Opinie o Bednarscy sp.j. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bednarscy sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bednarscy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bednarscy sp.j. w Toruń

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie jakiś czas. To co mogę powiedzieć, to między pracownikami atmosfera jest znakomita. Śmiało mogę powiedzieć, że praktycznie szło się tam z uśmiechem, jak do członków rodziny. Natomiast to co się zmieniło, to podejście zarządu. Zaczęła się liczyć kasa, zarobki, oszczędności... Mydlenie oczu nowym osobom, że to mała rodzinna firma teraz nie ma już racji bytu, tak było tam kilka lat temu. Kierownictwo - to najsłabszy punkt tej firmy. Mają się za kogoś więcej, masa przywilejów z których korzystają z uśmiechem a inni pracownicy nie raz są "sprowadzani na ziemię" za to, że raczyli się z nimi nie zgodzić. Dobrzy pracownicy odchodzą, a oni dalej szukają winnych wszędzie dookoła, nie myślą nawet że to ich kierownictwo psuje wszystko od środka. Myślę, że obecni pracownicy się z tym zgodzą w 100% :)))

Pracownik Nowy wpis

To z czym się w zupełności zgadzam to świetna atmosfera, faktycznie jest to moja druga rodzina ;) Kierownicy, faktycznie sa lepsi i gorsi, ale większość zapracowała na swoje miejsce... niektórzy bardziej, niektórzy mniej, firma się zmienia więc może będą jakieś roszady. Co do zarobków i ludzi, którzy odchodzą... to faktycznie firma sie zmieniła, wszystko jest rozliczane bardziej skrupulatnie, ale finalnie Ci co mają wyniki zarabiają bardzo dobrze i są zadowoleni, a Ci co wyników nie mają to tak samo nie odbierają wysokiego wynagrodzenia, zatem z frustracją odchodzą... więc fakt to nie miejsce dla leni, ale jak masz chęć do pracy i umiejętności to można tu dobrze zarobić.

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Elektryk prowadzona przez firmę Bednarscy sp.j.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Pracownik Nowy wpis

Tak naprawdę rekrutacja na mechaników i elektryków trwa zawsze, gdyż aut do obsłużenia serwisu jest coraz więcej.

Mechanik

Super ekipa i świetna atmosfera to jest to co wyróżnia to miejsce. Wiadomo zdarzają się gorsze dni, jak wszędzie, ale ogólnie jest pozytywnie, a wypłata zawsze na czas! Zarobki konkurencyjne, warunki OK, tu nie robi się na zewnątrz, naprawdę wysoki komfort w stosunku do mojego poprzedniego pracodawcy. Polecam!

Dawid
@Mechanik

Rozstałem się z firmą z klasą. Firma niestety nie podchodzi uczciwie. Wszystkie premie wypłacane są powiedzmy zgodnie z obietnicami. Mimo wszystko na każym kroku szukają sposobu, żeby czegoś nie wypłacić. A jak już złożysz wypowiedzenie to zapomnij o premii.

NDST

Jeśli chodzi o pracę w firmie Mazda Bednarscy oddział Baranowo polecam w szczególności prace w dziale handlowym godne zarobki bardzo dobra atmosfera,jeśli chodzi o serwis nikomu nie polecam (usunięte przez administratora)pracownika na każdym kroku pensje żenujące oraz duża rotacja pracowników,wystarczy spojrzeć na stronie internetowej którzy pracownicy nie mają zdjęć profilowych to wszystko wyjaśnia temat rotacji pracowników.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Bednarscy sp.j.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik Recepcji?
Osoba szukająca zatrudnienia

Trochę robią ludzi w jajo. Przyszedłem na dzień próbny żeby zobaczyć jak się tam pracuje po czym po przepracowanych godzinach powiedzieli mi że nikogo tam nie szukają. Oznajmili mi że w przyszłym miesiącu dopiero będzie się otwierał salon innej marki i tam będą szukali pracowników i będą dzwonili. Nie zadzwonili. Nie polecam.

Krystyna
@Osoba szukająca zatrudnienia

No to może szukali tam po prostu? A to jakaś odległa lokalizacja mocno?

@Osoba szukająca zatrudnienia

Brzmi to podejrzanie dziwnie ponieważ Bednarscy obecnie mają salony Mazdy i Toyoty i nic nowego się nie otwiera, więc myślę ze to trochę bezpodstawne oskarżenia;)

Lidia

i co do dziś nic się nie otworzyło tak jak zapewniałeś? a z którego salonu piszesz jakie warunki tam mają? mnie to by akurat toyota interesowała, wiesz jak tam jest?

@Lidia

TOYOTA, jak najbardziej polecam, a warunki zapewne zależne od funkcji i działu, ja jestem zadowolony!

Sylwia

zdradzisz w którym dziale pracujesz? I jak atmosfera? Firma ma dobre opinie, ale ważny jest przede wszystkim zespół z którym się siedzi cały dzień w biurze

Sławek

Wspaniała obsługa . Pan Łukasz z salonu samochodów używanych jest profesjonalistą w swoim zawodzie .

Fajna firma ale bardzo skąpa liczy każdy grosz... w porównaniu do innych dealerów zarobki raczej słabe. Atmosfera, współpracownicy ok :) Praca na serwisie polecam :) Denerwujący może okazać się kierownik działu handlowego który nie nadaje się na to stanowisko... nudząc się zajmuje się rzeczami mało istotnymi... syn szefa przez co i awans jest nie możliwy. Jeśli wyjdziesz z jakąś inicjatywą weźmie ją pod uwagę ale zawsze ma swoje wizje no i zapłacone Ci za to nie będzie. Dobra firma żeby zdobyć doświadczenie i rozwijać się dalej ale gdzieś indziej

Fajna firma, dobra praca więc pewnie trudno dostać się tu?

Zostaw merytoryczną opinię o Bednarscy sp.j. - Toruń

• Jak się pracuje w Bednarscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bednarscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bednarscy sp.j.?

Bednarscy sp.j.
  • M. Skłodowskiej-Curie 1-3