Opinie o Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. w Lublin

Adrianek

Wyrzucacie pracujących ludzi, a potraficie wyrzucić ludzi za picie w miejscu pracy, po czym ich zatrudniacie z powrotem, Ci lepiej pracujący dostają dodatkowe roboty za nic tylko dlatego że im lepiej idzie. Premie tracisz za byle co, zależne to jest od humoru kierownika zmianowego którego opisałem poniżej. Nie dość że ludzie ciężko pracują w ciężkich warunkach to jest im dokładany stres i nerwy bo kierownik zmianowy się zachowuje jakby miał wiecznie okres dlatego mu ostatnio podpaski zaniosłem jak byłem szafkę posprzątać. Po co iść cięzko pracować i do tego czuć nerwy stres i presję. Może ludzie chociaż miesiąc spokoju będą mieli. Z wysypywaniem kontenerów pełnych lodówek powinien się zająć Sanepid. Teraz jest pół biedy ale w lecie gdzie cała żywność gnije to jest pełne zarazków i chorób. Tu nie ma BHP a obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie w miarę możliwości bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Na to jest paragraf. Główny kierownik od kilku lat pozwala na mobbing i nękanie ludzi przez osobę o której już pisałem. Za niezapobieganie temu grozi grzywna do 30 tysięcy złotych. Mam nagranie gdy byłem na skardze, mówiłem jak traktuje i mnie i innych ludzi, miałem zwolnienie na podłożu stresowym, straciłem przez to premie i tak na koniec usłyszałem że on taki jest. Jak to brzmi w ogóle jak można takimi słowami kogoś bronić. Skoro główny kierownik woli stawiać jedną osobę ponad już kilkadziesiąt osób to proszę bardzo. Miałem wytaczać proces Panu kierownikowi zmianowemu, z dowodami które mam by był niezły dym ale nie mam na to nerwów zresztą jest takie powiedzenie: Nie tykaj g.. bo śmierdzi. Nie rozumiem tylko czemu na Google jest tak wysoka ocena prawdopodobnie klakierzy Polecam zrobić coś z tym czymś co jest kierownikiem zmianowym bo człowiekiem nie idzie go nazwać. Już dawno powinno główne kierownictwo coś z nim zrobić bo firma prędzej czy później będzie miała za to problemy. Nie szukam zemsty bo nie mam za co, sam poszedłem do lepszej pracy. Dobrze wiecie że to wszystko prawda. Zróbcie coś z nim dla dobra ludzi i tej firmy bo mimo że gość zna się na robocie i dużo potrafi zrobić to działa na szkodę firmy nękając i gnębiąc ludzi którzy chcą pójść spokojnie zrobić co do nich należy a nie przy okazji muszą się bać na każdym kroku to jest chore. Ja bym firmie zaproponował odseparować go od ludzi i niech sobie będzie elektrykiem bo się zna na tym i pracuje z dala od ludzi bo on się nie zmieni, a nie tłumaczyć go że on taki jest. Jak to brzmi w ogóle. Na szczęście ja już nie muszę w tym uczestniczyć ale swoje zdanie i opinie czułem potrzebę po sobie zostawić. Dla porównania w swojej nowej pracy podpisywałem deklaracje o braku dyskryminacji i równym traktowaniu. Pozwalajcie dalej na to wróci to do Was prędzej czy później. Karma zawsze wraca. Adrian

@Adrianek

Jestem nowym I potwierdzam że jest zapylenie a te odpylacze nic nie dają, nie ma na skierowaniu na badanko poziomu hałasu a jest, nie ma informacji że jest zapylenie a jest. Po co te kaski zakładać skoro kierownictwo same nie przestrzega BHP i chodzi po hali gdzie każe innym je zakładać dla mnie to nie jest logiczne.

byly pracownik :)

