Opinie o Alicja Tarnawska Salon Wróżb Alicja w Gorlice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alicja Tarnawska Salon Wróżb Alicja. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alicja Tarnawska Salon Wróżb Alicja o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alicja Tarnawska Salon Wróżb Alicja w Gorlice

Anka Nowy wpis

Cześć. Interesuje się ezoteryką, dlatego chciałam podpytać o to miejsce. Ktoś z klientów ( bo widzę, że głównie oni się wypowiadają) może będzie coś wiedzieć. Tutaj są zatrudniani pracownicy?

Malgorzata Nowy wpis

Pani Alicja jest wspaniałą wróżką, korzystam z jej usług od kilkunastu lat, trafnie pomaga mi podjąć życiowe decyzje dzięki swoim nadzwyczajnym umiejętnościom ezoterycznym. Ponadto jest bardzo sympatyczną i przemiłą kobietą, potrafi przekazać dużo pozytywnej energii.

Czy firma Alicja Tarnawska Salon Wróżb Alicja w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jan Nowy wpis

Zawsze mogą sobie powróżyć czy szkolenie będzie sfinansowane i przez kogo...

Aniolek221

Bardzo często korzystam z porad Pani Alicji...jak na razie wszystko się sprawdziło... Polecam wszystkim!!!

@Aniolek221

Widzę, że jesteś zadowolony z usług wróżenia, które oferuje firma Alicja Tarnawska Salon Wróżb Alicja. Jest to specyficzna branża, dlatego też chciałbym ustalić, jak to się w ogóle stało, że do niej trafiłeś? Czy miało to miejsce poprzez polecenie? Daj znać, proszę.

Jan Nowy wpis
@Aniolek221

Grając w lotto zawsze kupuję zakład z maszyny "na chybił" i też zawsze mi się sprawdza....

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alicja Tarnawska Salon Wróżb Alicja, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Manicurzystka,Pedicurzystka? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jan

Tego typu usługi są potrzebne ponieważ jest duża grupa osób zagubionych, którym brak wiary w siebie, poszukujących jakiegoś bodźca do działania. Nie wszyscy ochrzczeni są katolikami tak samo jak nie wszyscy wierzący są wierzący a jako tacy potrzebują wsparcia duchowego żeby uwierzyć ale w siebie i swoje możliwości.

Gosia

Nie polecam . Korzystałam z usług parę razy w ciagu ostatnich 15 lat jakieś małe nie istotne sprawy się sprawdziły te bardziej istotne w życiu niestety nigdy się nie sprawdziły. Podsumowując moje wróżby były one strata czasu i pieniędzy i nie wniosły nic dobrego wręcz zniszczyły moje plany . Dar przekonywania pani (usunięte przez administratora)ma bardzo duży i na tym się kończy.

@Gosia

Tylko parę razy przez 15 lat? Masz negatywną aurę i nie myślisz pozytywnie a to stawia Cię na straconej pozycji. Żeby się sprawdziło to trzeba uwierzyć i chcieć, dążyć do tego sama wróżba bez pracy w kierunku jej spełnienia jest podobna do modlitwy o wygrana w lotto tylko bez pamiętania o tym, że trzeba jeszcze kupon puścić...

Na jakie benefity można liczyć w Alicja Tarnawska Salon Wróżb Alicja?

Jan

Rabat 50 % na wróżby a jeżeli ktoś mocno wierzy to nawet 75% bo przecież wiara czyni cuda.

wrozkaalicja.pl

wszystko ok

Inees

Rok temu byłam u pani Alicji. Byłam przekonana że świat wali mi się na głowę. Chodziło głównie o zdrowie o życie właściwie. Ja .... Poważna osoba i poszłam do wróżki.???? Spędziłam tam grubo poza godzinę i co się dowiedziałam? Wszystkiego o moim życiu sięgając dzieciństwa. I że te problemy ze zdrowiem to jakaś pomyłka. Zła diagnoza. Powtarzała jak mantrę zła diagnoza! Po tygodniu okazało się że miała rację. Lekarze źle mnie diagnozowali od miesiąca. Nawet operacja nie była konieczna na która miałam spakowaną walizkę... Pamiętam pierwsze słowa jak przyszłam... Że widzi podróże niedalekie ale częste Kraków chyba. Jeździłam do Krakowa do szpitala. Ciągle wracam myślami do tej przesympatycznej osoby ,cieplej..... Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Alicja Tarnawska Salon Wróżb Alicja - Gorlice

Alicja Tarnawska Salon Wróżb Alicja