Opinie o Tenslab Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tenslab Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenslab Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenslab Sp. z o.o. w Gdańsk

b. pracownik Nowy wpis

Firma nie radzi sobie od strony zarządzania, kierownik ma w poważaniu co się dzieje, byle zlecenie wpadło, a gdy ktoś niezadowolony to realnie nie próbuje nawet rozwiązać problemu. Za Pani Justyny było inaczej, to za jej czasów firma była rekinem na rynku, wzorcowania były realizowane jak należy. Teraz to tylko starzy pracownicy wiedzą co robią (jest ich 2) i to oni trzymają jakoś jakość na jakimkolwiek poziomie. Dyrektor zarządzający p Damian tylko przyklaskuje byle zlecenia wpadały i kasa się zgadzała, właściciele/założyciele nie interesują się firmą jeśli przynosi tylko jakiś zysk oraz zapewnia wzorcowania ich innym firmom. Sam jest typowym "Januszem", a niezadowolonych klientów potrafi wyzywać gdy tylko jakaś skarga wpłynie. Wzorcowania są robione również przez nowych pracowników, a inne osoby je podpisują po wstępnej weryfikacji, czy są prawidłowo zrobione? nie koniecznie. Pomiary elektryczne robią czasami osoby bez SEPów, jak się popsuje sprzęt to że niby taki przyszedł. Zarobki są na śmiesznym poziomie, podwyżki też są śmieszne (w biedronce więcej się zarobi i lepsze podwyżki, (usunięte przez administratora)). Bywają okresy że są wymuszane nadgodziny które nie zawsze są płacone jak powinny, sam miałem wypłacane na podstawie umowy zlecenie która nie istnieje (sobie w księgowości coś ubzdurali, przedstawić ich kopi nie potrafią, a ich wartość też była inna niż powinna). Moobing to drugie imie w tej firmie, traktowanie pracownika jak nic nie wartego człowieka to normalka. Szkolenia są też fikcją, a jak już się jakieś odbędzie to też mało istotne, które nic nie wnosi do pracy oraz do naszego rozwoju. Takie zwykłe szkolenie BHP jak maiłem to przyjechał Pan, kazał podpisać i się pożegnał, mówił że nie ma czasu gadać. Praca w delegacji to fikcja, jedzie się i odwala się szopkę, potem wystawia się certyfikaty. Mają wychodzić pomiary i tyle, a jak któryś już nie będzie wychodzić to zrobić tak by było dobrze. Firma ma ciągłe braki w kadrach bo ludzie uciekają, jako firma na przetrzymanie jakiegoś okresu czasu jest jak najbardziej ok ale nie na pracę na dłużej niż rok.

123456789 Nowy wpis

Laboratorium ma sporo problemów, jakość wyników jest na dalszym planie, to głównie biznes. Atmosfera nie jest najgorsza. Wyposażenie lata świetności ma za sobą i nie jest z najwyzszej półki. Jako pierwsza praca i pierwsza płaca zaraz po studiach, może być, na dalszych etapach kariery raczej można oczekiwać czegoś więcej. Ekipa fajna, choć część nowego narybku nie wie co robi, a chyba najbardziej kierownik, co ma też swoje plusy.

Dorota

Czy osoby z ostatniego roku kierunku chemia mogą tutaj jako studenci znaleźć zatrudnienie czy nie bardzo?

Przemek Nowy wpis
@Dorota

Oczywiście że może ale czy chce?

Zostaw merytoryczną opinię o Tenslab Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Tenslab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tenslab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Tenslab Sp. z o.o.
  • Śnieżna 5