Opinie o Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Poznań

Bajusz

Ocena negatywna, bo chodź przeszedłem dwa etapy i obiecano, że się odezwą - cisza. Wcześniej komunikacja odbywała się sprawnie i szybko.

Lidka Nowy wpis

Hej, aplikował ktoś może na stanowisko Support Analyst? Widziałam ofertę do nas do stolicy na stronie. warunki raczej spełniam, przed złożeniem dokumentów chce się dowiedzieć jakich zarobków można oczekiwać. znacie widełki?

Niech sami pracuja Nowy wpis
@Lidka

5700 brutto z jezykami obcymi na druga zmiane. Nie warto

Jakie są warunki zatrudnienia w Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Karo333 Nowy wpis

Dwa etapy rekrutacji po których nie uzyskałam żadnej odpowiedzi zwrotnej. A szkoda, bo chciałabym uzyskać jakiś feedback odnośnie tego, co mogę poprawić w razie kolejnej rekrutacji.

Proces rekrutacyjny aktualnie to dwa etapy czy może więcej? kiedyś jeden Pan pisał o dwóch. A po zatrudnieniu się jak już to wszystko wygląda? jak wdrażają? Ciekawią mnie także te wspomniane kiedyś dodatkowe nagrody. Za co konkretnie są przyznawane?

Nowa

Rekrutacja jest 2 etapowa. Najpierw z Hrem a póżniej z TL. Pozdrawiam.

@Nowa

Hej a jakie odstępy czasowe mogą występować pomiędzy rozmowami? Zazwyczaj jest tak ze kilku kandydatów przechodzi dalej do TL czy raczej po kolei się bierze? Zastanawiam się na ile można już czuć się pewnym po prostu jeśli przeszło się dalej :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Bajusz

Czy pracownicy w Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce dogadują się między sobą?

Była pracownica

Pracowałam tam jakiś czas temu, krótko, ale atmosfera była bardzo w porządku, więc myślę, że raczej przyjemnie się pracuje. Choć jeśli pada takie pytanie to może jakieś plotki chodzą, że jest inaczej ????

asdf
@Była pracownica

Co do tych plotek to ktoś jeszcze jakieś słyszał i je ewentualnie przytoczy? Wracając jednak do samej atmosfery piszecie o takim dogadywaniu się samemu z siebie? A co z integracjami, wyjściami i tak dalej? czy w bieżącym okresie jest na nie czas?

Czy w Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Rafał

Czesc, tak za bardzo dobre wyniki są przewidziane dodatkowe nagrody.

Aleksandra

Czyli jeśli rozmowy odbywały się kiedyś zdalnie to czy obecnie można tu także w takim trybie pracować? Jeśli tak to na których stanowiskach?

@Aleksandra

Cześć Aleksandra, Jesli chodzi o pracowników biura obsługi klienta to pracujemy w trybie hybrydy czyli 2 dni z biura i reszta z domu. Dział techniczny czyli np.: developers, testers itd pracują zdalnie. Pozdrawiam serdecznie

@Rafał

Pracują ale nie muszą? Jakbym chciała testować u was to mogę z biura? Zawsze to raźniej i nie trzeba ponosić kosztów za prąd. Chyba, że dofinansowanie dajecie? :)

@Aleksandra

Cześć, Aleksandro, oczywiście nie ma problemu żeby przychdzić i pracować z biura codziennie od poniedziałku do piątku :-)

@Rafał

Dziękuję. A wracając jeszcze do tego całego testowania tu w firmie to można otrzymać jakąś opinię w tym zakresie? Jakie projekty w ostatnim czasie były tu realizowane i na jaką specyfikę pracy można się nastawiać?