Witam chcialbym zeby ludzie wiedzieli co tam sie dzieje ( robota typu : szybciej, wiecej, nie gadaj,) robota brudna, smierdzaca, ciezka a do tego kierownictwo 0 wyrozumialosci, zapalisz papierosa ? masz po premii , pojdziesz sie ogrzac do szatni bo robisz na dworze? po premii, w firmie ogolnie nic sie nie zgadza bronia sie ze niby pieniadze sa ale to tylko zludzenie, twoje pieniadze sa zalezne od twojego kierownika zmiany, jesli trafisz do tego co ja bylem to pozdrawiam z pieniedzmi bedziesz liczyl do wyplaty kazdy dzien :) Robote przyspieszaja,pracownikow traktuja jak smieci,( dam taki przyklad, praca polegala na rozladunku kontenera, kierownik kazal rozladowac 3 kontenery na szybko to jest mniejwiecej z 3-4 tony na 2-3 osoby, po tym jak to rozladowalismy chcielismy odpoczac doslownie 3-4 minuty, to dostalismy wezwanie na rozmowe z glownym kierownikiem ktory stwierdzil ze nic nie robimy, po tym jak mu powiedzialem dlaczego stalem,stwierdzil ze nie mam do niego szacunku bo mowilem podniesionym tonem ) jak ktos sie postawi w mojej sytuacji to bedzie wiedzial o co chodzi, Ogolnie firmy nie polecam polowa ludzi pijana tam przychodzi ale to jest najmniejszy problem tam , najwiekszy to jest ciezka praca a zero wyrozumialosci, jesli masz preferencje robota to mysle ze mozesz smialo tam pojsc pracowac :)

Yamaha

Ta, a nie jaki staruch jak na niego wołają to pali fajki gdzie popadnie i koło butli z gazem do wózków . Tak samo jak ten Sławek z jego brygady który potrafi jarać fajeczki w kiosku już go nie raz przyciolem . I jest git.

Ewka

Pomagam mężowi rozejrzeć się za pracą, akurat jest dostępna oferta pracy na stanowisko pracownika produkcji. Napisane było w ogłoszeniu na temat wynagrodzeń, że jest motywujące, podpowiecie ile w takim razie można realnie zarobić na początek? Jaka jest atmosfera na produkcji bo w wątku raczej kilka osób pisało nie przychylnie na ten temat ale nie jest określone którego stanowiska to konkretnie dotyczy...

Józia
@Praocwnik

Hmmm a są potem jakieś konsekwencje takich wypadów wynikających z niezachowania zasad BHP? Chodzi mi o to, czy jest jakaś nagana, kara finansowa, upomnienie i groźba, że kolejnym razem będzie zwolnienie?

Andrzej Nowy wpis

Wrzucili do sieci ofertę pracy na operatora wózka widłowego UDT. Czemu tylko zlecenie? Zależałoby mi na stałej umowie jakbym się zgłosił. Nowi wszyscy na śmieciówkach czy po okresie próbnym można dostać umowę o pracę?

Rekrutacja Nowy wpis
@Andrzej

Jeśli jest Pan zainteresowany pracą to zapraszamy do składania CV. Podczas rozmowy udzielane są warunki pracy i płacy. CV można składać na adres mailowy: info@pkrecykling.pl, przez portal olx a także osobiście w siedzibie firmy. Kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ksenia Nowy wpis
@Rekrutacja

Witam, a czy firma przyjmuje kobiety do pracy na wózki widłowe? Bo ja zrobiłam właśnie uprawnienia i szukam pierwszej pracy. I jestem też ciekawa, ile czeka się na odpowiedź jak bym wysłała cv na ten adres mailowy.

byly pracownik :)

@byly pracownik :)

Drogi były Pracowniku w firmie obowiązują zasady: -palenie odbywa się w przerwach i miejscach do tego wyznaczonych, -przerwy i ciepły posiłek po ciężkiej pracy są zapewniane Skoro został Pan wezwany do Kierowania były ku temu przesłanki. Rozmowa z Panem nie przyniosła efektu porozumienia. Proszę o nie przekazywanie błędnych informacji, firma posiada regulamin pracy i przestrzega zasad BHP, jeżeli ktoś mnie potrafi się do nich dostosować i ich przestrzegać to nie może z nami współpracować. Przyjmując się do pracy otrzymał Pan zakres obowiązków oraz dodatkową informację o warunkach zatrudnienia załadunek , rozładunek ,demontaż oraz sortowanie elektrośmieci to podstawowe obowiązki z tego zakresu .

smiech na sali

Firma przestrzega zasad bhp? nie rozśmieszaj mnie , tam jak jest kontrola to leśne dziadki nawet nie sprawdzają np. prasa nie nadaje siędo prasowania plastiku bo nie jest do tego przeznaczona, tam zasady bhp nie istnieją, łapówkę się da i kwity podpisane.

