Opinie o Optimum Bis Sp. z o.o. w Nisko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Optimum Bis Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Optimum Bis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optimum Bis Sp. z o.o. w Nisko

Sama prawda

Omijać tą firmę z daleka. Jeśli napisze prawdę jak jest w tej firmie to itak to usuną więc nie ma sensu tracić czasu na ten zakład. Powiem tylko tyle nie warto tam pracować

@Anna

Pani Ania jak zawsze elokwentnie umie się wypowiedzieć na każdy temat, jednocześnie zawsze mijając się z prawdą. Prawda jest taka że za pensje 200 zł więcej niż minimalną krajowa na tyle obowiązków co jest w firmie to szkoda startować. Nie traktują ludzi poważnie tylko jak jakiś robotów. Można to wyczuć już przy próbie podjęcia u nich pracy kiedy człowiek pyta o pieniądze. To że ma się wykształcenie nie oznacza że będzie się zarabiało lepiej niż sprzątaczka. Nawet sprzątaczka ma lepiej bo pensja 200 zł mniejsza a tylko swoje obowiązki do zrobienia.

Małżonek

Praca fizyczna na akord . Przemiał ludzi spory .Kolejna firma w której starzy pracownicy to grono zamknięte, jeden kryje drugiego a i ta kobieta na magazynie .

@Małżonek

Końcówka tez wypowiedzi mnie zaciekawiła. Piszesz, że co druga osoba to kobieta, czyli proporcje macie teraz 50 / 50? Jeśli tak to w jakich przyczyn podkreślasz akurat te płeć? Co zmienia to w warunkach?

Długoletni pracownik

Firma istnieje już ...dziesiąt lat. Wynagrodzenie otrzymywane zawsze na czas. Zarobki nie odbiegają od innych w okolicy. Bezproblemowe urlopy. Dobra atmosfera wśród pracowników. Z doświadczenia mogę zapewnić, że firma inwestuje w szkolenia i rozwój pracowników - a skoro inwestuje, niechętnie się z nimi rozstaje. Generalnie OK.

@@pracodawca

Czyli co z osobami całkiem nowymi? już nie nadrobią tego materiału w identycznej formie co starsi koledzy? Jak w takim razie wygląda sam proces wdrożenia?

Hej, czytam właśnie te zeszłoroczna ofertę dla młodszego specjalisty ds. administracyjno-finansowych i zastanawiam się czy oprócz tego szkolenia z ERP są może jakieś jeszcze? nie mam praktycznie doświadczenia ale nie widzę by było wymagane, ciekawi mnie jak można się rozwinąć i czy jest sens podesłać CV na zaś

Sama prawda

@Sama prawda

Sprytnie rozwiązana sprawa niepodawania argumentów. ;p Ale gdyby było aż tak tragicznie, że niby by trzeba było wszystko cenzurować, to przecież by nie działali, prawda? Więc chyba coś tu kręcisz... ;)

@Sama prawda

Szkoda nerwów na tą (usunięte przez administratora) firmę.... wymagania iście zachodnie za najniższą krajową...tak tak Pani Aniu...

Zuzanna

to jakie te wymagania od pracownika mają??

@Sama prawda

Praca na akord, żeby dobrze zarobić to trzeba mieć naprawdę dobra wprawę i trochę przepracować tutaj. Zniechęca to nowych pracowników.

Ewelina

To przy ilu godzinach pracy da się dobrze zarobić?

@Ewelina

Akord to znaczy że masz płacone za zrobiona pracę. Zależy ile zrobisz np materaców tyle masz zapłacone a nie za godzinę.

Emilia

ok ale myślałam, że są tu jakeś zbiorcze statystyczne normy, wiadomo że znajdą się eksperci ale raczej większość robi podobnie?

X
@Ewelina

A co to znaCzy dobrze ile na rękę ?

X
@Emilia

@X

Takie stawki są mozliwe? A wliczasz w to już jakieś premie i dodatki? Czy to sama podstawa?