@Aleksandra

Cześć Aleksandra, rozumiem, że aplikujesz na pozycje automation tester ? czy automation test lead? ogólnie jest spore pole do popisu bo integrujemy się z inną firmą i jest duży nacisk na testowanie BE microservisów (java, groovy). Obszary nad jakimi pracujemy od dłuższego czasu to: testy e2e (python3.8, selenium, behave), testy api(request), testy komponentowe mikroserwisów (java/groovy), CI (jenkins, bitbucket) wykorzystując clouda (AWS). Jeśli potrzebujesz więcej info to prośba o bezpośredni kontakt z agencją rekrutacyjną lub z nami :-) Pozdrawiam serdecznie,

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Rafał

Zawsze mówiłem wszystkim na rozmowach kwalifikacyjnych, że miejsce pracy to dla większości z nas drugi dom, w którym spędzamy wiele godzin dziennie, a tak naprawdę 1/3 naszego życia. Dlatego tak ważne jest, aby czuć się tutaj komfortowo i swobodnie. Atmosfera panująca w naszej firmie ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie, motywację i wydajność. U nas ludzie czują się docenieni i szanowani. Znajdują również wsparcie i dużo pozytywnych relacji z innymi pracownikami. Dobre przywództwo, zrozumienie i troska ze strony kierownictwa oraz wewnętrzna kultura firmy to kluczowe elementy, które tworzą przyjazne środowisko pracy. Przyjaznego miejsca pracy nie da się stworzyć komfortowymi wnętrzami i udogodnieniami, ale przede wszystkim atmosferą oparta na zaufaniu, szacunku i pozytywnych relacjach. Takie miejsce znajdziecie właśnie u nas. Pozdrawiam serdecznie :-)

Witam, ciekawi mnie, jak wygląda praca w Sysxnet/Viking Cloud? Weekendy są wolne czy pracujące? Jak to wygląda w ciągu dnia, ponoć jest to praca stała, a nie zmianowa? Da się utrzymać dobry work-home balance? Będę wdzięczna za info, pozdrawiam.

Rafał

Dzień dobry, Weekendy dla większości pracowników są wolne jednak potrzebujemy kilka osób, które będą pokrywać linie przychodzące dla części naszych klientów. Nie jest to każda sobota, ale może się tak zdarzyć, że trzeba pracować w sobotę. Oczywiście co za tym idzie jeden dzień w tygodniu będzie wolny w zamian za pracującą sobotę. Praca jest zmianowa czyli można dostać grafik pomiędzy 8:00 a 21:00. Większość osób pracuje w godzinach maksymalnie do 18:00 ale to nie oznacza, że nie będziesz dostawać zmian do 21:00. Trzeba dodać tutaj, że jest to również zależne na jakich liniach pracujesz (inbound, outbound, etc) na niektorych liniach zmiany są np: stałe, na innych tak jak wspomniałem wyżej są pomiedzy 8 rano a 21 wieczorem. Myślę, że z pomocą lidera zespołu i współpracowników można utzymać dobry work-balance. Pracujemy w tym momencie 2 dni z biura i 3 dni z domu. Mam nadzieję, że odpowiedziałem w pełni na Twoje pytanie. Pozdrawiam serdecznie.

@Rafał

Bardzo dziękuję za odpowiedź, a jak to wygląda z praca w święta? U poprzedniego pracodawcy niestety święta były pracujące, a jak to jest u Państwa? Czy dni ustawowo wolne od pracy są faktycznie wolne? Pozdrawiam

Rafał

Tak jak w większości firm, które mają globalną prezencję i obsługują klientów z wielu regionów świata my również musimy pracować w święta. Dla przykładu podam, że sporo ilość ludzi w miniony piątek 6go stycznia miała wolne, ale musieliśmy zagrafikować część osób, które muszą pracować na liniach wejściowych. Nigdy nie mamy też problemów z ustaleniem kto pracuje w dane święto bo mamy zawsze ochotników :-) zaznaczam, że piszę tutaj o dziale obsługi klienta. Jeśli ktoś pracuje w innym to święta będzie miał wolne w 99%.

Dzień dobry, Wiem, że obecnie dużo ludzi jak i firm woli pracę zdalną. Ja jednak wolę pracować z biura. Orientuje się ktoś, czy to możliwe? Czy trzeba się podporządkować pod tryb hybrydowy?