Edyta
@byly pracownik :)

Czyli premia stanowi dość spora część wypłaty? A gola pensja ile wynosi? Często zdarzały się miesiące z ucięta premia? A czas przerwy jest przestrzegany?

Byly pracownik

Droga byla firmo ja wcale nie rozprzestrzeniam blednych informacji prosze ze mnie nie robic (usunięte przez administratora) ;) tu sie wyraza opinie zeby ludzie wiedzieli co tam sie dzieje , wiec to robie, w firmie sie nic nie zgadza BHP? jakie BHP nasz kierownik nie chcial nam dac rekawic na zime bo stwierdzil ze nie jest zimno :) ciesze sie ze tam nie pracuje i opinia zawwsze zostanie taka sama, a swoja droga pozdrawiam jak mowi pani o BHP bo slyszalem ze ostatnio juz sie nie rozladowuje kontenerow tylko przyjezdza kierowca wyrzuca wszystko na ziemie a ludzie maja zbierac te smieci z ziemi haha zycze szczescia w szukaniu pracownikow do takiej pracy jeszcze z takim kierowniczkiem (usunięte przez administratora):) powiem tak jak masz slaba psychike i lubisz jak sie ktos na ciebie drze caly czas to polecam ta firme, za to jesli masz swoje zdanie jakiekolwiek to lepiej sobie odpuscic odrazu bo stracisz wolnosc przez ktoregos z kierownikow ;)

@Edyta

Tam jest najnizsza krajowa moze delikatnie ponad, a reszta premie,jesli sie nie bedziesz dogadywac z kierownikiem z jakichkolwiek powodow to wiedz ze Twoja wyplata bedzie lekko ponad najnizsza krajowa wiec porownujac warunki tam w tej tzw. firmie to wogole sie nie kalkuluje szarpac sobie nerwy do tego ciezko pracujac, ciagle patrza na rece bo masz kamere nad glowa w kazdym miejscu

@Edyta

a jeszcze co do czasu przerwy ? 20 min z zegarkiem w reku :)

@Byly pracownik

Najpierw piszesz o rozładowywaniu kontenerów gdzie jest jeden kierownik, później o głównym kierowniku a teraz jeszcze o kierowniku Lechu - 3 różne osoby i wszyscy twoim zdaniem najgorsi:) Musisz się zdecydować na którym w końcu dziale pracowałeś, bo tu widzę, że we wszystkich działach firmy wiesz jak jest. To jeszcze napisz, że w biurze też ludzi nie szanują i będzie komplet:) szkoda czasu, żeby dalej z tobą dyskutować.

Magdalena
@Byly pracownik

Te premie to w jakiej są wysokości? Od czegoś one zależą? To dogadywanie z kierownikiem ma jakiś realny wpływ na wysokość tej premii? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

@Magdalena

Witam, jeśli jest Pani zainteresowana pracą, zapraszamy do złożenia CV (osobiście lub mailowo: info@pkrecykling.pl). Podczas rozmowy przedstawiane są warunki pracy i płacy. Pozdrawiam, PKR Sp. z o.o.

Były Pracownik
@byly pracownik :)

Jednym słowem (usunięte przez administratora) nic ci nie wolno myśleć ani dyskutować masz robić i to szybko

Yamaha Nowy wpis

Wiecie, w sieci firma szukała w internecie całkiem niedawno kogoś do pracy biurowej na pełen lub an część etatu. No a ja szukam właśnie zajęcia takiego dodatkowego. Chcę, aby ktoś mi napisał, taka osoba pracująca na niecały etat dostaje umowę o prace, czy tylko zlecenie? Szczególnie, że nie jestem zatrudniona nigdzie indziej.

