Opinie o Mazurskie Busy Piotr Milewski w Kętrzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mazurskie Busy Piotr Milewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mazurskie Busy Piotr Milewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazurskie Busy Piotr Milewski w Kętrzyn

Tomasz sawlab

Ktoś chyba sobie żarty robi. Ta firma to porażka!!!!! Odradzam każdemu kto chce żyć. Nie jeździjcie tymi przewozami. Jestem poszkodowanym z wypadku z dnia 14 lutego 2022 roku. 2 kierowców dość że nie miłych to jeszcze obydwoje byli w dziwnym stanie. Na końcu doszło do wypadku bo kierowca postanowił zrobić sobie drzemkę za kółkiem!!!!!!! 9 osób rannych w tym 4 poważnie. Dachowaliśmy i auto wypadło za autostradę. Z samochodu nie zostało nic. Strażacy je cieli na poboczu. Ponadto brawurową jazda kierowcy typu wymijanie na podwójnej ciągłej POD GÓRKĘ NA AUTOSTRADZIE, brawo dla tego pana. Ale karma jest sprawiedliwa, z miejsca policja zabrała mu prawko i wszczęła śledztwo. Z tego co wyczytałem w niemieckiej gazecie, zaraz wam podeślę link. I teraz kieruję się do Pana, panie kierowco, A mój uszkodzony kregoslup, pocięta i szyta głowę w kilku miejscach, za złamanych 5 żeber, za złamany nos, za uszkodzenie muzgu pierwszego stopnia i liczne obrażenia. Widzimy się w sądzie. A najpierw odwiedzę Pana z adwokatem w siedzibie w Kętrzynie jak tylko stanę na nogi, bo dalej jestem niesprawny.. Ludzie jeśli chcecie żyć to omijajcie tą firmę szerokim łukiem. A tych baranów co piszą tu same dobre rzeczy totalnie nie rozumiem. No chyba że to pracownicy tej firmy piszą te opinie. Więc szybko was wszystkich wyprowadzę z błędu. Mój wypadek był w wiadomościach poniżej wysyłam link (usunięte przez administratora) I wybaczcie za błędy i konstrukcje zdań, sami widzicie jaka jest sytuacja

@Mija

A skąd wiesz pod wpływem czego są kierowcy, to stwierdzenia naocznego świadka? Jeśli to Twoje domysły, to zachowaj je może dla siebie. A o wypowiedź poproszę, kogo, kto zna realia pracy w firmie na stanowisku kierowcy. Mianowicie, jak się sprawa ma z godzinami za kółkiem i przestrzeganiem czasu pracy kierowcy? W jakim stanie są pojazdy i ile właściwie płacą za tę robotę?

Beti Nowy wpis

Cześć wam. Ja też znalazłam ogłoszenie na stanowisko kierowcy kat D. Idealna praca dla męża i dlatego szukam tu informacji. Ofertę w sieci już wygasła, ale chce dowiedzieć się, czy wgl jest szansa na umowę o prace na tym stanowisku, czy raczej dają umowę zlecenie lub wymagają umowy b2b?

Nieeeee polecam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Nieeee polecam tej firmy . Bardzo nie mili kierowcy, nie uprzejmi,moja mama jechała z Płocka do Bremen 16!!!!Godzin bus ciasny , brudny , nie wygodny, ludzi pełno . Bus jeszcze ciągną przyczepę z paczkami i najpierw zbierał paczki w Polsce a potem rozwoził je po Niemczech a ludzie ? Właścicielowi zależy tylko na pieniądzach a nie na zadowoleniu klienta . Nigdy więcej tej firmy i przestrzegam każdego . Zero komfortu , chamstwo i jeszcze za to trzeba było zapłacić 130 € ????

Klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Nieeee polecam tej firmy . Bardzo nie mili kierowcy , moja mama jechała z Płocka do Bremen 15!!!!! Godzin bus ciasny , brudny , nie wygodny, ciasny ludzi pełno . Bis jeszcze ciągną przyczepę z paczkami i najpierw zbierał paczki w Polsce a potem rozwoził je po Niemczech a ludzie ? Właścicielowi zależy tylko na pieniądzach a nie na zadowoleniu klienta . Nigdy więcej tej firmy i przestrzegam każdego . Zero komfortu , chamstwo i jeszcze za to trzeba było zapłacić 130 € ????

