Opinie o Inter Pak Solution Sp. z o.o. sp.k. w Zagacie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inter Pak Solution Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inter Pak Solution Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Pak Solution Sp. z o.o. sp.k. w Zagacie

Kropka

W tej firmie każdy wszystko o wszystkim wie. Nie każdemu to odpowiada :-)

Przemysław
@Kropka

To ludzie tak sobie opowiadają o swoim życiu że wszyscy wszystko wiedzą? Bo rzadko ludzie są tak wylewni. Może atmosfera jest taka fajna że nie ma z tym problemu, jak myślisz?

NoName
@Przemysław

Atmosfera między ludźmi na produkcji którzy pracowali tam dłuższy czas była świetna, powiedziałbym nawet że rodzinna, stąd każdy o sobie dużo rzeczy wiedział.

Maria Nowy wpis
@NoName

Ano to dobrze, że się kumplowali ale jak widać nie każdemu to odpowiadało w sumie, to chyba musiało być jakieś obgadywanie wzajemne, bo jak ktoś nie chciał to chyba o sobie sam nie mówił? Bywało czasami toksycznie?

NoName Nowy wpis
@Maria

Nigdy nie bywało toksycznie, czy ktoś był nowy czy pracował od dłuższego czasu to traktowało się każdego na równi i szanowało. Z resztą nikt nikogo nie zmuszał do mówienia o sobie i swoim życiu. Szefostwo było jakie było,ale produkcja zawsze trzymała się razem bez względu na wszystko

Weronika Nowy wpis
@NoName

Mimo to się zwolniłeś? No bo widniejesz tu jako były pracownik. Czemu się pożegnałeś z firmą, jakieś wady jednak były czy przez jakieś inne kwestie?

Ktoś Nowy wpis
@Weronika

A czy "były pracownik" musiał się sam zwolnić...? Czy to określenie tylko jedno może oznaczać :D Hmmm myślenie nie boli ;) Druga rzecz myślę, że wszyscy którzy się tu wypowiedzieli są byłymi pracownikami ;)

Nie jest źle :-) ale dobrze też wcale

Sylwia

to co jest dobre, a co złe w tej firmie? :D

Na chłodny okres (jesień/zima) nie polecam

XYZ

Pomimo że właściciele uprzejmi i mili to odnoszę wrażenie, że nie zależy im na pracownikach (a już na pewno nie na tych nowych)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Inter Pak Solution Sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Peekaboo

Plusy : Godziny pracy Pomieszczenie socjalne Biuro przy siedzibie firmy Minusy: Brak obuwia i odzieży pracowniczej Brak możliwości samorozwoju Wypłata nie adekwatna do wykonywanej pracy OGROMNA ROTACJA PRACOWNIKÓW + Umowa zlecenie: dziś jesteś,jutro nie przychodź

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Pak Solution Sp. z o.o. sp.k. - Zagacie

• Jak się pracuje w Inter Pak Solution Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Pak Solution Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Inter Pak Solution Sp. z o.o. sp.k.
  • 79
    32-070 Zagacie

Inter Pak Solution Sp. z o.o. sp.k.