Ewka

Pracownik działu kadr
@Ewka

Witam serdecznie, Jeśli Pani mąż jest zainteresowany pracą prosimy o przesłanie CV na info@pkrecykling.pl Szczegóły dotyczące pracy i płacy udzielane są podczas rozmowy rekrutacyjnej. Prosimy nie sugerować się opiniami, które w większości są pisane przez osoby, które zostały zwolnione. Zapraszamy do składania CV. Pozdrawiam PKR

Pracownik fizyczny
@Ewka

Tu nikt nie dba o pracownika na początku miła rozmowa potem stajesz się robotem pracuj szybko nie dyskutujemy itp. brak wyrozumiałości toi-toi stoi jak chcesz się załatwić praca w deszczu śniegu mrozie długo tu można wymieniać i poganie

ktoś
@Pracownik fizyczny

jak pracujesz na rozładunku to zimą jakiej pogody oczekujesz? Słońca jak na Majorce? Przedstawili Ci na początku warunki, więc po co ta spina. A szofer i te inne komentarze odradzające - Zbigniew, daj se już spokój. Szukaj pracy i nie pisz bzdur.

@ktoś

No ok warunki pogodowe sa różne. Ale firma daje jakąś odzież ochronną odpowiednią dla danej pogody? Jakieś ciepłe ubrania, rękawice, buty na różne warunki pogodowe czy okulary ochronne? Pracownik sam musi o to zadbać, czy pracodawca to robi?

RDGR
@Ewka

Proszę Pani , ja na tym stanowisku miałem wypadek przy użyciu szlifierki kontowej i 2 razy z udziałem szkła .Prosze wybić sobie z głowy prace w tej firmie .

Praocwnik
@RDGR

Witam, wypadki wynikają z niezachowania zasad BHP i bezpiecznej pracy przez pracownika. Wypadki zgłaszane są do służb BHP. gdzie prowadzony jest cały proces powypadkowy. Jeśli pracownik nie uważa, to nie jest winą firmy, że ulega wypadkowi. Pozdrawiam, PKR

Józia
@Praocwnik

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Operator wózka widłowego?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services

A coś o tym, jak wygląda praca pracownika produkcyjnego?? Liczę na odpowiedzi od pracowników lub byłych pracowników. Firma podała stawkę 27,7 zł brutto za godzinę. No i czy ta stawka to jest kasa na start, jak jest świeżak do przyuczenia? Czy rośnie po pół roku, czy roku pracy?? Jak bym chciał zarabiać po roku 4000 zł netto, to jest do zrobienia??

Witam, warunki płacy i pracy są omawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Jeśli Pan jest zainteresowany płacą prosimy o przesłanie cv na adres mailowy (info@pkrecykling.pl) albo dostarczenie bezpośrednio do biura. Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Pozdrawiam PKR

Ciekawa

Czyli każdy na tym stanowisku może mieć różne stawki pensji? W jakim czasie zwykle kontaktujecie się z kandydatami? Rozmowa rekrutacyjna to jedyny etap weryfikacji pracowników?

@Ciekawa

Witam, warunki płacy i pracy są omawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Jeśli Pan/Pani jest zainteresowany pracą prosimy o przesłanie cv na adres mailowy (info@pkrecykling.pl) albo dostarczenie bezpośrednio do biura. Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Pozdrawiam PKR

Na jakie benefity można liczyć w Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.?

WesołyRomek

Gość pytał o benefity to mu odpowiedziałem. Co tak się (usunięte przez administratora) Jaka rzadkość?? pracodawcy dają nie takie benefity aby zatrzymać ludzi, a tu jest mięsna paczka 2x w roku i nic po zatym. (usunięte przez administratora)

Serio mięso, w sensie że wędliny i takie podobne? Jaka jest wartość takiej paczki, tak mniej więcej chociaż? Każdy dostaje to samo, niezależnie od stanowiska?

WesołyRomek

Serio mięso, wędliny zazwyczaj z krótkim terminem przydatności. Każdy dostaję to samo. Wiadomo Każdy bierze . Takie mamy benefity mamy, Każdy się cieszy że żarcie dostał na święta.

Praocwnik
@WesołyRomek

Drogi Pracowniku, wędliny mają krótszy termin przydatności, bo zamawiane są takie bez konserwantów/lub z jak najmniejszą ilością. Jeżeli Ci nie odpowiadają, zawsze możesz oddać albo zwyczajnie nie brać. O tygodnia toczysz batalię o wędliny...

