Opinie o Gea Refrigeration Poland Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gea Refrigeration Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gea Refrigeration Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gea Refrigeration Poland Sp. z o.o. w Gdynia

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy w Gdynia na stanowisku Asystent biura. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Mała Nowy wpis

Hejka, jestem tu z oferta dla asystentki biura projektowego. Myślałam, że w zarobkach się rozeznam, ponieważ w ogłoszeniu ich nie wpisano. Tutaj ktoś chyba sugerował, że to co uzgodnione może się docelowo nie sprawdzić, czy to prawda? to jakie widełki docelowo oferuje się asystentom?

Co to znaczy, że trzeba tamten dyżur brać? Czy wynika to bezpośrednio z postanowień umowy? Zastanawia mnie to tym bardziej, że chyba z tego co ktoś napisał jest to czas niepłatny? Czy zatem często jakieś zgłoszenia wtedy występują? jak wtedy są opłacane?

V2

Nie bierzesz dyżuru, oni ci go przydzielają dzwonią i musisz odebrać. Czekasz pod telefonem za free.

@V2

Czyli może się zdarzyć, że nikt nie zadzwoni i mi nie zapłacą wtedy? Kompletnie? Nie ma nawet czegoś symbolicznego za stan czuwania? Jak często coś się trafia?

Nick Nowy wpis

Nic nie za płacą za oczekiwanie. Pamiętaj na rozmowie wstępnej dużo jest obiecane a potem obiecanki nie są dotrzymywane.

Poważnie z tymi zjazdami powrotnymi tak jest, że nie wliczają się już raczej w czas pracy? to w jaki sposób wy sobie je organizujecie, żeby to jakoś co do minuty się zgadzało? Czy da rade tak właśnie za zleceniu sobie to poukładać? I co z tymi świętami teraz w tym roku? możliwe ze cos zmienili na ten okres, że jest już lepiej płatne? To wszystko na umowie o prace?

Arek

Każdy zjazd do domu, niezgodny z grafikiem jest bezpłatny. W święta i dni wolne od pracy trzeba brać dyżur i najlepsze, dyżur jest bezpłatny, oczekiwanie pod telefonem na awarię jest bezpłatne!!! Taka to firma.

Serwisant

Półprawdy i obietnice bez podania terminu spełnienia.

Oni mówili głównie. Pytali ile chcę zarabiać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kandydat.

Na jakiej wysokości zarobki można liczyć zatrudniając się na stanowisko Technik serwisu?

Ketug
@Kandydat.

Kilka tysięcy PLN. Oczekują, że będziesz pracował w nadgodzinach i sobie dorobisz. Serwisanci robą po 300-400 nadgodzin rocznie. Każą dyżurować w święta i weekendy ale za to nie płacą. Musisz odbierać telefony o każdej porze dnia i nocy.

@Ketug

Po kilka tysi czyli ile? Wiem, że oferta była dodawana wraz z początkiem tego roku a ktoś pytał jeszcze dawniej. Jakie mogły w tym czasie nastąpić podwyżki? A to auto służbowe do użytku własnego to jakie się otrzymuje? Co z rozliczeniem za paliwo?

Roman

Z auta służbowego nie za wiele skorzystasz. Nie pozwalają wracać w tygodniu do domu. Gdy wrócisz, to nie policzą czasu dojazdu do czasu pracy i jedziesz za darmo, tak samo z powrotem następnego dnia rano, nie liczą do czasu pracy. Czysty wyzysk. Generalnie według ich mniemania, jak jedziesz to nie pracujesz i wyłata za ten czas się nie należy.

Znów szukają techników serwisu na Łódź i Warszawę. Dopisek "Praca zdalna" w ogłoszeniu, to rozumiem, że pomyłka? Mam pytanie, jak duży jest teren odpowiedzialności serwisanta, tj. jak długie trasy robi on w ramach wyjazdów do klientów?

Ketug
@Ewa

Słabo płacą. Wyzysk. Z delegacji do domu możesz wrócić tylko za zgodą przełożonego. U każdego klienta musisz być rano o 8:00 nie obchodzi ich skąd jedziesz. Niektórzy wyjeżdżają o 4-5 rano. Teren do obsłużenia to 1/3 Polski, za dojazdy do pracy nie płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o Gea Refrigeration Poland Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Gea Refrigeration Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gea Refrigeration Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gea Refrigeration Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gea Refrigeration Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gea Refrigeration Poland Sp. z o.o.
  • Hryniewickiego 10 lok. 24
    81-340 Gdynia
  • NIP: 5860022417 REGON: 190281951 KRS: 0000043663

Gea Refrigeration Poland Sp. z o.o.