Opinie o Omega Logistic Daniel Kowalski w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Omega Logistic Daniel Kowalski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Omega Logistic Daniel Kowalski o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Logistic Daniel Kowalski w Kalisz

Jak jest z pakietem medycznym w Omega Logistic Daniel Kowalski? Można dołączyć rodzinę?

Manager HR Nowy wpis

Tak , jest taka możliwość

mac Nowy wpis

Nie polecam wspołpracy ,nie płacą

Jaka jest kultura pracy w Omega Logistic Daniel Kowalski?

nagrywany

Żadna.Polecam pracę w firmie jeśli 1-Jeśli chcesz być nagrywana|y przez szefa bez twojej zgody a potem te rozmowy były rozpowszechniane nie tylko wśród innych pracowników firmy, ale również podczas prywatnych spotkań właściciela przy wódeczce z osobami spoza firmy, 2-jeżeli chcesz by twoja sytuacja rodzinna i finansowa była komentowana przez szefa nie tylko z innymi pracownikami ale również z osobami poza firmy.Możesz się przypadkiem dowiedzieć o sobie ciekawych rewelacji od wspólnych znajomych o których nie wiedział pan Daniel. Sytuacje od 1-2 zgłoszone do odpowiednich organów o rozpowszechnianiu bez zgody pracownika wrażliwych danych osobowych rodzinnych i finansowych.(min do UODO oraz inspekcji pracy Jeżeli chcesz mieć szefa plotkarza który zawsze o wszystkich pracownikach wie wszystko i rozpowszechnia te informacje gdzie tylko może to z czystym sumieniem polecam tą firmę i pracę w niej. myślę że pan Daniel w najbliższym czasie zapozna się ze szczegółami spraw nie tylko tu przytoczonych. Proponuję wszystkim pracownikom firmy by zaraz po odebraniu telefonu od szefa poinformowali go że nie wyrażają zgody na nagrywanie gdyż jestem pewny ze stosuje on tą praktykę nagrywania cały czas.Bynajmniej było tak do ostatniego piątku.

police_woman
@nagrywany

A wiesz może przypadkiem czy klienci są również nagrywani podczas rozmów?

Zdziwiony Nowy wpis
@police_woman

Nagrywane były wszystkie rozmowy przychodzące.czy wszystkie udostępniał i omawiał z osobami postronnymi tego nie wiem.Dziwię się że wyszło to tak późno bo wiele osób z firmy o tym wiedziało i wie. Fakt że sprawa nadaje się na Police

Aneta

Gdzieś w necie widziałam że jakiś czas temu szukali Pracownika biurowego. Ciekawa jestem tego jakie kursy i szkolenia wdrożeniowe firma oferuje? Jak wygląda onboarding?

@Aneta

Proszę o to zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej , rozmówca na pewno nie będzie miał pojęcia co to szkolenia albo onboarding. Szkolenie najpierw powinna przejść osoba przeprowadzająca rozmowy kwalifikacyjne - szef,kadrowa czy jeszcze ktoś inny bo do dzisiaj nie wiem kto to był bo się nie przedstawił.Na pytanie o szkolenia zobaczyłem tylko wielkie oczy zdziwienia.

Zbigniew
@Kandydat

A co pisali w ogłoszeniu na temat pracy u nich i jak to się miało do rozmowy lub pracy dla nich? Bo nie napisałeś, czy zdecydowałeś się na zatrudnienie? Czy ta osoba, podała kluczową informację, czyli za ile się u nich robi?

Czy po rozmowie w Omega Logistic Daniel Kowalski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Sławek

W nawiązaniu do poprzedniej opinii, chęci do pracy są, z tym że szefostwo ich nie zauważa i nie docenia z tego co się dowiedziałem. Jak w poniższych komentarzach widać, pracownicy i ludzie już się poznali na firmie i... głowie firmy. Niestety jak to się mawia... ryba psuje się od głowy.

Zbigniew
@Sławek

Piszesz, że pracodawca ten nie docenia swoich pracowników. Stwierdzili to pracownicy tam zatrudnieni, dlatego też jestem bardzo ciekaw, czy chociaż pod względem oferowanego wynagrodzenia firma ta jest godna polecenia? Potrzebuję kwestię tę ustalić i dowiedzieć się o tej firmie, jak najwięcej, więc może po prostu mi pomożecie? Dziękuję.

@Zbigniew

Wypłata na konto zawsze na czas....na konto najniższa krajowa reszta pod stołem i nie ma możliwości wykazania całej umówionej kwoty oficjalnie...

Magdalena
@Kandydat

A za urlopy płacą ta najniższą czy tą umówioną? Bo rozumiem że są tam urlopy normalnie?

@Magdalena

To trzeba dopytać właściciela firmy na rozmowie bo mnie już ten temat nie interesował gdyż nie interesowała mnie dalszą współpraca

Czy jest możliwość pracy w Omega Logistic Daniel Kowalski na część etatu?

Manager HR

Tak , jest możliwość pracy w naszej firmie na część etatu . Możliwość dopasowania godzin pracy . Zapraszam do złożenia CV na maila rekrutacja@omegalogistic.pl

Czy nowo zatrudnione osoby w Omega Logistic Daniel Kowalski otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Stiv

Dobre pytanie .z tego co słyszałem to niestety obiecują ale z tego się nie wywiązują. Chodzi o oddział w Poznaniu.zupelnie nieodpowiedzialne podejście i nieodpowiedzialni ludzie .Nie polecam pracy w tym oddziale

Mateusz

Jedne z najlepszych, jeśli nie najlepsze warunki dla doświadczonych spedytorów. Stabilna firma, żadnych problemów, wszystko jasne i klarowne. Polecam!

DO PROKURATURY

Spedytor Marcin H. dzwoni do właściciela firmy po godzinach pracy wyzywa oraz grozi jeżeli nie dostanie zdjęć CMR to go znajdzie i zaje.ie SPRAWA BĘDZIE SKIEROWANA DO PROKURATURY !!! art. 190 kk oraz art. 216 kk

Dominik

Największy problem jest z brakiem chęci do pracy u niektórych osób?

Kato

NIE POLECAM. Lepiej trzymać się z daleka. Nie ma sensu tracić czasu. Wyzysk

Szymon

Kategorycznie odradzam podjęcia jakiejkolwiek formy współpracy. Umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi przez Właściciela firmy są znikome. W tej firmie można jedynie nadziać się na oszustwa finansowe wobec pracownika. Warto wspomnieć również o bezsensownych zasadach panujących wewnątrz firmy. Współpracę z tą firmą można sformułować tylko i wyłącznie jako błąd, tak jak ten widoczny w nazwie tej firmy.

Gerder

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Logistic Daniel Kowalski - Kalisz

• Jak się pracuje w Omega Logistic Daniel Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Logistic Daniel Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Logistic Daniel Kowalski?

Omega Logistic Daniel Kowalski
  • Wysoka 12F