@Michał

Dzień dobry Michał, Jeżeli chcesz pracować codziennie z biura nie ma żadnego problemu. Mamy kilka osób, które przychodzą do biura codziennie. Pozdrawiam

Czy zdarzają się nadgodziny w Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Tak oczywiście. Jeśli ktoś chce może dodatkowo robić nadgodziny. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce odbywa się w siedzibie firmy?

Rafał

Dzień dobry, Na ten moment wszystkie rozmowy kwalifikacyjne są przeprowadzane zdalnie. Pozdrawiam serdecznie Rafał

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Rafal

Dzień dobry, U nas odbywa się to dość standardowo czyli po pierwszych 3 miesiącach każdy przechodzi tzw: Probation Review i jeśli wszystko jest ok podpisujemy umowę na czas nieokreślony. Pozdrawiam serdecznie, Rafał

Halina

@Remek chciałeś uzyskać jakieś informacje o pracy w firmie przed złożeniem swojego CV. Czy dowiedziałeś się czegoś z innego źródła? A może już zdążyłeś złożyć CV i pracujesz w Sysxnet Limited? Daj znać jak aktualnie wygląda sytuacja.

@Halina

Hej wszystkim, Jesteśmy firmą, która aktualnie prężnie się rozwija. Zatrudniamy ponad 100 osób w dziale obsługi klienta (dodam tutaj, w odpowiedzi na jeden z poprzednich komentarzy, że jesteśmy firmą, w której relacje zawodowe są wolne od wszelkich dyskryminacji). Obsługujemy rynek europejski i amerykański. Nasza baza klientów to w większości firmy B2B. Zatrudniamy osoby mówiące w języku francuskim, niderlandzkim, niemieckim, włoskim, polskim i oczywiście angielskim, a w niedalekiej przyszłości będziemy zatrudniać z językami skandynawskimi. Mamy również dział technologiczny, w którym pracują programiści, testerzy, product owners, project managers, localization team etc....i ostatni Team w Poznaniu to Cyber Risk — czyli osoby pracujące w audycie. Jakie mamy benefity: Piękny widok na Ostrów Tumski MyBenefit System Multisport ubezpieczenie PZU na życie, dofinansowanie do okularów o resztę pytajcie :-) Co robimy ?? Zajmujemy się certyfikacją PCI DSS czyli — Payment Card Industry Data Security Standard .... Rozmawiając z naszymi klientami, staramy się przeprowadzić ich przez cały proces certyfikacji PCI DSS składający się z 4 etapów. Jeżeli macie jakieś pytania proszę o odpowiedź do tego posta. Będziemy odpowiadać jak najszybciej to możliwe. Pozdrawiam serdecznie! Rafał

Remek

Interesuje mnie praca w firmie, słyszałem dobrą opinie i liczę, że ktoś podpowie mi coś więcej zanim złożę cv.

tetris
@Remek

Prereferowani są tęczowi

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Rafał

Nasza firma od początku istnienia nie udostępniała samochodów służbowych. Pozdrawiam,

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Rafał

Hej, Jeśli chodzi o Wigilię to od dwóch lat udaje nam się tak ułożyć grafik, żeby każdy miał wolne w ten dzień. Nie jesteśmy w stanie niestety przewidzieć ani zagwarantować, że w tym roku Wigilia będzie również wolna ale jeżeli nawet ktoś będzie musiał pracować to będą to skrócone godziny. Pozdrawiam serdecznie, Rafał

Janusz

Firma bardzo młoda ale za to bardzo prężna i bardzo profesjonalna w tym co robi, polecam.

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat firmy Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce w mieście Poznań. Czekamy na newsy od zatrudnionych.

Man

Firma ciągle się rozwija. W tym momencie pracuje już około 60 osób. 40 z nich to dział call centre - zajmujący się certyfikacja PCI DSS w różnych językach (polski, angielski, niemiecki, francuski, holenderski). Jest tam tez dobry dział technologiczny (DevOps, project management, QA Engineers & testers, localization team, back end front end i cyber risk). Maja wszystkie standardowe benefity tj medicover, Multisport, Mybenefit system i inne. Dobra atmosfera i dobre zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Poznań

• Jak się pracuje w Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Sysxnet Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Szyperska 14
    61-754 Poznań