Opinie o Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. w Koteże

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. w Koteże

Byłem na rozmowie o pracę i dowiedziałem się, że pracownicy są wymagani do pracy po 10 godzin w weekendy, a czasami nawet 4-6 dni w tygodniu. Co więcej, słyszałem o przypadkach, gdzie pracownicy byli traktowani nieodpowiednio, a wrzaski ze strony przełożonych były na porządku dziennym. Sytuacja wydawała się być trudna do zniesienia, więc zdecydowałem się zrezygnować z tej oferty. Dodatkowo, dowiedziałem się, że szef często nadzoruje pracowników i kontroluje ich pracę, co może wpłynąć na atmosferę w miejscu pracy. Również fakt, że pracownicy muszą pozostawiać swoje telefony w szafce i mogą z nich korzystać tylko w czasie przerw, wydaje się być dość ograniczający. W związku z tymi informacjami, zdecydowałem, że ta oferta pracy nie odpowiada moim oczekiwaniom i potrzebom zawodowym.

@Anonim

To co piszesz jest to prawdą w 100% niestety bez nadgodzin nie idzie tam zarobić. Jak chodzi o traktowanie ludzi to tragedia, można to nawet podpiąć pod (usunięte przez administratora) Praca jest cały czas kontrolowana, tak jak by ktoś nad tobą stał z batem. Nie polecam tej firmy tylko zmarnowałem mój czas na tą firmę. Mówią Ci, że można zrobić obiecują podwyżki, po czym i tak nic z tego nie wychodzi bo ciągle jakieś wymówki. Zarobki w tej firmie są nieopłacalne po przeliczeniu godzin do zwykłego etatu. Jak ktoś nie liczy godzin i chce harować to może iść śmiało. Moi znajomi pracują na magazynie i w ciągu miesiąca robią po 200h żeby zapłać się na premie. Niestety Tam jest wyścig szczurów.

Kasia G.

Praca w świetnie zorganizowanym zespole. Dobra atmosfera w firmie, każdy się stara i zawsze można liczyć na pomoc. Szefostwo wymagające, a zarazem uprzejme dla pracowników. Fajne, ergonomiczne stanowiska pracy.

Anonim Nowy wpis
@Anonim

Sonia Nowy wpis

Hejka. Nie wiem do końca o jakie stanowiska chodziło w ostatnich komentarzach ale możliwe, że nawiązują do działu handlowego? widziałam ofertę z kiedyś dla przedstawiciela, już sprzedawałam elektronarzędzie, może i tu bym się sprawdziła. Czy jakieś przedziały placowe znacie?

Oskar Nowy wpis
@Sonia

Dzień Dobry, jeżeli jest Pani zainteresowana pracą przedstawiciela handlowego serdecznie zapraszam do kontaktu - 578-137-111. Na wynagrodzenie składają się różne składowe o których chętnie opowiem podczas rozmowy/spotkania. W ofercie pracy zawsze wskazujemy widełki płacowe które są realne i odpowiednio dobrane do oferowanego stanowiska. Pozdrawiam

Beno Nowy wpis

Dobre warunki pracy i wypłata zawsze na czas.

Pat

Praca interesująca. Polecam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
S.Cichosz

Praca dynamiczna ciekawa dla firmy Dawika. Fajna atmosfera między pracownikami. Jeden drugiemu pomaga jeżeli jest taka potrzeba. Młody zespół pracowników co też pozytywnie wpływa na atmosferę pracy w tej firmie.

Witajcie, czy coś szczególnego się zmieniło na przestrzeni kilku miesięcy? mam na myśli głownie to co ktoś pisał o jakichś wrzaskach ze strony przełożonych jakiś czas temu. nie mam pojęcia teraz czy to różnica w działach powoduje te rozbieżności w opinii czy o co chodzi? Potem już pojawiła się pozytywna opinia, ciekawe jak ostateczne jest teraz?

Kasia G.

Rafał

Polecam, bardzo rzetelna firma. Miła obsługa a kompresor KD 400 rewelacyjny. Na pewno skorzystam z innych produktów.