Jestem ciekawy firmy, bo widziałem ogłoszenie na stanowisko operator wózka widłowego. W sieci w ofercie jest napisane, że nie trzeba wysyłać cv. To co wysłać z informacjami o sobie, danymi kontaktowymi? Jak zaaplikować, aby firma miała jak się skontaktować i gdzie będę podstawowe info? Plik z worda z wypisanymi tymi rzeczami wystarczy?

Witam serdecznie, Na naszej stronie widnieje informacja: Prosimy przesyłać CV bezpośrednio na adres mailowy: info@pkrecykling.pl w tytule dopisek: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Jeśli jest Pan zainteresowany pracą to prosimy o przesłanie CV na powyższy adres. Wszystkie informacje o pracy udzielane są podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiam, PKR

Widziałem właśnie ogłoszenie od firmy na pozycję Operator wózka widłowego. Napisali o pracy na 3 zmiany, 6-14, 14-22, 22-6, trochę przeraża mnie ta zmiana nocna. Czy jest ta zmiana jakoś lepiej płatna, dają za nią jakiś dodatek nocny, premię nockową lub cokolwiek takiego podobnego?

Witam, osoby zainteresowane pracą zapraszamy przesyłać CV na adres mailowy: info@pkrecykling.pl Kontaktujemy się z wybranymi osobami i podczas rozmowy udzielane są informacje na temat pracy i płacy.

Dora

Pojawiła się oferta pracy z powiatowego urzędu dla pracownika produkcyjnego. 23,5 zł brutto to stawka godzinowa zawarta w ogłoszeniu. Czy wraz ze wzrostem doświadczenia i stażu pracy można spodziewać się jakiś podwyżek? Widziałem, że umowa zlecenie, przy stałej współpracy można dostać UoP?

@xdcfgh

Witam mam pytanie odnośnie pracy w tej firmie na stanowisku sortowacza czy praca jest ciężka czy warto się decydować na pracę na tym stanowisku jak to wygląda warto nie warto ?

:D
@@xdcfgh

Jak już chcesz tam iść pracować, to nie idz na rozładunek. Pozdrawiam.

NIOSĄCY ŚWIATŁO

Wypowiem się na temat tej firmy cóż jest to firma która nie tylko utylizjue sprzęt elektroniczny ale także i ludzi, praca jest w niej brudna, śmierdząca,ciężka czasami wręcz absurdalna, w lecie jest gorąco w zimę bardzo zimno, nie możesz stanąć na chwilę bo ciągle Cię ganiają, szybciej i szybciej, jest w niej dużo donosicieli, Ukraincy mają przywileje, brak szczepień jeśli chodzi że możesz się zranić i dostać np tężca, lub inne paskudztwo, wdycha się toksyczne opary podczas mielenia i nie tylko. Kierownictwo Cię nie szanuję. Jesteś ciągle obserwowany na kamerach, tylko kobiety mają lepiej dla nich zawszę się znajdzie lżejsza robota, a Ty musisz na nie tyrac aż padniesz na ryj,wiele bab jest tam toksycznych . Jeśli chcesz wykończyć swoje zdrowie to zapraszam bo rotacja jest duża.

@NIOSĄCY ŚWIATŁO

Ta rotacja co piszesz to wynika z tego że taka ciężka ta praca? Czy są jakieś inne powody? Nie napisałeś nic o wypłatach - dobrze tutaj można zarobić? Jakieś szkodliwe jest wypłacane do pensji?

Były Pracownik
@NIOSĄCY ŚWIATŁO

Pracowałem w tej firmie prawie 4 lata W tym czasie doznałem wielu upokorzeń ze strony kierownika załadunku(usunięte przez administratora)na Emeryturę miałem przejść w 2025 roku lecz(usunięte przez administratora)doprowadził do tego że wystąpiło u mnie (usunięte przez administratora) doprowadził do tego że musiałem rozwiązać umowę o Pracę wiele na ten temat rozmawiałem z kierownictwem ale bez rezultatu skargę jaką napisałem też nie dała rezultatu(usunięte przez administratora) zarzucał mi że wchodzę w kompetencje Brygadzisty itp.doszło do tego że to ja chciałem uderzyć Brygadzistę z Ukrainy choć zapis monitoringu wskazuje co innego Nie polecam nikomu tej pracy (usunięte przez administratora)