Zdzisiek Nowy wpis

Kierowca busa miał tu stawkę godzinową od 19 zł brutto, z tym, że to było już niemal 3 lata temu. Jak się więc ona zmieniła, i ile na dzień dzisiejszy wynosi?

Brałeś udział w rekrutacji do Mazurskie Busy Piotr Milewski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Tenia

Witam.Jechalam z Niemiec do Polski 09.03.24.Kierowca Pan Tomek uczynny,miły. Do celu dojechałam o zaplanowanym czasie,bezpiecznie.Cena przystępna.Polecam i pozdrawiam.

Ktoś tu pisał, że nie ma tu zatrudnionych doświadczonych kierowców. Dlatego postanowiłem zapytać czy jak mam doświadczenie to mogę liczyć na pracę? Jeździłem kilka lat na busach. Na jakie wynagrodzenie można się dogadać na początek? Czy praca jest tak ustalana żeby wiadomo było kiedy i na ile są wyjazdy w następnym miesiącu?

Jak dla mnie to najgorsza i najmniej profesjonalna pseudofirma z Mazur. Czekałam na busa dwa dni. Kierowca bezczelnie kłamał, że są korki a tak na prawdę nawet nie wyjechał by mnie zabrać. Rozłączają się w trakcie rozmowy, klną przez telefon, wyłączają go jak rozmowa robi się niewygodna. Zastępca szefa to cham i gbur. Z klientem rozmawia jak z kolegą przy piwie. Ubliża i olewa sprawy. Nie polecam nikomu, lepiej chyba z buta iść niż liczyć na takich ludzi. Po prostu chaty jednym słowem i tyle. Omijajcie ludzie szerokim łukiem.

NIECH was to nie obchodzi

Nie polecam busa warmińsko mazurskie Długo już z nimi jeździłam, ale nagle zaczeli (usunięte przez administratora) i grozić sadami. Ponieważ jeden z drugim nie umie są dokadac, Najpierw jestem na liście potem że nie a jak chcę zrezygnować to grożą mi sądem. KTO normalny tak ludzi traktuje nom stop zmieniają godziny przyjazdu nie przyjeżdżają na czas . Jednego dnia 5 razy mi zmienili godzinę NIE POLECAM

Niech was to nie obchodzi

Wczoraj rano do mnie dzwonono czy podwierdzam ja powiedziałem tak. Dziś okazuje się że nie ma mnie na liście rezerwowych i że ja nie jadę a pochwali kierowca piszę że szef jest chory po nie powiedział że jadę z drugim busem itp. Nom stop mówi inaczej. KIEDY POWIEDZIAŁEM ŻE NIE JADĘ PO NIE MAM JUŻ PEWNOŚCI ZACZOŁ GROZIĆ MI SĄDEM I POLICJĄ . WIĘC JAKĄ JA MAM PEWNOŚĆ ZE BĘDZIE po mnie na czas Nie polecam

@Niech was to nie obchodzi

I tak zawsze z dnia na dzień informują ludzi o wyjeździe? Jak jesteś na rezerwie to jak długo czekasz za robotą? W ogóle to , o której miał być ten wyjazd?

Tomasz sawlab

@Tomasz sawlab

Matko kochana. Życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że te barany odpowiedzą za Pańskie krzywdy. Oni jeżdżą napici lub naćpani, innej opcji nie ma. Odpowiedzialność powinien ponieść szef bo zatrudnia takie a nie inne osoby i jest wizytówką firmy. Bardzo mi Pana szkoda, niech zdrowie Pana nie opuszcza

Mija
@Tomasz sawlab

Witam zgadzam się z panem w 100% ta firma to jeden wielki krzak nie polecam również z nimi jeździć kierowcy są pod wpływem jakby narkotyków zachowanie wszystkich jest po niżej zera poza jednym kierowca który jak widać pracuje bo musi ale jest mu ewidentnie wstyd za to jak inni kierowcy traktują swoich klientów

@Mija

Czy Mazurskie Busy Piotr Milewski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Emi128

Ta firma to porażka nie polecam ich po za tym zostawiłam telefon w buzie żeby go odzyskać muszę zapłacić im i wyzywali mnie i grozili hamy i prostaki

Leszek

Zarobek kierowcy busa coś się zmienił, gdy dwa lata temu w ogłoszeniu rzucili kwotę 19 zł brutto na godzinę? I jakie prawo jazdy, uprawnienia, czy praktyka za kółkiem mogą pomóc w negocjowaniu jak najwyższej stawki?

