Opinie o Zalchem Chemia Gospodarcza Andrzej Zalski Dorota Adamus Daniel Zalski Anna Werk sp.j. w Zwierzyniec i

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zalchem Chemia Gospodarcza Andrzej Zalski Dorota Adamus Daniel Zalski Anna Werk sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zalchem Chemia Gospodarcza Andrzej Zalski Dorota Adamus Daniel Zalski Anna Werk sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zalchem Chemia Gospodarcza Andrzej Zalski Dorota Adamus Daniel Zalski Anna Werk sp.j. w Zwierzyniec i

Pracownik1 Nowy wpis

Patrząc na to co się dzieje na zakładzie aktualnie muszę się z tym niezgodzić. Komentarza nie napisała ta osoba. I nikomu krzywdy nigdy nie robiła. Chciała tylko w spokoju pracować a była oszukiwana i mobbingowana, takie są fakty i pracownicy o tym wiedzą. A przenoszenie jej z miejsca na miejsce było powodowane właśnie przez wymieniona Panią R w pierwszej wiadomości. Opowiadanie kłamstw na ten temat jest niedorzeczne. I radzę naprawdę porozmawiać z pracownikami a nie zakłamywać rzeczywistość. Problem nie dotyczy jednej osoby. Takich przypadków było wiele i ten nie jest odosobniony. Problem uderza w wiele osób więc naturalne jest ze teraz posypie się gro komentarzy bo przecież trzeba się bronić. Tylko nie tedy droga. Wyciągnijcie wnioski Jeżeli pracodawca jest niezadowolony z pracownika powinien dążyć do tego żeby rozstać się z nim w spokoju a nie (usunięte przez administratora)i doprowadzać pracowników do rezygnacji. I przypomnę jeszcze raz, nie chodzi o ten odosobniony przypadek. Hipotetycznie nawet jeśli pracownik nie spełnia oczekiwan - nie wolno w taki sposób działać. Kierownik to tylko Kierownik a pozycja w firmie nie oznacza, że jest się bezkarnym. Mam nadzieję, że poruszonych zostanie więcej takich przypadków skoro mamy bezczelna próbę przypisania wszystkiego do jednej osoby. Co do doprowadzenia do płaczu, chamskiego wypowiadania się na temat innych pracowników i ich życia itd. - to wszystko się na zakładzie dzieje dalej. Do Pani R chyba dotarło z tego co ostatnio wiedziałam więc może będzie lepiej...

Pracownik1 Nowy wpis

To nie są oczerniające wypowiedzi tylko fakty. I to trzeba rozróżnić. Konkretne przyklady do sprawdzenia i wypowiedzi. A oczerniana jest tutaj inna osoba, która nie ma żadnego związku z tą dyskusja i chce się odciąć od tematu. A Wy wylewacie pomyje obracając kota ogonem. "Ja tu rządzę i mam władze i zwolnię każdego kto mi nie będzie pasowal" - to jest fakt który słyszało kilka osób. Chowanie zeszytów wydajności przed pracownikami i zabranianie pokazywania ile potrafią wykonać inni - to jest fakt. Podmiana źle wykonanych produktów i przypisanie do pracownika - to jest fakt. Kłamanie innym pracownikom jakoby ktoś na nich źle mówił - to jest fakt. Brednia jest twierdzenie, że szeregowy pracownik może mobbingowac i skłócać zakład. Który odszedł w spokoju i nie chce mieć nic z tym wspólnego. Odzywam się tylko po to żeby więcej nie doszło do takich sytuacji. I niezależnie jaka konkluzja wyjdzie z tej dyskusji. Jedno jest pewne - po reakcjach na tym forum będzie lepiej. I się będziecie pilnować. Niestety ale z tym się po prostu trzeba zmierzyć. I poprawić to co nie działa tak jak powinno. Atakujecie niewinną osobę. Nie popierając tego żadnymi faktami. Tak jak napisał jeden z poprzedników; - choroby dwubiegunowe - leczenie psychiatryczne - jest pani żałosna To jest cały poziom merytorycznej odpowiedzi na zarzuty i komentarz na temat zakładu. Gdyby było dobrze nie wywołało by to takiego poruszenia... Z jednej strony dobrze. A z drugiej, na miejscu właściciela postarałbym się o usunięcie tego wątku z internetu i podjęcie działań naprawczych.

Pracownik11 Nowy wpis
@Pracownik1

Jakie fakty? To co sobie ta Pani wymyśliła chcecie nazywać faktami? Niczym nie podparte oszczerstwa. Nikt u nas w firmie źle nie wypowiada się na temat Pani R, dosłownie nikt każdy tylko się dziwi jak można sobie wymyślać takie bajki, ale tą Panią co jest o niej mowa zna każdy, ponieważ nie jednej osobie już uprzykrzała życie, z tego co wiem zwolniły się już przez nią 3 osoby ponieważ wykończyła ich psychicznie. Ja tez nie rozumiem jak taka osoba mogła się jeszcze utrzymać w tej firmie.

Dzien dobry. Chcę zapytać o wasze stanowisko odnośnie warunków współpracy z firmą. Czy pracodawca oferuje umowe B2B na czas nieokreślony? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest stacjonarna? Serdecznie dziękuje za podpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Zalchem Chemia Gospodarcza Andrzej Zalski Dorota Adamus Daniel Zalski Anna Werk sp.j. - Zwierzyniec i

• Jak się pracuje w Zalchem Chemia Gospodarcza Andrzej Zalski Dorota Adamus Daniel Zalski Anna Werk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zalchem Chemia Gospodarcza Andrzej Zalski Dorota Adamus Daniel Zalski Anna Werk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zalchem Chemia Gospodarcza Andrzej Zalski Dorota Adamus Daniel Zalski Anna Werk sp.j.?

• Jasna 62
    42-151 Zwierzyniec i