Opinie o Bank Spółdzielczy w Szydłowie w Szydłów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bank Spółdzielczy w Szydłowie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Spółdzielczy w Szydłowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy w Szydłowie w Szydłów

Nie polecam tego miejsca !!! W tym miejscu pracownik może nabawić się tylko problemów zdrowotnych!!! Brak, szkoleń, niskie wynagrodzenie, ośmieszanie pracownika przez Zarząd!!! Praca jak w obozie!!! Telefony po godzinach od pracodawcy!!! Podział na gorszych i lepszych. Dyskryminacja!!! Chora obsesja Prezesa na punkcie swojego stanowiska doprowadziła do tego że co dwa miesiące wymienia się kadrę... nikt nie może być mądrzejszy od ,,najmądrzejszej w banku", która de facto nic nie wie o bankowości... uciekać z tego psychiatryka jak najdalej!!!

Ktoś myślący

Wiadomość z ostatniej chwili: pracownik oraz pracodawca posiadają swoje prawa i obowiązki, których należy przestrzegać. Niemądrym jest natomiast wprowadzanie w środowisko pracy mylnego przeświadczenia, iż to pracownik jest ponad pracodawcą oraz każde, nawet najprostsze, polecenie traktować jako „wyrok”, „zastraszanie” lub „niewolniczą pracę”. Bardzo ciekawie skonstruowana opinia, taka niesztampowa ;) Polecam zagłębić się w lekturę słownika interpunkcyjnego np. spod wydawnictwa PWN. Zastanawiająca jest chaotyczność i zawiść płynąca z tej „konstruktywnej” opinii.

Karolcia
@Ktoś myślący

Witamy Panią Katarzynę???? Nareszcie ktoś napisał prawdę co dzieje się w tym banku. Ludzie są zastraszani i nie szanowani przez zarząd. Pani niestety zapomniała, że Bank nie jest Pani prywatnym (usunięte przez administratora). Osoba powyżej dobrze napisała, że wygląda to jak obsesja na punkcie stanowiska. Z tego co pamiętam z Pani gabinetu nie jedna osoba wychodziła z płaczem. Ciekawe dlaczego? Z resztą widać to wszystko z zewnątrz, patrząc na to, że co miesiąc są nowi pracownicy. ,,Myśląca" osoba sama się zorientuję, że coś złego dzieje się w tym banku. Jestem szczęśliwa, że już tam nie pracuję. Teraz mam normalną, spokojną pracę, gdzie pracodawca potrafi docenić pracownika. Nie polecam pracy w Banku Spółdzielczym w Szydłowie. Pozdrawiam wytrwałych, którzy jeszcze tam wytrzymują.

Ktoś niemyślący Nowy wpis
@Ktoś myślący

Od razu po odpowiedzi widzimy jaki to jest człowiek!!! Owszem pracodawca ma nadzorować pracę pracownika i wydawać polecenia, chociaż każdy pracownik ma to w zakresie czynności, ale na pewno nie rozkazywać i poniżać a następnie oceniać, że nikt nie pracuje tylko sama pani prezes i następna pani członek zarządu specjalista i kolejna kasjerka członek zarządu która nic więcej nie robiła poza wypłatą i wpłata utrzymujecie ten Bank bo pojęcia nie macie - prezes nawet na kasę usiąść

Myślący Nowy wpis

Nikt nic w tej kwestii nie zrobi, gdyż przypuszczam, że są znajomości w KNF, BPS a i może w policji bo przecież jeden z członków rady nadzorczej to były policjant. Podobnież sprawa była już prowadzona przez policję w Staszowie ale zainterweniował ten były policjant i sprawę umorzono. Przecież w przeszłości były też sprawy w sądzie pracy w Sandomierzu i wygrane przez pracowników. A zarząd banku nie do ruszenia.

wolny człowiek Nowy wpis

czy to sprawdzone informacje z tymi Daleszycami? mam siostrę która pracuje w BS Daleszyce i była tym faktem bardzo zdziwiona,chyba że jest to owiane wielką tajemnicą.

Nikodem
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy to prawda, że pani chyba, Wójcik została zatrudniona w zarządzie dlatego, że jej ojciec pomógł pani prezes zmienić Radę nadzorczą na przychylną pani prezes?. Czy to jeszcze nie struktury (usunięte przez administratora)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Bank Spółdzielczy w Szydłowie na stanowisko Referent ds. produktów bankowych i marketingu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Krystian

To co pisze myślący może mieć sens. Czy zwrociliscie uwagę na to, że cała rada nadzorcza ucieka z banku i startuje :Gadek na burmistrza, (usunięte przez administratora) Suchojad i Kręcisz do rady gminy.wskazuje to, że coś jednak złego dzieje się w banku. Może jednak doszli do wniosku, że przesadzili z tymi pensjami dla zarządu co doprowadza do połączenia banku z innym.

Myślący

Może ktoś napisze czy to prawda, że cały zarząd w 2023 przez parę miesięcy oprócz pensji pobierał pieniądze również za nadgodziny. Tych nadgodzin mieli mieć po blisko 200 godzin miesięcznie. Nie mylę się po blisko 200 godzin miesięcznie na osobę. To chyba zarabiali po 2 pensje miesięcznie. A przecież zarząd ma nienormowany czas pracy.

@pracodawca

Brak szacunku do pracowników, zarobki to najnizsza krajowa przy wysokich wymaganiach,brak szkolen, duza rotacja pracownikow, praca na bardzo starym programie, papierologia niczym z PRLu, sciąganie ludzi z urlopow i odwolywanie ich, zastraszanie a nawet ponizanie pracownikow.NIE POLECAM !!!

Mam dylemat dotyczący możliwości współpracy w firmie Bank Spółdzielczy w Szydłowie. Czy firma gwarantuje dodatkowe benefity? Dzięki za podpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy w Szydłowie - Szydłów

• Jak się pracuje w Bank Spółdzielczy w Szydłowie?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Spółdzielczy w Szydłowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Spółdzielczy w Szydłowie?

Bank Spółdzielczy w Szydłowie
  • Kościelna 1