Dziwi mnie głupota ludzi
@Były Pracownik

Wiesz...chyba coś jest z Tobą nie tak. Zwolniles się za porozumieniem stron. Oczerniasz ludzi, a za to grozi sąd pracy. A dobrze to mówić do pracowników UK: wypiera**** na Ukrainę?? Siebie nie widzisz, oczerniasz firmę, atakujesz pracowników. Symulujesz i ciągle byłeś na zwolnieniu lekarskim. To jest wg Ciebie ok? A teraz (usunięte przez administratora) wylewasz? Najpierw chciałeś atakować Ukraińca, jak się nie udało to teraz atak na Rafała. Człowieku, co z Tobą!?! Z tego co wiem, to taki święty nie jesteś. Proponuje wizytę u specjalisty, i to natychmiast!

Obiektywny
@Dziwi mnie głupota ludzi

Dziwi mnie to że osoba nie będąca w temacie zabiera głos pisząc bzdury a tym samym sama oczernia swoją firmę oi broni pracownika z UK a oczernia Pracownika Polskiego nie wie zapewne dlaczego chodził na zwolnienia ten pracownik. A znając prawo gdyby ten pracownik wytoczyły by Sprawę Sądową to byłoby ciepło że względu że Sądy zawsze są po stronie pracownika dlatego zanim coś napiszesz sugeruję 2-razy się zastanowić

Sara

Jest aktualna oferta dla pracownika produkcji. Właśnie się zastanawiamy z mężem czy próbować. Czytaliśmy w ogłoszeniu na temat motywującego wynagrodzenia. Chodzi o jakieś premie? Jakie zarobki wychodzą w skali msc? Firma daje możliwość rozwoju? Można awansować jak ktoś się sprawdza?

ZatroskanyBrudas

Witam jestem nowym pracownikiem pkr i mam takie pytanko jak to możliwe że firmie w której odzyskuję się aluminium tego aluminium to wyrzuca się duże ilości do złomu, czemu nikt tego nie sprawdza??? , nie ma żadnych szkoleń pracowników, w dodatku baby sortowaczki nie rozróżniają co jest aluminium a co nie jest, żenada poprostu kto je tam zatrudnił???. Gdyby prezes się dowiedział pewnie byłby zadowolony że ma tak dobrze nieOgarnietych ludzi.

@ZatroskanyBrudas

Drogi Pracowniku, Gowork nie służy do takich rzeczy. Jeśli widzisz problem - przekaż to do działu produkcji, zwłaszcza że jesteś nowym pracownikiem. Skargi i uchybienia prosimy zgłaszać przełożonym.

@Adrianek

Przykro nam, że Pan tak przedstawia firmę. A to nie prawda. Pilnowanie przez kierownika, żeby pracownik dobrze pracował należy do jego obowiązków. Zasady i przepisy BHP są stosowane na wszystkich stanowiskach pracy!!! Wiemy, że praca u nas jest ciężka, bo przetwarzamy ciężki sprzęt elektryczny i elektroniczny, ale, jak sam Pan napisał , wynagradzamy za tę pracę dobrze. Proszę nie oczerniać firmy, która dba o swoich pracowników i zapewnia im dobrze płatną pracę. Pozdrawiam, PKR Sp. z o.o.

Nieprawda? a co to wogole za odpowiedz,ja nie rozumiem wogole takiej odpowiedzi, przeciez to proste i logiczne ze osoba siedzaca za krzeslem bedzie bronic firmy ale wydaje mi sie ze ten komentarz jest zbedny, ludzie czytaja opinie innych ludzi a nie odpowiedzi firmy pozdrawiam, a ja potwierdzam ze to prawda i mam na to dowody ale juz je zostawie dla siebie :)

Ktos
@Adrianek

Adrianek co Ty masz za ból (usunięte przez administratora) Zwolniles się i chyba pracy nie masz że ciągle (usunięte przez administratora)...komentarze i rozmawiasz sam z sobą XD jak człowiek gada do siebie - to się leczy. Jaki normalny człowiek będzie pisał takie bzdury. Idź człowieku do przodu a nie (usunięte przez administratora)...jak potłuczony.

