tak po kryjomu żeby płacić jak najmniejszy podatek bo by zbiedniał ,a ty oczekujesz socjalu...

@Andriej

No to słabo w takim razie. :/ A wgl orientuje się ktoś co tu się w firmie od momentu uruchomienia tego wątku działo? Bo czas leci z tego co widzę

Tadek
@Grażyna

a konkretnie co chcesz wiedzieć?

@Tadek

No zaczęłam się zastanawiać czy cokolwiek się zmieniło, bo tu o jakimś sądzie pracy pisali itp., i sądziłam, że takie zdarzenia mogą mieć na cokolwiek wpływ?

Janusz

A myślałem że tylko mnie przekręcili na kasie(usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Inglottrans Damian Sebastian Wiesław Inglot sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Marko.R

Typowo złodziejskafirmaNa stronie internetowej firmy, ładne błyszczące mercedesy i wyglądają jaknówki ale tylko na fotkach aw rzeczywistości to złomy ,zakład nie posiada nowych samochodów,w kabinach smród nie wiem kto tam pracuje chyba samibrudasy,wynagrodzenie nigdy się nie zgadzało z moimi obliczeniami ,,,,,a te prezesy Inglot (usunięte przez administratora),i jak tam pracować

sebastian

Ta firma ma auta w stanie że to woła o pomstę do nieba jak można czymś takim jezdzić na międzynarodówce najlepiej żeby kierowca za swoje pieniądze naprawiał te złomy ?..... a ten dziadyga na wszystko żałuje skompiradło i (usunięte przez administratora),nasienie

Rycho-al

Omijać szerokim łukiem bo szkoda nerw na takich cwaniaków

Danił

Miejsce dla początkujących driwerów ale na krótką metę,przyuczyć się a potem poszukać poważnej firmy dziś roboty nie brakuję .Typowy transdzia,złodziejska spólkai spedytorzy lubią skubać kierowców żeby dla nich było więcej - żadnego szacunku

@Danił

Serio uznajesz to miejsce przy tym jak to opisujesz, jako dobra opcja, żeby nowy miał gdzie się przyuczyć? A od tego traumy jakiejś nie idzie dostać lub nauczyć się właśnie jakiś niepoprawnych nawyków, skoro twierdzisz, że tak źle tu?

Tadek

W tej firmie rozmowa kwalifikacyjna nic nie znaczy i nie odzwierciedla tego jak jest naprawdę,czy jakie są warunki pracy,każdy pracownik jest traktowany inaczej,współpraca z ta firmą to nie wielka nie wiadoma ,właściciel zakładu zachowuję się jakłachudojda be zasad liczy wynagrodzenie jak mu się podoba chyba zależy od jego widzimisię w danym momencie ?,,,finansowo to dno i żenada.... w każdej innej firmię zarobi się lepiej

romano.p

transdziadziskotrans .pl szukają frajerów,obiecuja złote góry a potem co miesiąc trzeba się wykłócać o kasę bo coś się nie zgadza,okradajakierowcówtaka tam jest praktyka w działaniu oczywiscie dla nich jest wszystko ok taki to zakład auta kabiny zapluskwione jakby jacyś menele tym jezdzili a nie kierowcy

jarek

potwierdzam te ciągniki tyko ładnie wygladają na zdjęciach w realu szrot i ruina ale to standard w takich małych firmach,na wszystkim oszczędzają nawet żałują na telefony służbowe,jeśli chodzi o wynagrodzenie z tych siedmiu kafli co objecują to dostaniesz 4,5 tysiaka,wykorzystują kierowców z Ukrainy zresztą polaków też

yewgeny

zdecydowanie nie polecam firmy tabor bardzo stary zniszczony,zarobki przeciętne,płaca do ręku aby unikać podatków a i tak kierowców przekręcają typowy diad trans co innego na rozmowie a co innego jak już pracujesz

Zostaw merytoryczną opinię o Inglottrans Damian Sebastian Wiesław Inglot sp.j. - Kotulin Mały

• Jak się pracuje w Inglottrans Damian Sebastian Wiesław Inglot sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Inglottrans Damian Sebastian Wiesław Inglot sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inglottrans Damian Sebastian Wiesław Inglot sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 2 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inglottrans Damian Sebastian Wiesław Inglot sp.j.
1.1/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Wiejska 1A
    44-180 Kotulin Mały
  • NIP: 9691606950 REGON: 243142000 KRS: 0000553749

Inglottrans Damian Sebastian Wiesław Inglot sp.j.