Opinie o Edmark Auto Edward Markowski i Wspólnicy sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Edmark Auto Edward Markowski i Wspólnicy sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edmark Auto Edward Markowski i Wspólnicy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edmark Auto Edward Markowski i Wspólnicy sp.j. w Warszawa

Work Man 21

Świetne miejsce jeżeli ktoś lubi pracę z fajną amerykańską motoryzacją. Pracowałem tam 5 lat i gdyby nie rodzina za granicą to został bym na kolejne 20. Fajna załoga i świetna atmosfera pracy w szczególności jako mechanik. Szef serwisu bardzo doświadczony wiec warto popracować nawet żeby dostać duży zastrzyk wiedzy. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Nie rozumiem negatywnych komentarzy ze względu na to że Szefowa z działu marketingu bardzo dba żeby pracowało się dobrze i miło.

Pati Nowy wpis
@Work Man 21

Dziękuję za miłe słowa , jak coś to czekamy z otwartymi rękami :) @Pracodawca

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Polecam wszystko profesjonalnie ale części drogie emblematy oraz inne

@P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Prawda, a ceny jak w każdym aso.

Zdecydowanie nie polecam tej stacji ASO.

Rafał
@Adam

Dlaczego nie polecasz tej stacji? Czyżby spotkało Cię tam coś niemiłego i niepokojącego? Twój wpis jest dla mnie bardzo zaskakujący, dlatego też z chęcią dowiem się, dlaczego tak oceniasz tę firmę. Trochę mało zrozumiały jest Twój wpis, dlatego, proszę o wyjaśnienie. Zrobisz to dla mnie?

@Adam

Nie zgadzam się. Naprawdę nie wiem skąd takie zdanie zwarzywszy na jakoś i podejście do klienta.

Wanda

Ktoś coś na temat tej oferty dla mechanika aut amerykańskich? Ile lat wymagają, czy dobrze jak kandydat pokaże że pracował w Stanach?

@Wanda

Myślę że jak jest jakie kol wiek doświadczenie z Amerykańcami to chętnie przyjmą .

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MECHANIKu - Dołącz do ekipy pasjonatów aut Jeep, Dodge, RAM, w firmie Edmark Auto Edward Markowski i Wspólnicy sp.j.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Joanna

Hej czy w miejscu pracy też jest taka atmosfera miła jak wobec klientów? Czy wiecie klient nasz pan a pracownik to tam.. ;)

Wojtas
@Joanna

Jest dokładnie tak jak Pani pisze. Względem klienta oh i ah a pracownik czy jest zadowolony czy nie to już sprawa drugorzędna ;)

Bubel

Praca w tej firmie to najgorsze co mnie spotkało w życiu. Jeśli ktoś myśli o karierze w firmie motoryzacyjnej tego typu niech omija ten przybytek szerokim łukiem. Płacą tyle ile masz w podstawie dogadane na umowie, o wszystko inne trzeba się prosić miesiącami, często bez skutku. Wypłaty prowizji a zwłaszcza w uzgodnionym terminie? Chętnie ale taki termin w tej firmie nie istnieje, możesz poczekać spokojnie pół roku. Pracujesz na danym stanowisku ale nie masz w tej chwili co robić? Zajmiemy ci ten czas w jakiś inny kreatywny sposób żebyśmy tylko nie musieli zapłacić ci za darmo więc np. możesz grabić liście, kosić trawę albo posprzątać (usunięte przez administratora) z placu. Atmosfera i relacje firma vs klient bardzo mocno przyjacielska, nawet aż za bardzo-klient zanim kupi samochód a w zasadzie nawet zanim go obejrzy (jeśli w ogóle taki jest w salonie) pozna całą historię firmy, gdzie pani „właścicielka” jeździ na wakacje, co robi jej synek etc. Na temat „pań właścicielek” w zasadzie nie ma co się wypowiadać bo nie ma za bardzo o kim mówić. Prowadzenie firmy w taki sposób żeby pracownicy byli zadowoleni to magia której w tym miejscu nie uświadczysz. Stare powiedzenie „pieniądze to nie wszystko” pod tym szyldem ma odwrotne znaczenie. Jeśli ktoś po drodze do biedronki chce wejść kupić części do swojego „amerykańca” to polecam, w innym przypadku najlepiej omijać drugą stroną ulicy. A jak już będziesz chciał wejść to najlepiej nie w zimę bo na ulicy jest dużo cieplej niż w budynku. Jak już wejdziesz to pod żadnym pozorem nie korzystaj z toalety bo te na dworcach kolejowych są często czystsze i na pewno mają ciepłą wodę.

Filios

Złego słowa powiedzieć nie mogę. Miła atmosfera , zamówienia części czy serwis auta większego bez problemu , profesjonalne podejście do klienta. I choć miło i profesjonalnie to oby jak najrzadziej odwiedzać ASO - jakiekolwiek ;)

Czarkens

Miałem nieprzyjemność odbycia jazdy testowej pięknym autem Jeep Grand Cherokee w obecności niesympatycznego nikompetentnego pracownika działu handlowego który swoim zachowaniem skutecznie pozbawił mnie przyjemności z jazdy. To była strata czasu . Nie polecam największemu wrogowi.

Nieuczciwa firma sprzedaje wadliwe samochody, jestem jednym z klientów zakupiłem w sierpniu nowy Jeep Grand Cherokee z ukrytą wadą fabryczną. Od dnia zakupu w sierpniu do dnia dzisiejszego auto nie sprawne, a od miesiąca cały czas w serwisie. Ściemniają że diagnozują tyle że stoi na ich placu i palcem nie kiwnęli. Sprawa u prawnika ale na nich nie robi to wrażenia, nie odpowiadają na pisma i wezwania. Zdecydowanie odradzam bo to delikatnie mówiąc naciągacze. Poszukuje innych naciągniętych chętnie udzielę informacji na temat współpracy z tą firmą! tel: 517229402

Zostaw merytoryczną opinię o Edmark Auto Edward Markowski i Wspólnicy sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Edmark Auto Edward Markowski i Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Edmark Auto Edward Markowski i Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Edmark Auto Edward Markowski i Wspólnicy sp.j.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Grochowska 168 A
    04-357 Warszawa

Edmark Auto Edward Markowski i Wspólnicy sp.j.