@Ktos

Zresztą jeżeli nie zauważyłeś ja się jawnie podpisuje jako Adrian, większość osób z tej firmy wie o kogo chodzi. Nie mam żadnego bólu, sprawiedliwa i uczciwa opinia. Kim jesteś? Przedstaw się :)

Adrianek

No tak, nie prawda. Wszystko sobie wymyśliłem. Proszę nie czytajcie ludzie wszystkich negatywnych opinii bo to nie prawda. Szkoda że nie można tu wstawiać zdjęć czy nagrań. Bardzo szybko, jednym zdjęciem bym pokazał i nie tylko ja jak właśnie ,,dbacie o ludzi''. Tym co robicie pod namiotem na dziale z lodówkami, wysypując ludziom wszystko z kontenera pod nogi jak psom powinien się zająć Sanepid czy jakaś inspekcja pracy. W skierowaniach na badania nie wypisujecie pracy w dużym zapyleniu, nie pamiętam jak z pracą w dużym hałasie było. Pracując na wózku, ludzie z tego działu smarkają czarnym pyłem. Na innym dziale kobiety po 8 godzinach pracy wychodzą z siwymi od pyłu włosami. Teraz coś tam słyszałem że jakieś wentylacje robicie, ale to nie firma się na to zdecydowała tylko dostaliście nakaz od inspekcji BHP. Jeżeli ktokolwiek tu dba o ludzi i o ich zdrowie to nie firma, tylko niezależna inspekcja i Pani od BHP, która rzeczywiście przykuwa uwagę do najdrobniejszych rzeczy nawet. Praca w tej firmie prędzej czy później wychodzi na zdrowiu.

Oberyn

Kierownik tak pilnuje BHP że sam trzymał wielkie stalowe drzwi od kontenera kijem od szczotki, proszę was zasłaniacie się BHP a BHP obowiązuje jak jest firmie wygodnie . Możecie jako zarząd i kierownictwo żyć sobie w swoim cukierkowym świecie i wmawiać sobie że wszystko jest super ale to nie prawda

@Oberyn

Dobrze powiedziane. Wyimaginowane BHP przez kierownictwo tylko ciekawe czy rzeczywiście myślą że dbają o ludzi, czy może są tego świadomi co robią i zwyczajnie temu przeczą bo nic im innego nie zostaje, do tego jest dołożony kierownik zmianowy co nie daje ludziom spokoju i czepia się o byle co jakby mu kanapki kiedyś w szkole zabierali i teraz się na ludziach wyżywa. BHP? W firmie gdzie kobiety po 8 godzinach pracy wychodzą z siwymi włosami, wszyscy smarkają na czarno bo jest takie zapylenie, facetom są wysypywane kontenery pełne lodówek; wypełnione resztkami zgniłego jedzenia i nie wiadomo czego jeszcze prosto pod nogi, żebyś to posprzątał i posegregował. To jest dbanie o ludzi? Zresztą główny kierownik sam spadł z drabiny, tego samego dnia co dwie jeszcze inne osoby, bo drabiny rozklekotane, bo szkoda na to wszystko pieniędzy, ważny jest tylko zysk i to żeby nie podpaść prezesowi. BHP jest wtedy jak wpada sporadycznie inspekcja. Wtedy cała firma nagle jest pobudzona, wszyscy lecą po kaski i kamizelki, okulary ochronne itd., a jest tak bo dostają cynka. Adrian :)

Siwy

Jeżeli chodzi o brygadzistę na demontażu to nie mogę złego słowa powiedziedziec tak samo jeżeli chodzi o jego zastępcę i zarazem lidera bardzo pracowity i sumienny człowiek dużo można się od niego nauczyć i zawsze pomoże, natomiast nie podoba mi się zachowanie starszego Pana Zbyszka któremu się wydaje że rozumy pozjadał i niektórych pracowników miesza z błotem a jakby tego było mało to pisze skargi ,to co ten Pan wyrabia w głowie się nie mieści patrząc na niego uważam że powinien się leczyć psychiatrycznie

@Siwy

Przykro jest czytać takie wpisy firma jako zakład jest OK praca ciężka ale można zarobić co do tego wpisu uważam to za stek bzdur. Ktoś chciał postawić tego Lidera ponad wszystko nie powinno być takiej opinii przykro czytać te wszystkie opine