Amsterdam

BARDZO POZADNA FIRMA,ZAWSZE NA CZAS,KOMUNIKACJA BARDZO DOBRA.POLECAM TA FIRME JAK NAJBARDZIEJ.STALY KLIENT Z AMSTERDAMU :).

Czarna

Nie widzę żadnego info w wątku na temat pracy kierowców. Dlaczego nikt się nie wypowie? Tata chciałby podjąć współpracę ale najpierw chcieliśmy poznać przynajmniej drobne szczegóły. Jakie pieniądze za pracę kierowcy? Po ile h trwa zmiana? Może jednak ktoś się orientuje i doda coś w tym temacie?

Martyna Milewska

Porażka inaczej tego nie można określić Panowie z biura to tacy rozgarnięci jak snopki siana podali zły adres kierowcy i zamiast odebrać mnie z Polski to kierowca przyjechał pod mój docelowy adres w Niemczech z nimi zawsze jakieś przygody ponadto zaoferowali że znajdą mi innego przewoźnika ale wgl się nie odezwali... jak dla mnie nie kompetentna firma nie polecam!!

Gaba

Nie szuka rąk do pracy? Swego czasu potrzebował kierowcy samochodu dostawczego. I w ofercie była podana umowa zlecenie. Nie ma szans na umowę o pracę?

Pasażerka

Ta Firma to jedno wielkie nieporozumienie. Jest to zlepek kilku firm przewozowych, ktòre po prostu chcą zarobić. Nie interesuje ich klient. Nie ma tu żadnych zawodowych kierowcòw, wszystko przypadkowo,co prawda każdy jest miły. Byłam w drodze z frankfurtu do białegostoku ok 30 h.To nienormalne. Jeździ się po całych niemczech ok 12h i zbiera ludzi, następnie jest przesiadka 3h i trzeba czekać na nast auto. Zero profesjonalizmu, organizacja straszna.Nie polecam tej firmy. Coś okropnego.Tylko strata czasu i nerwòw.

Ogłoszenie na Kierowca do Mazurskie Busy Piotr Milewski pojawiało się w Nuzle.pl, polecacie aplikować?

Klient

Ta firma to katastrofa nigdy więcej z nimi nie pojadę busy zdezelowane po wypadkach przy 120 km na godzinę całe się trzęsą aż strach jechać podróż 12h u konkurencji to w mazurskim busie 24h postoje przy granicy po 2 godziny zero organizacji na granicy ustalali kto z kim dalej pojedzie kierowcy nie słowni kwoty za podróż inne niż podane przez telefon porażka totalna (usunięte przez administratora) nerwów i stresu podróżując z nimi.Goraco nie polecam.

Nigdy nie jeździe tym busem. Nie dość, że z Gdańska do Bredy jechałam 30h. Kierowca wybrał się podczas jazdy do restauracji, kantoru. Non stop zatrzymywanie na fajeczkę. W busie 3 psy, 2 koty, dramat drsmat i jezczce raz dramat. Za darmo bym nie pojechała

Agata
@Ania

A ile standardowo trwa taka trasa skoro 30h to dużo?

@Agata

Jest to ok 1300 km i na Google mapach bez przystanku max 14 h. Dodaj przystanek to masz max, max 20, a nie 30...

Agata
@Ania

No to faktycznie spora różnica wyszła. A zgłaszałaś do nich jakieś zażalenie na to? Bo teraz zastanawiam się czy zareagowali wobec tego. Ciekawe czy płacą dniówkę czy od godziny

Zostaw merytoryczną opinię o Mazurskie Busy Piotr Milewski - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Mazurskie Busy Piotr Milewski?

Zobacz opinie na temat firmy Mazurskie Busy Piotr Milewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazurskie Busy Piotr Milewski?

Mazurskie Busy Piotr Milewski
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Władysława Łokietka 25A lok. 13
    11-400 Kętrzyn