Opinie o STB Budownictwo Sp. z o.o. Waw Sp.K. w Cięciwa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STB Budownictwo Sp. z o.o. Waw Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STB Budownictwo Sp. z o.o. Waw Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STB Budownictwo Sp. z o.o. Waw Sp.K. w Cięciwa

Bogusia Nowy wpis

Cześć, jest tu ktoś, kto pracuje albo pracował tu jako inżynier budowy? W ogłoszeniu jest napisane, że mile widziane chęci do wyjazdów służbowych, zastanawia mnie, jak dużo tych wyjazdów, jak są rozliczane delegacje. Ogłoszenie bardzo ogólnikowe, więc zależy mi na uzyskaniu informacji z pierwszej ręki.

Kandydat 2023 Nowy wpis

Gorąco polecam firmę w przypadku rekrutacji na kierownicze stanowisko, Pani która zajmuje się rekrutacją przeprowadza rozmowę telefoniczną. Hura udało się przebrnąć Etap 1, jesteś zakwalifikowany do rozmowy z "managerem". Ustalony termin potwierdzenia dokładnego spotkania "mija", Pani nie dzwoni z podaniem terminu. O szkoda, może zapomniała? Więc bierzemy sprawy w swoje ręce i dzwonimy do Pani - och zapomniała że się umówiła na telefon :(. Bardzo poważne podejście do rekrutacji. Bardzo interesujące jest tylko TO że pojawiają się w krótkich odstępach czasu te same stanowiska. To chyba "gorące krzesła", żaden rozwój firmy :) Gorąco polecam

Urszula Nowy wpis

Na stronie firmy widziałam, że szukają inżyniera ds ofertowania. Z waszych opinii wynika, że kilka lat temu był tutaj problem z wypłacaniem nadgodzin. Wie ktoś czy aktualnie taki problem jeszcze się pojawia? Zdarzają się jakieś opóźnienia w wypłatach?

inżynierkA

Przestrzegam wszystkie młode i starsze osoby przed podjęciem pracy w tej firmie. Bardzo niezdrowa i ciężka atmosfera pracy, zarząd firmy nastawiony na wyzysk pracowników i podwykonawców. Przetrzymują protokoły przerobowe, nie wydają ich, następnie przeciagają płatności a to wszystko odbywa się z pozycji zdalnego stereowania tzn. wysługują się kardrą kierowniczą. Nadmierna ilość pracy i duża ilość nadgodzin, za któych nie ma jakiegokolwiek wynagrodzenia. Obiecują za to duże premie, wynagrodzenia i rozwój co w żadnym stopniu się nie spełnia.

Wykonawca
@inżynierkA

Potwierdzam firma żenada zero pojęcia brak protokółow brak płatności i wyzysk omijać z daleka.

wykonawca 1 Nowy wpis
@Wykonawca

Możemy się jakoś skontaktować. Mam z nimi problem.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie STB Budownictwo Sp. z o.o. Waw Sp.K..
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Michalina

@inżynierka a ile wychodziło mniej więcej tych nadgodzin?

Łukasz

@inżynierka a wiesz co o stażach w tej firmie?

Beata

Czy praktyka lub staz wchodzą w grę ? Gdzie pytać o więcej info?

Morświn

Polecam sprawdzić opinie firmy Styr-Bud Sp. z o.o. to są Ci sami ludzie tylko inna nazwa

Zostaw merytoryczną opinię o STB Budownictwo Sp. z o.o. Waw Sp.K. - Cięciwa

• Jak się pracuje w STB Budownictwo Sp. z o.o. Waw Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy STB Budownictwo Sp. z o.o. Waw Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

STB Budownictwo Sp. z o.o. Waw Sp.K.
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5
    05-200 Cięciwa

STB Budownictwo Sp. z o.o. Waw Sp.K.