Opinie o Szpital Wojewódzki Im. Dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach w Suwałki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szpital Wojewódzki Im. Dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szpital Wojewódzki Im. Dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Wojewódzki Im. Dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach w Suwałki

Bozena Nowy wpis

Bylam pacjentką oddzialu ortopedii,bardzo dziekuję zespolowi lekarzy, lekarzowi operujacemu za pelny profesjonalizm a szczegolne podziekowania paniom pielegniarkom za ich cierpliwosc i dobroc oraz personelowi pomocniczemu,bardzo jestem zadowolona

Pacjent Nowy wpis

Byłem w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach w dniach 5 kwiecień do 8 kwietnia na oddziale neurochirurgii Moja opinia o szpitalu jest jak najbardziej pozytywna pacjent jest traktowany z powagą pielęgniarki są bardzo miłe opieka medyczna na wysokim poziomie wspaniali lekarze neurochirurdzy operacja przeprowadzona bez komplikacji Dolegliwości ustąpiły także życzę wszystkiego najlepszego całemu personelowi

Patrycja Nowy wpis

Nie polecam oddziału chirurgii dziecięcej, o ile lekarze są do przyjęcia ( oprócz A.J) to pielegnirki są totalnie oderwane od rzeczywistości, dziecko traktują ją dorosła osobę która zacisnie zeby i pozwoli wykonać sobie każdy zabieg. Teksty typu nie krzycz stawiasz cały oddzil na nogi, nie jesteś tu sam nie mam czasu nad Tobą sterczeć, nie zabieraj reki bo będę bardziej ściskać ( żałuję tylko że nie miałam możliwości nagrania) Zostaliśmy przyjęci na oddział w nocy ( przez przemiła panią doktor Gosię nazwiska nie znam) z podejrzeniem wyrostka robaczkowego z bólem brzucha i stanem podgoraczkowym. W środę wyrostek został wykluczony zostawili nas na oddziale chirurgii i wypuścili we czwartek z temperatura prawie 39°C bez żadnej diagnozy bez konsultacji pediatry. A najlepsze jest to że w wypisie jest notatka 'pacjet wypisanie w stanie bd' To ja już nie chce wiedzieć jaki to jest stan dobry skoro tem 39 u 4 letniego dziecka to ich zdaniem stan db. Zgodziłam się na wypis bo i tak nie chciałam zostawić tam dziecka ani dnia dluzej. Piatek pediatra i skierowanie do szpitala - kierunek bialystok. Nie pozdrawiam pań pilegniarek.

ANITA Nowy wpis

Pielegniarki bez serca bylo powiedziane ze czlowiek nie je Sam trzeba karmic mimo to moj tato byl nie raz glodny bo tylko przyszly zebraly taleze nie wazne ze nic nie ruszone! Ciekawi mnie jak one by czuly sie gdyby to ich bliskich tak potraktowano....

Aplikowałeś na stanowisko KONSERWATOR-ELEKTRYK oferowane przez firmę Szpital Wojewódzki Im. Dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Malgorzata

Witam chcemy podziękować za opiekę przed i po operacji zacmy na oddziale okulistyki inny świat i zabieg był wykonany odrazu na obydwu oczach

Halina

Cześć, jak wygląda praca konserwatora/elektryka w Szpitalu Wojewódzkim Dr. Ludwika Rydygiera? Chodzi mi o to jak wygląda typowy dzień tutaj gdy np. nie ma żadnych usterek i wszystko sprawnie działa :) Jakie obowiązki wtedy spoczywają na takim pracowniku? Jak się zaczyna dzień i co się robi w ciągu dnia? Możecie opisać?

Joanna

Nie polecam oddziału pediatrycznego. Pielęgniarki bez podejścia do dziecka, teksty typu, nie becz, nie rycz, otwieraj dzioba. Niemiłe panie .Zdziwienie, że dziecko płacze.

...

Nie polecam. Złe traktowanie chorego dziecka. Byłam 4razy w szpitalu za każdym razem odsyłali nas do domu

Julita

Może jednak ktoś podzieli się opinią o pracy w szpitalu i atmosferze?

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Wojewódzki Im. Dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach - Suwałki

• Jak się pracuje w Szpital Wojewódzki Im. Dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Wojewódzki Im. Dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Wojewódzki Im. Dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach?

Szpital Wojewódzki Im. Dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
  • Szpitalna 60