Opinie o Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K. w Michałowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K. w Michałowice

Katarzyna- klient

Dzień dobry. Z ciekawości zajrzałam na opinie sklepu w którym jestem często klientką. Pozdrawiam miłe ekspedientki zawsze służące pomocą, którą widuję od 2 miesięcy i jedną Panią od 3 tygodnii. Sklep wydaje się być dobrze prosperujący, mimo wygórowanych cen oraz lokalizacji. Ciekawiło mnie dlaczego była taka rekrutacja osób od otwarcia sklepu. Dziś moja ciekawość została rozwikłana. Poczytałam opinię. Nie wierzę, żeby tak wzbogacać się czyimś kosztem, poświęceniem cennego czasu? Nikt nie przychodzi za darmo drodzy właściciele. Możecie spokojnie spać? Na prawdę jeszcze w tych czasach są pracodawcy co stosują takie praktyki niezgodne z prawem? WSTYD!!! Nie bójcie się zgłaszać takie sytuację do Państwowej Inspekcji Pracy. Jestem rozczarowana.

Nela
@Katarzyna- klient

taka firma nie posiada sklepu. proszę bzdur nie wypisywać i nie wprowadzać nas w błąd. Poprzednio dzięki tym opiniom zrezygnowałam z zatrudnienia obecnie już pracuję a tam poszła moja koleżanka i jest bardzo zadowolona, teraz żałuję przez takie katarzynki...:(

Estera Nowy wpis

Dzień dobry. chciałabym się zorientować czy nie będzie jeszcze przyjęć dla pracowników administracyjno-księgowych. Teraz na stronie widzę tylko opcje na sprzedawców a na innym portalu dawniejsza oferta na tamto stanowisko mi się pokazała. Mam wstępne doświadczenie. warto pytać o pracę w biurze?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Zaczynając już od rozmowy kwalifikacyjnej jest bardzo nie profesjonalna, mnóstwo prywatnych pytań które nigdy nie powinny paść. Polecam na rozmowę włączyć nagrywanie, ja żałuję a byłoby co pokazać światu jak się nie szanuje ludzi. Czy szefostwo nie zdaje sobie sprawy ze opinia o firmie idzie w świat ? Ja nie mam nic dobrego do powiedzenia

A jakie szkolenia tu macie? Ktoś pisał, że się zdarza komuś wydrukować cos po parę razy i tak dalej, zastanawiam się czy teraz bardziej tego pilnują, by nie było problemu? ja całkowicie nie mam doświadczenie, wiec nie mam pojęcia także czy takie osoby są teraz zatrudniane?

Praca Nowy wpis

Nie polecam, oferta pracy nie zgodna z późniejszymi obowiązkami, zero zaufania do pracownika telefony co 10 minut od szefostwa, obserwacja na kamerach bez przerwy, wydrukujesz coś przez przypadek w kolorze albo dwa razy to problem, oszczędzanie na wszystkim i brak szacunku a i BHP miałoby do czego się przyczepić. Zapomnij o wyrozumiałości w przypadku nagłego zachorowania czy odbierania dni wolnych za np. Święta, ciesz się jak nie będą robić problemu o urlop.

Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K. prowadziła rekrutację na stanowisko PIZZER. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Katarzyna- klient

Iza
@Katarzyna- klient

W jaki sposób Pani to zweryfikowała? Wie Pani że ten portal sam multiplikuje takie opinie aby wyciągnąć kasę? Proszę zapytać pracowników...

Nela
@Katarzyna- klient

Wiecie może jakie ostatecznie dokumenty docelowo otrzymuje się do podpisania? Może jakieś nowe weszły ostatnimi czasy? Po prostu widziałam ofertę dla magazynierki z tamtego roku. Chciałabym się przy tym dowiedzieć jakie są teraz zarobki skoro z rok temu widełki dochodziły do 4,8 tys zł?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K.?

Misia

Od zaraz byś nie uciekła po paru dniach ale uważaj co się podpisuję, bo od razu dają ci umowę na czas nie określony z wypowiedzeniem do 3 mc, a w świetle prawa to nielegalne. Więc czytaj i zastanów się co podpisujesz

Misia

Aaaa i uważaj na wszystkie dokumenty jakie dają ci do podpisania. bo potem będzie płac i płacz ????

W Michałowice Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K. prowadzi rekrutację na stanowisko Magazynier. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Bernard

Byłem na rozmowie, nie wiem jeszcze czy tam pójdę. Rozmowa i prezentacja zakładu i magazynu super. Praca na 1 zmianę poranną to naprawdę super bo wszędzie zmiany i to nawet 3. Kasa spoko, umowa o pracę. Nic nie było o dniu próbnym, ale sam chciałbym zobaczyć więc chyba poproszę o taki. przeniosłem się z innego miasta i dlatego zmieniam pracę, na poprzednią moją firmę też jest wiele a nawet setki negatywnych opinii a było tam całkiem znośnie więc niekoniecznie te opinie wezmę pod uwagę. A w ogóle na tej stronie nie znalazłem żadnych pozytywnych opinii o żadnej firmie co wysyłałem do niej CV, to dziwne?

