Opinie o Nomacom Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nomacom Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nomacom Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nomacom Group Sp. z o.o. w Warszawa

Czy firma Nomacom Group Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Karolka

@Karolka Szkolenia odbywają się w godzinach pracy. Nawet te, które są organizowane przez vendorów z USA. W takim przypadku terminy szkoleń zwykle są dostosowane do czasu europejskiego. Oczywiście mówimy tu o szkoleniach kilkugodzinnych. Są też szkolenia całodniowe bądź kilkudniowe.

Kacha Nowy wpis

Mnie ciekawi czy faktycznie nie trzeba pracować ponad swoje siły, żeby dobrze tu zarobić. Coś o prowizjach czy kiedy ostatnio były podwyżki napiszecie?

Nomacom Nowy wpis
@Kacha

Dziękujemy za pytanie! Chętnie odpowiemy, by rozwiać wszelkie wątpliwości. W firmie Nomacom cenimy zdrową równowagę między pracą i życiem prywatnym. Staramy się zapewnić naszym pracownikom warunki, które pozwalają na efektywne wykonywanie obowiązków zawodowych bez konieczności pracowania ponad siły. Regularnie monitorujemy także obciążenie pracą, aby nasi pracownicy mogli pracować w komfortowych warunkach ???? Jeżeli natomiast chodzi o system prowizyjny – to jest on w naszej firmie przejrzysty i atrakcyjny, co motywuje naszych pracowników do efektywnej pracy. Prowizje są uzależnione od wyników pracy, a szczegółowe informacje na ten temat omawiane są podczas procesu rekrutacyjnego. Ostatnie podwyżki miały miejsce w zeszłym roku, a decyzje o kolejnych podejmowane są na podstawie wyników finansowych firmy oraz ocen pracowniczych. Analizujemy wynagrodzenia pracowników w naszej firmie po to, aby zagwarantować konkurencyjność na rynku pracy. Staramy się również, aby oferowane przez nas wynagrodzenia odzwierciedlały wkład pracy naszych pracowników i były motywujące. Pozdrawiamy, Nomacom ????

@Nomacom

Tak. W 100 proc. finansujemy szkolenia pracownikom.

Piotrek
@@Nomacom

To pracodawca sam decyduje na jakie szkolenie wyśle pracownika czy można samemu zawnioskować o potrzebny kurs i to będzie rozpatrzone? Jak to wygląda w praktyce?

@Piotrek

Pracownicy samodzielnie decydują o szkoleniach. Cenimy sobie ich kreatywność i chcemy ich w tym wspomagać. Pracodawca nie narzuca pracownikom w jakim kierunku powinni się dokształcać. Często zdarza się, że pracodawca dostaje informacje o dostępnych kursach od vendorów i informuje o tym pracowników, ale to decyzja pracownika czy chce z nich skorzystać.

Karolka Nowy wpis
@Nomacom

A to szkolenia odbywają się w godzinach pracy? Czy raczej organizowane są poza nimi?

Nomacom Nowy wpis
@Karolka

Czy w firmie Nomacom Group Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Nomacom

W firmie Nomacom Group Sp. z o.o. nie ma systemu zmianowego. Praca odbywa się w godzinach 9.00-17.00.

Ryszard
@Nomacom

Godziny pracy są elastyczne? To znaczy czy można przyjść później i np. potem zostać dłużej? Jest dodatkowa płatna przerwa na posiłek? Jak to wygląda?

@Ryszard

Dzień dobry, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. W trakcie pracy bez problemu można zrobić sobie przerwę na zjedzenie posiłku :) To nie jest jakaś dodatkowa przerwa, ani tym bardziej płatna. Zwyczajnie w trakcie godzin pracy. Nie ma wskazanego konkretnego przedziału czasowego - niektórzy jedzą posiłek przed południem, inni po południu, ale jak najbardziej każdemu przysługuje :)

AJ

Odradzam aplikować, brak informacji zwrotnej mimo zapewnień, ze taka będzie, strata czasu-nie polecam.

@AJ

Przyznajemy się do błędu, nie chcemy się usprawiedliwiać, ale nie zakończyliśmy jeszcze procesu rekrutacji. Niestety nie dysponujemy dedykowanym działem HR i błędy mogą się pojawić, choć ciężko pracujemy by podobne sytuacje nie miały miejsca.

@Nomacom

Można się dopytać ile tak mniej więcej takt typowy proces rekrutacji w firmie trwa? Ile trzeba czekać i jak wygląda informacja zwrotna? Można oczekiwać szerszego opisu czego zabrakło itp?

@Ewa

Typowy proces rekrutacji trwa około 3-4 tygodni (w zależności od czasu publikacji ogłoszenia w serwisie typu pracuj.pl lub infopraca). Po weryfikacji wszystkich aplikacji, które otrzymamy, następuje kontakt telefoniczny do wybranych kandydatów i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną (ewentualnie rozmowa on-line). Kandydat, który został zaproszony na rozmowę, otrzymuje decyzję pozytywną bądź negatywną 1-2 dni później (informacja telefoniczna bądź mailowa).

