Opinie o Nowe Technologie Budowlane Complex Marek Galwas w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nowe Technologie Budowlane Complex Marek Galwas. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nowe Technologie Budowlane Complex Marek Galwas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowe Technologie Budowlane Complex Marek Galwas w Gorzów Wielkopolski

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w Nowe Technologie Budowlane Complex Marek Galwas zatrudniani są obcokrajowcy?

Damian Nowy wpis

Wypłata dla pracowników jest tak jak było umówione? Bo ktoś wspomniał że można dostać mniej. Mam nadzieję że teraz to się nie zdarza.

Młody Nowy wpis
@Damian

Tak jak umówione tak płacą.

Adam Kotowicz

Wie ktoś może gdzie lub komu Galwas robi kolejną fuszerkę?? Po czasie jak dałem mu spokój, odezwałem się po kilku miesiącach i bez problemu obiecał, że odda pieniądze które jest mi winien. Od tamtej pory znów nie odbiera. BARDZO CHCĘ się z nim spotkać oko w oko by nie miał szansy odrzucić połączenia. Proszę o kontakt na priv lub kom. (usunięte przez administratora)

Mirosław
@Adam Kotowicz

Masz jakieś nierozliczone kwestie finansowe związane z firmą Complex? Sprawy finansowe często są obiektem różnych kłótni, dlatego może sprecyzujesz o co dokładnie chodzi? Dla mnie osobiście jest to zastanawiające i myślę, że nie jedna osoba odwiedzająca wątek również chętnie się tego dowie. Powiesz mi coś w tym zakresie?

Kasia Nowy wpis
@Adam Kotowicz

Witam,ja też zostałam (usunięte przez administratora)przez tego typa, mieszkam w Dobrej,szukam go od ponad roku,proszę o kontakt do niego jak ktoś ma.Mój numer telefonu 515 198 343

KONSTANTI

Ja Pracuju u pana Marka Galwasa od 2 lat z ekipą 10 ukrainców i naprawdę uczymy się nowych technologi których nie znaliśmy . Pan Marek wyjaśnił nam jak należy murować ściab=ny według norm niemieckich , jakie izolacje stosować w garażach podziemnych mimoze projekt każe inne np papa termozgrzewalna Pan marek zastosował maty bentonitowe . Szew nasz to skarbnica wiedy budowlanej A co najważniejsze płaci na czas i zgodnie z umową my jestesmy zadowoleni Konstantin

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Nowe Technologie Budowlane Complex Marek Galwas? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jack

Niestety zdażyło mi się pracować u tego kretyna, siedzi w samochodzie a ludzi traktuje jak więźniów tylko szybciej i szybciej bo czas leci a kolejna robota czeka. Na koniec miesiąca mniej kasy niż było umówione bo twierdzi ze mu inwestor nie zapłacił i trzeba czekać.

Jan

Super szef dba o pracowników pieniądze płacone na czas . Dla obcokrajowców bardzo wyrozumiały potrafi wytłumaczyć nauczyć . Mało jest takich pracodawców

Zostaw merytoryczną opinię o Nowe Technologie Budowlane Complex Marek Galwas - Gorzów Wielkopolski

Nowe Technologie Budowlane Complex Marek Galwas
  • Gen. Władysława Sikorskiego 100 lok. 1