Opinie o Prestige KS Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Prestige KS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prestige KS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige KS Sp. z o.o. w Płock

: ) Nowy wpis

Firma ogólnie z małymi problemami, fajna załoga jeśli chodzi o pracowników fizycznych. Bo biuro to inny stan umysłu , szybkie awanse u szefa pod stołem i inne cuda . Osoby nieodpowiednie pełnienia czynności. Panie z biura zamiast zająć się pracą to tylko donoszą do szefa i dostają angaże. Kl uwielbia kobiety.

Kontrahent Nowy wpis

Odradzam współpracę z tym człowiekiem. Jest chamski, niekulturalny, nieprzyjemny. Strach powierzyć mu w ogóle jakiekolwiek pieniądze, nawet złotówki bym u gościa nie wydał. Nie polecam.

A Nowy wpis

Komukolwiek kto stara się o stanowisko biurowe w tej firmie stanowczo odradzam, szef na początku wydaje się bardzo sympatyczny obiecuje góry i doliny a jak później się okazuje owszem podwyżkę można otrzymać ale tylko i wyłącznie pod stołem, przygotujcie się do pracowania za najniższą krajową na umówię, także jakakolwiek zdolność kredytowa jakakolwiek emerytura możecie sobie zapomnieć o lepszej bo ta osoba nigdy nie podwyższy wam tego na umowie wszystko jest pod stołem. Szefuncio który na początku jest do rany przyłóż później okazuje się mega chamem i prostakiem, nie liczcie na jakiekolwiek współczucie w razie jakiejś ciężkiej sytuacji życiowej, on traktuje swoich pracowników jak tanią siłę roboczą i nic go nie interesuje jest zwykłym wyzyskiwaczem który kompletnie nie dba o pracowników. Pracownicy fizyczni pracują w brudzie w (usunięte przez administratora) smrodzie nie wspominając już o hali która jest zniszczona, wielkie blachy przy każdym silniejszym wietrze latają po całym obiekcie tworząc zagrożenie dla życia mimo to szef nadal z tym nic nie robi. Atmosfera w biurze jest nie do wytrzymania, jednym słowem (usunięte przez administratora) i brak brania odpowiedzialności za swoje błędy przygotuj się na to że wszystko będzie „zwalane” na ciebie, tam się robi wszystko żeby chronić własny (usunięte przez administratora) jeden pod drugim kopie dołki. Nie licz na jakieś większe koleżeństwo, będzie ci się wydawało że ktoś jest twoim przyjacielem bo się do ciebie uśmiecha bo fajnie się z nimi rozmawia przy śniadaniu bo koleżanki są takie „kochane” i zawsze uśmiechnięte, bo mówią że w końcu ktoś fajny przyszedł, to tylko pozory niestety każdy z nich wsadzi Ci nóż w plecy jak tylko nie będziesz patrzył. Obgadywanie byłych pracowników jest nagminne a kiedy ty chcesz zrezygnować jest obgadywanie ciebie i gnojenie twojej osoby nie ma co składać tam papierów dla kogoś kto ma więcej ambicji proponuję szukać pracy gdzie indziej bo w tej firmie nic osiągnie. Sam fakt że co pół roku wystawiają ogłoszenia bo nikt tam nie wytrzymuje pracować. To jest praca dla ludzi którzy siedzą tam przez zasiedzenie i boją się poszukać czegoś lepszego, ale na pewno nie dla ludzi ambitnych.

bogdan55 Nowy wpis

Prestige w mojej ocenie.. szybko rozwijająca się firma...z ogromnym potencjałem.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zzzzzz

Prestige KS to MS Steel.Super firma...

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige KS Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Prestige KS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prestige KS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prestige KS Sp. z o.o.?

Prestige KS Sp. z o.o.
  • Al. Jana Pawła II 30