Opinie o Majątek Howieny Anna Mancewicz w Pomigacze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Majątek Howieny Anna Mancewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Majątek Howieny Anna Mancewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majątek Howieny Anna Mancewicz w Pomigacze

adam Nowy wpis

Firma ok, wymagają i to doceniają. Szef bardzo konkretny facet, atmosfera bez zarzutu. Taka zasada-jesteś w pracy aby pracować a nie udawać że pracujesz!!!!!

Roma Nowy wpis
@adam

To dobrze bo natrafiłam na ich starsza ofertę pracy na kuchni i chciałam przyjść zapytać o pracę. Mogę wiedzieć jak doceniają dobrego pracownika, czy chodzi o premie? Bo w ogłoszeniu nie ma nic napisane

Jakieś zmiany warunków pracy po trzech latach na recepcji? Mam doświadczenie i chciałam znaleźć jakąś bieżącą ofertę ale mi nie wyszło… widziałam za to, że pomocy kuchennej jeszcze w ubiegłym roku szukali do siebie. Było w treści podkreślone, że osoby z Ukrainy są mile widziane. Czy to oznacza, że tez pracują w aktualnym zespole? Jaka jest przy tym atmosfera? Wszyscy trzymają się razem?

Recepcjonistka Nowy wpis

Stawka minimalna, nieregularny czas pracy, bardzo dużo obowiązków. Uważam, że jest to miejsce pracy dla osób, które aktualnie nie mają innego wyjścia i muszą gdzieś pracować, aby utrzymać się na powierzchni. Wcześniej uważałam to miejsce za godne polecenia, ale po rozmowie w sprawie pracy, czar Majątku Howieny prysł i pozostał ogromny niesmak. Rozmowa o pracę przebiegła w bardzo miłej atmosferze, jednak warunki pracy w tym miejscu pozostawiają wiele do życzenia.

Kinka

To jest koszmar, płacą bardzo słabo bez umowy na czarno, a wymagania duże, czym ciężej pracujesz tym mniej dostajesz pieniędzy

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Majątek Howieny Anna Mancewicz - Pomigacze

• Jak się pracuje w Majątek Howieny Anna Mancewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Majątek Howieny Anna Mancewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Majątek Howieny Anna Mancewicz?

Majątek Howieny Anna Mancewicz
  • 91