Anka skakanka
@Bernard

Tak samo jak podróże kształcą tak samo praca w tej firmie to też doznanie ale nie koniecznie pozytywne . Wszystkiego trzeba w życiu spróbować. Dałam szanse i jestem już byłym pracownikiem. Życie jest za krótkie i trzeba samemu siebie szanować

Aga

Widzę oferty pracy wiszące od roku na stronie urzędu pracy. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, gdyż spełniałam wszystkie wymagania z oferty. Rekrutował mnie niemily pan, który oczekiwał osoby z 10 letnim doświadczeniem, samodzielnej i najlepiej za najniższą krajową. Oburzony pan pretensjonalnie mówił, że przez pierwszy miesiac ktoś musi pracować i uczyć mnie jednoczesnie. Z góry założył że się nie nadaję. Nie rozumiem do dziś po co mnie umówiono na to spotkanie. Może powinnam zaproponować 1 mc pracy społecznie. Kpił z mojego wykształcenia i poprzedniej pracy. Nie rozumiem w czym jest gorsza praca urzędowa i nie wiem czemu miały te uwagi służyć. Koniec końcem sama poinfomowalam, że widzę że nie sprostam oczekiwaniom, więc nie ma sensu kontynuacja rozmowy. Gdy szef jest człowiekiem to ludzie wydajnie pracują i wymagania finansowe są adekwatne do wykonanej pracy. A szef kasę liczy. Pracownik wydajny to ten który idzie chętnie do pracy i wychodzi orobiony ale spełniony.

Paulina
@Aga

Oooo to ciekawa rozmowa. A ten kto rekrutował, to był szef, właściciel, jakiś kierownik, osoba z kadr? I jeszcze, oferował najniższą krajową? Ale to na start, na okres próbny, czy jako normalną stałą pensję?

Dziki
@Paulina

Na próbę przez 2-3 mc a potem przeciągał ta próbę aż do zwolnienia się pracownika czyli jakies mc bądź max 3 miesiące pracy pracownika

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K. w mieście Michałowice? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Aga

jestem zadowolona, wynagrodzenie wyższe niż w poprzedniej firmie, ja osobiście nie mam problemów. Widzę że napisała niejaka IXA która piła alkohol podczas pracy nie wiem w jak odeszła ale chyba nie przyszła do pracy po tym jak ją złapano na wypijaniu tego co na półkach stało. A to była właśnie jedna co rejestrowała się w urzędzie.

tylko i aż człowiek

Odradzam prace w tej firmie. Praca na umowe zlecenie na akord. Zapraszają na rozmowę a później na dzień próbny, po 8h okazuje się że pracowało się za free. Nie raczą poinformować przyszłego kandydata że dzień próbny jest za darmo. Nacisk na wyrobienie normy, którą ciężko wogóle zrobić, chyba że jesteś maszyną nie człowiekiem. Niby żyjemy w 21 wieku, ale nadal istnieją firmy, dla których jesteś bardziej niewolnikiem maszyną niż docenianym pracownikiem (człowiekiem).

tylko i aż człowiek
@tylko i aż człowiek

Firma zgłoszona do Państwowej inspekcji pracy, ku przestrodze innych.

Ixa
@tylko i aż człowiek

Dokładnie tak,tak traktować ludzi jak śmieci NIkomu nie polecam tej pracy!!!!!?

Something
@tylko i aż człowiek

Jakie emocje po rozmowie o pracę???

Ewelina
@Something

A co, masz u nich rozmowę? Widzę że mają ogłoszenie na magazyniera i pracownika administracji, na które stanowisko celujesz? Zastanawiam się nad posłaniem CV i też jestem ciekawa jak z rekrutacją

Barbara

Z tego co piszecie w pracy w tym miejscu można łatwo nabawić się nerwicy. Ktoś napisał, że pracodawca zgłoszony do PIP. Czy były kontrole i coś zmieniły w podejściu i traktowaniu pracowników? Da się teraz tu normalnie pracować?

Gabi

Witam. Chciałam się zapytać jak wygląda przykładowy odbiór dnia wolnego zaległego za świąteczny? Chciałam się też zapytać czy są problemy z dawaniem urlopu bo słyszałem dziwne rzeczy a chciałem się przyjąć do tej firmy. i jak idzie dogadywanie się z pracodawcami?

Czy pracownicy w Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K. dogadują się między sobą?

Dziki

Tak, jak najbardziej

Katarzyna-klient

Zapomniałam wspomnieć, że moja opinia tyczy się sklepu w Michałowicach.

Babi

Ciekawe co się stało z moją negatywną opinią na temat pracy w Taheebo w Michałowicach, widać nie na rękę im takie opinie i szybko je usuwają, szkoda - najwyraźniej trzeba opinie umieszczać na stronie Google, by nie mieli możliwości usunięcia. Zdecydowanie N I E POLECAM !!!

Ixa

Powiem że myślałam że praca spoko ale to czego wymagają to jest dramat, pracownik jest traktowany jak maszynka do robienia utargu co chwilę telefony od szefa jaki obrót i mimo że na ten sklep miałam naprawdę dobre to jemu nie dogodzisz oprócz tego wymagają zarejestrowania się w urzędzie pracy bo biorą za nas pieniądze (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) i nerwy nie polecam tej oracy

Czyżby nikt nie słyszał o forum dla pracowników i stąd zupełna cisza? Może jednak coś aktualnego dowiemy się?

Zostaw merytoryczną opinię o Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K. - Michałowice

• Jak się pracuje w Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K.?

Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Komora 32
    32-091 Michałowice

Taheebo Sp. z o.o. Dystrybucja Sp.K.