Pracujący

Jak można oczerniać swoją firmę lider pracował na rozładunku kłamał i donosił przenieśli go na demontaż i to samo jest dlaczego dyrekcja nie spojrzy na to obiektywnie

Emma

2 lata temu firma szukałaosób chętnych do pracy na stanowisko produkcyjne. Wymagane było doświadczenie oraz uprawnienia na wózki widłowe. Jak obecnie wygląda sytuacja? Mąż jest zainteresowany pracą ale nie ma uprawnień? Jest możliwość, że dostanie pracę na tym stanowisku? Firma oferuje jakieś szkolenia albo rozwój, zdarzają się awanse?

@Emma

Witam, Jeśli Pani/Pan jest zainteresowana pracą w naszej firmie zachęcamy do składania CV. Podczas rozmowy uzyska Pani/Pan informację o danym stanowisku oraz o warunkach współpracy. Pozdrawiam, Dział Kadr

@Emma

Polecam omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora) jest masa a tu można liczyć jedynie na średnie zarobki,(usunięte przez administratora) i ogólny regres , krótko mówiąc szkoda czasu

Pracownik PKR

Witam, Jeśli Pani jest zainteresowana pracą na tym stanowisku zachęcamy do składania CV. Podczas rozmowy uzyska Pani informację o danym stanowisku oraz o warunkach współpracy. Pozdrawiam, Dział Kadr

Obserwator

Do kierownictwa Czy zarząd nie widzi tego jak kierownik załadunku poniża pracowników czuje się bezkarny co się dzieje Dyrekcji przejżyj na oczy na brygadzistę wyznacza w czasie nieobecności brygadzisty pracownika z Ukrainy tym samym daje pogardę pracowników którzy pracują po 15 lat a on tz. Ukrainiec niecały rok. DYREKCJO OTWÓRZ OCZY I ZRÓB PORZĄDEK. BO TO SIĘ DZIEJE TO CYRK

Dostawca
@Obserwator

Z uwagą patrzę jak brygadzista z Ukrainy odnosi się do pracowników starszych od niego z tego co wiem to i jego żona pracuje na demontażu ale nie o tym chciałem napisać zastanawiam się jak może tenże brygadzista mówić Polskim pracownikom że jak się nie podoba to niech się zwolni pracownik byłem świadkiem jak podszedł do pracownika który przecinał chłodnice i z jego wkrętarki zabrał wkrętak aby zanieść swojej żonie bo ona tak chciała wiele razy była taka sytuacja to jest bardzo dziwne ale najbardziej mnie to zastanowiło że każdy boi coś mu powiedzieć że względu na to że kierownik rozładunku faworyzuje nawet jak pogania Pracowników mówiąc że za wolno pracują i każe im szybciej pracować to naprawdę jest dziwne

@Dostawca

Dziękujemy za komentarz. Ale na przyszłość takie uwagi prosimy zgłaszać bezpośrednio do działu kadr. Z uwagi na to, że jest Pan Dostawcą i nie pracuje Pan w naszym zakładzie ciężko odnieść się do sytuacji. Dostawcy nie mają wstępu na produkcję/dział demontażu - więc nie wiem jak Pan mógł zauważyć pracę osób z różnych działów... Na przyszłość podaję maila z prośbą o zgłaszanie takich uwag bezpośrednio, a nie przez portale internetowe. Mail: info@pkrecykling.pl

Marcela
@Dostawca

A jak się odnosi do tych starszych pracowników i z jakich powodów? Rzeczywiście takie rzeczy powinno się zgłaszać w firmie. Czy pracownikom to nie przeszkadza, że nie zgłaszają tego? Czy zgłaszają ale nie ma reakcji?

@Marcela

Droga Pani, prosimy o nie podbijanie komentarzy. Zadaje Pani pytanie osobie, która nie jest pracownikiem i nie pracuje w Polskiej Korporacji Recyklingu. Jak zatem osób, która nie pracuje ma odpowiedzieć na zadane pytania?

Widzieliście, że Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Magdalena

W jaki sposób się objawia to poniżanie? Możesz napisać? Dasz też znać jak z wynagrodzeniami? Płacone jest na czas?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.
  • Metalurgiczna 15C
    20-234 Lublin

Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.