Opinie o Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j. w Kraków

Marek Nowy wpis

Jestem byłym programistą CNC, bardzo nie polecam tej firmy do współpracy. Niesamowicie toksyczny dyrektor, któremu już się myli, najpierw mówi jedno, potem temu zaprzecza. Kiedy poszedłem o podwyżkę po roku pracy i zrealizowanym bardzo wymagającym projekcie dostałem 150zł netto. Przy zwalnianiu się obciął mi premię, potraktował to jako karę. Ludzie w biurze bardzo towarzyscy i mili. (usunięte przez administratora)

Michaśka Nowy wpis
@Marek

A komuś udało się tu wynegocjować więcej tej podwyżki? Co to jest 150zł.... Powiedz proszę że ta premia normalnie napisana była na umowie

Bjorn Nowy wpis

Chciałbym pozdrowić łysego dyrektora pragmy. Tacy ludzie jak ten pan nie powinni funkcjonować w społeczeństwie.

Joanna Nowy wpis

Może ktoś z Was napisać, kto przechodził przez rekrutację i na czym ona polegała? O co pytali, bo widzę że ktoś ocenia że poziom zero więc...

Dawid

Hej, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Czy dalej są jakieś niejasności związane z podpisywaniem i rodzajem umów? Powiedzcie jasno, jaką umowę się tu dostaje...

Operator Maszyn

Poziom zero!

Jakie zarobki Pana interesują

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Janek

Poprawka: gdzie NIE oferuję się uczciwych warunków...

Kowalski

Nie polecam firmy. W ofercie pracy podają, że zatrudniają na umowę o pracę, a przy rozmowie okazuje się, że na zlecenie "bo przecież nie mogą tak od razu zaufać pracownikowi". Oczekiwania finansowe należy mieć na naprawdę niskim poziomie, będąc nawet wykwalifikowanym specjalistą. Firma zaprasza na dzień próbny, oczywiście bezpłatny, a potem zmywa kandydatów zapewniając sobie w ten sposób darmową siłę roboczą. Firma mała, źle prezentująca się - wydaje się, że czas zatrzymał się w niej lata temu.

Emilia
@Kowalski

Może umowa zlecenie jest oferowana na okres próbny, a po nim firma podpisuje umowę o pracę? Czy zdradzisz, na jakie stanowisko aplikowałeś? Może z czasem rośnie także wysokość wynagrodzenia. Czy ostatecznie zdecydowałeś się na zatrudnienie, czy zrezygnowałeś po wstępnej rozmowie?

Janek
@Emilia

Niestety to jest jedna z tych firm gdzie oferuję się uczciwe warunki. Ani podwyżek, ani umowy o pracę po okresie próbnym.

Jimmy

Rozmowa rekrutacyjna na poziomie mniejszym niż zero! Umowa zlecenie na 3mc Dyrektor jak można tak to nazwać to jakaś pomyłka komuno wróć. Omijać z daleka szkoda czasu i nerwów na takie firmy!

Danuta

Jestem mocno zdziwiona tym, że ostatnie opinie na temat firmy jest aż z 2018 r., czyli strasznie dawno. Zapewne domyślacie się, że chciałbym poprosić was o jakieś aktualności. Dokładnie o to mi chodzi, chciałabym wiedzieć, jak to miejsce pracy wygląda dzisiaj i czy warto starać się o tę pracę. Polecacie Pragmę?

Zostaw merytoryczną opinię o Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j. - Kraków

• Jak się pracuje w Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j.?

Kandydaci do pracy w Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j.
  • Myśliwska 68
    30-718 Kraków

Pragma Plus Sławomir Majtyka sp.j.