@Nomacom

Czyli tylko jeden etap. Rozmowa jest z jednym rekruterem czy więcej osób prowadzi rekrutacje? Są jakieś testy albo zadnia do wykonania? Inetesują mnie takie szczegóły żeby się dobrze przgotować.

@Michał

Jeżeli pierwsza rozmowa przeprowadzana jest online - to z jednym rekruterem. Natomiast jeżeli kandydat zapraszany jest do siedziby biura, to w rozmowie uczestniczą dwie osoby. Nie przewidujemy żadnych testów do wykonania. Głównym celem rozmowy jest weryfikacja czy cele kandydata pokrywają się z celami pracodawcy, a także omówienie w jaki sposób firma Nomacom zamierza wykorzystać potencjał osoby ubiegającej się o pracę w firmie :) Omawiamy przyszłe obowiązki, to czego będziemy wymagać. Jeżeli weryfikacja Pana CV przebiegła pozytywnie, a w CV wszystkie informacje są prawdziwe, to już nie się czego obawiać :)

Firma Nomacom Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. Sprzedaży Rozwiązań IT dla firm. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Full-Stack Developer (PHP + React)
Online Marketing Help Sp. z o.o.

Czy w Nomacom Group Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nomacom

Jeżeli pod postacią „dodatkowych nagród dla pracowników” rozumiemy system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży to jak najbardziej tak. Informacja o tym, że pracownik rozliczany jest w systemie prowizyjnym, zawarta jest w umowie o pracę.

Helena
@Nomacom

te prowizje są na tyle fajne żeby wyrobić sobie duży dodatek do pensji? Czy raczej trzeba się naharować żeby mieć chociaż trochę tego?

@Helena

Wszystko zależy od umiejętności, motywacji i zaangażowania pracownika. Aktualnie mamy przyjemność pracować z handlowcami, którzy raczej pensję traktują jako miły dodatek do premii, a nie odwrotnie. Jednak na takie premie naprawdę zasługują. Regularnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez naszych partnerów (techniczne i handlowe), zawsze są na bieżąco z ofertą produktową, sami wychodzą z inicjatywą jeżeli chodzi o poszukiwanie nowych szans na sprzedaż. Co więcej, są bardzo wysoko oceniani przez naszych klientów, cieszą się ich zaufaniem. Krótko rzecz ujmując, nie trzeba się naharować, wystarczy wyrabiać założone normy.

Marcia

Wiedza , doświadczenie i profesjonalizm. Atutem firmy NOMACOM jest wsparcie wykwalifikowanych inżynierów w kwestii doboru do potrzeb firmy. Polecam do biznesowej współpracy!

Proszę o informacje jak wyglada sprawa aut służbowych. Czy każdy handlowiec ma na stałe, czy trzeba sie dzielić no i jakie są ????

@Zainteresowany

Samochody są dostępne w różnej opcji. Niektóre osoby/pracownicy posiadają swoje samochody które są dofinansowane przez firmę, są samochody służbowe dostępne 24h, oraz samochody ogólnie dostępne w godzinach pracy. Zależy to od indywidualnych ustaleń, warunków oraz stanowiska pracy.

@Krzysztof

To dofinansowanie dotyczy stricte paliwa, tak?

@Ewa

Kwestia indywidulanych ustaleń.

Duzi stali klienci, firma dostarcza też leady (wiec nie jest się pozostawionym samemu sobie...), ale można też i samemu się wykazać. Przy złapaniu dobrych klientów i przetargów naprawdę prowizja jest super i to była główna zaleta współpracy.

Olga
@Marcin

Zdradzisz mi jaki to % od przetargow jest, czy kazdy ma ustalany jakos inaczej ten % czy jest staly bez wzgledu jaka kwote zarobi sie dla firmy ?

Czy Nomacom Group Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Nomacom

Bardzo nam przykro, ale nie organizujemy staży dla studentów. Być może w niedalekiej przyszłości się to zmieni.

Krzysztof

Bardzo fajna atmosfera, oczywiście dało by się kilka rzeczy poprawić jak w każdej organizacji, ale znacznie więcej plusów jak minusów.

Jaka umowa obowiązuje w Nomacom Group Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę.

Krzysztof

Umowa o pracę na czas określony, później na czas nie określony.

Czy można liczyć w Nomacom Group Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tak

Krzysztof

Tak, można liczyć o ile dobrze pamiętam to enelmed.

Jak długo trwa proces awansu w Nomacom Group Sp. z o.o.?

Zarząd

O jaki awans dokładnie chodzi? Struktura nie jest specjalnie rozbudowana.

Kuba

Dobra firma , dobrze się pracuje i wystarczy popatrzeć jak sporadycznie ktoś tu zagląda.

Barnaba

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie logos do pracy?

Shaq
@Barnaba

Potrzebuje

Zostaw merytoryczną opinię o Nomacom Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nomacom Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nomacom Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nomacom Group Sp. z o.o.?

Nomacom Group Sp. z o.o.
  • Jasnodworska 3