Wiecie, czy Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Domin1234

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę szefostwo ? fakt wymagające ale wszystko z pełną kulturą miła atmosfera i co najważniejsze wypłaty zawsze na czas polecam

Karolka
@Domin1234

Generalnie to dookreślisz o co chodzi z tymi całymi wysmaganiami? Zauważyłam, że w ostatnim czasie sporo osób pisze o tym w swoich opiniach ale bez szerszego uzasadnienia ale wole mieć lepszy obraz sytuacji. o jakieś konkretnie obowiązki chodzi? wszystkie i tak są na umowie i już na rozmowie się wszystkiego dowiesz?

Greg Young

Pierwsze co zwróciło moją uwagę to fakt, że w firmie panuje duży porządek. Pracowałem prędzej w kilku miejscach, również za granicą i nigdy nie widziałem tak zadbanej hali. Po prostu o wiele lepiej pracuje się w uporządkowanym i czystym miejscu pracy. Po drugie w firmie panuje dyscyplina i jeżeli ktoś jest solidnym pracownikiem to nie będzie dla niego żaden problem. Po trzecie ciężko znaleźć w okolicy pracodawcę, który płaci więcej w tej lub podobnej branży. Po czwarte w firmie są pracownicy, którzy pracują nawet i po dwadzieścia lat, a więc jest to firma z którą można wiązać przyszłość. Po szóste mając na uwadze lokalny patriotyzm ;) to marka, która bardzo dynamicznie się rozwija w ostatnich latach i nowa hala staje się ważnym punktem na mapie Starogardu i okolic, a nowe miejsca są bardzo potrzebne w naszym mieście.

Piotrek

Polecam pracę w firmie Dawika ja jestem zadowolony.Atmosfera dobra i zgrany zespol,szefostwo wymaga,ale traktuje z szacunkiem i wypłata zawsze na czas.

Stachujohnes
@Piotrek

O jakim ty piszesz szacunku? Sam pracowałem tam 3 dni i ten człowiek nie ma żadnego szacunku do człowieka. Jedyne co może zaoferować to wysokie wynagrodzenia i to jest jedyna rzecz która może zatrzymać tam pracownika. Firma tragedia. I nie jest to tylko i wyłącznie moja opinia po 3 dniach pracy. Pracowali też tam moi znajomi. Czy to w biurze czy na magazynie i każdy z nich potwierdził ze jest to (usunięte przez administratora) i równanie człowieka z błotem. Ja na start usłyszałem że nasz pokolenie jest (usunięte przez administratora) i nic nie potrafimy. Mam 23lata*

Klaudia

Wymagajace szefostwo. Wynagrodzenie na czas. Współpracownicy są super. ???? Praca jest ok.

Karola24

Praca jak i Właściciel wymagający jednak wiąże się to z satysfakcjonującym wynagrodzeniem. Wystarczy się zaangażować a każda ze stron będzie zadowolona :)

Maciej

Praca w firmie jak najbardziej na plus. Wszystko przebiega w przyjaznej atmosferze, a każdy z pracowników jest pomocny oraz służy radą. Zaangażowanie odpowiednio doceniane i nagradzane.

Patryk P.

Jeśli ktoś poszukuję dobrej pracy na lata to dobrze trafił , szefostwo bardzo w porządku z podejściem do pracowników . Wynagrodzenia bardzo dobre , szef bardzo docenia finansowo osoby które angażują się w rozwój firmy - idzie naprawdę dużo zarobić ale trzeba się troszkę narobić :) Wypłaty pensji terminowe, nigdy nie zdarzyło się choćby dniowe opóźnienie w stosunku do umówionego terminu. Polecam

Jacek G.

Podejście szefostwa do pracowników wzorowe, bardzo dobre pensje i na czas. Polecam!!!

marcin r.

Praca w przyjaznej atmosferze, zarobki zawsze na czas. Warunki pracy na bardzo wysokim poziomie.;)

JARO

Wypłata zawsze na czas i to całkiem dobra szczególnie z premia. Szef docenia finansowo pracowników którzy się angażują w rozwój firmy.

polecam, dobre zarobki wypłata na czas. Idzie dogadać się z szefem . A robić trzeba jak wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. - Koteże

• Jak się pracuje w Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 29 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Główna 1B
    83-200 Koteże

Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.