Opinie o Puh Wol-Bud Daniel Woliński w Suwałki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Puh Wol-Bud Daniel Woliński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Puh Wol-Bud Daniel Woliński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puh Wol-Bud Daniel Woliński w Suwałki

Wiki Nowy wpis

Widzę tu różne opinie o firmie jako pracodawcy. Ale to stare opinie. Czy wiecie cos o tym, jak to wygląda obecnie? Czy firma jest wypłacalna i płaci na czas pracownikom fizycznym? Jestem ciekawa, bo mój mąż szuka tu pracy i chce wysłać cv. I czy jak ma doświadczenie w pracach 6 lat to jaką pensję netto dostanie?

Juzek Nowy wpis

Pracowałem u niego 6 miesięcy powem Tak jest bezczelny chamski nerwowy a zy ludźmi kturym pracowałem to cpuny narkomani i piajaki (usunięte przez administratora) miałem dość odeszlem umowy nikomu nie daje .pozdrawiam

Darukas Nowy wpis

Grozi klientom ze ich pobije za niezaplacenie pieniedzy za słabą jakosc uslugi. Otyły ledwo ruszający się knypek.

Janusz

Nie polecam tej firmy nikomu czekalem z zona pol roku zanim zaczeli robic ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora)nie jestesmy zadowoleni z uslug tego pana

Daniel Woliński Nowy wpis
@Janusz

W 2020 roku wykonałem 3 zadania prywatnym podmiotom i żaden z inwestorów nie miał na imię Janusz, co więcej zanim nie zakończymy pracy nie pobieram żadnych zaliczek. Rozliczam budowę po jej zakończeniu, wiec gdyby cos w wykonaniu czy relacjach wykonawca-inwestor było nie w porządku nie otrzymałbym wynagrodzenia.

Aplikowałeś do firmy Puh Wol-Bud Daniel Woliński? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Przembud

Polecam tego pracodawcę. Słowny, odpowiedzialny i wypłacalny.

Były parcownik

(usunięte przez administratora) kłamca, będziesz chciał umowę to możesz sobie pomarzyć, co obiecuję nie dotrzymuje słowa, traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) dla niego liczo się metry a nie zdrowie pracownika (deszc, śnieg) trzeba (usunięte przez administratora) w różne pogody. Nie dba o BHP

Zostaw merytoryczną opinię o Puh Wol-Bud Daniel Woliński - Suwałki

• Jak się pracuje w Puh Wol-Bud Daniel Woliński?

Zobacz opinie na temat firmy Puh Wol-Bud Daniel Woliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Puh Wol-Bud Daniel Woliński
  • Alfreda Wierusza-Kowalskiego 16 lok. 7