@Ewelina

Magazynier 3000 jeśli ma uprawnienia na wózek i spodoba się kierownikom, produkcja 3500-4000praca na akord w zależności od ilości pracy,kierowca 4000 za 250godzin w miesiącu, szwaczki 3000-3500rownież praca na akord,biurwy 3500-5000

@Kasia

Dwa pytania, pomagają w wyrobieniu uprawnień? I druga kwestia to "spodobanie się" na czym ma polegać? Na co zwracają tu uwagę?

bmw
@Emilia

Bro, nie polecam tej firmy. Oni mówią, że szukają kogoś normalnego, ale w rzeczywistości chcą, żebyś robił ciężką robotę i nosił ciężary jak jakiś animal. Lepiej uważać, bo na rozmowie rekrutacyjnej mogą mówić cokolwiek, a potem ciążyć na Tobie ciężka robota, a do tego ciągły stres.

@bmw

Szanowana pani Emilio łatwo ferować wyroki i pisać złe opinie, ale trudniej coś z siebie dać i używać głowy pracując. Para to nie zabawa i nie przedszkola zachęcam do załojenia swoje działalności. Wzięcia odpowiedzialności za ludzi.

@bmw

Szanowana pani Emilio łatwo ferować wyroki i pisać złe opinie, ale trudniej coś z siebie dać i używać głowy pracując. Praca to nie zabawa i nie przedszkole zachęcam do założenia swojej działalności. Wzięcia odpowiedzialności za ludzi

@Anna

Nie mam pojęcia kto ostatecznie miał być do tego zachęcony... Ale skoro tak to jaką odpowiedzialność można mieć tutaj na myśli? O jakich działaniach w ostateczności mowa?

Kandydat Nowy wpis

Oki Nowy wpis

Jeśli już o finansach teraz przed chwilka była mowa to właśnie mam przed sobą niestety już wygasła ofertę z polowy maja dla młodszego specjalisty ds. administracyjno-finansowych. po jakim czasie można z tego stanowiska wejść gdzieś wyżej? W jaki sposób zmieni się wtedy zakres obowiązków? ciekawi mnie czy będzie w okresie wiosennym ktoś taki potrzebny, ponieważ wtedy na pewno pracy będę szukać. ile osób potrzeba do tej funkcji?

Gabriela @Anna Nowy wpis

Widziałam ostatnio ofertę pracy do Państwa firmy na stalówka.net wszystko pięknie napisane lecz zastanawiam się nad funduszem socjalnym? Czy to występuje? Zależy mi najbardziej na tym, gdyż sama się rozwijam, a cenię sobie przede wszystkim finansowe docenianie pracownika. Oferta pracy bardzo atrakcyjna niestety nie napisane jest czy idzie to razem z finansami, skoro są takie wymagania.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Optimum Bis Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. księgowo-kadrowych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Optimum Bis Sp. z o.o.. Poszukiwani są Inżynier Budowy. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Małżonek

@Małżonek

Ciekawski

Dzień dobry moim zapytaniem jest to czy jest możliwość rozwoju ze szczeblu najniższej drabinki pracownika do stanowiska kierowniczego? @Pracodawca

Anonimowy

Jak wygląda praca na magazynie ? Pracuje się na wózku widłowym zczy jest rampa do załadunków/rozładunkow ?

@Anonimowy

Pracuje się zarówno na wózku widłowym ,jak również są załadunki i rozładunki z ramp. Praca przebiega jak na typowym magazynie wysokiego składowania.

Długoletni pracownik

Pracownik z krótszym stażem
@Długoletni pracownik

Mogę potwierdzić, że większość pracowników pracuje w zakładzie wiele lat - nawet od początku istnienia firmy, co jest rzadkością na rynku pracy. Skoro tak jest, to znaczy, że są tego jakieś powody. Zgadzam się z opisem powyżej.

Bianka
@Pracownik z krótszym stażem

Ten wspomniany dłuższy staż pracy z jakimi dodatkowymi przywilejami się łączy? Z tego co widzę po zakładce z kontaktem zahacza to o 15 lat? i co zawiera się w puli aktualnych szkoleń, jak ona wygląda w porównaniu z latami poprzednimi?

@pracodawca
@Bianka

Dzień dobry, od 2018 roku szerokie grono naszych Pracowników miało wiele szkoleń, o różnorodnej tematyce w dużych grupach. Teraz chcielibyśmy sie skupić na szkoleniach dedykowanych dla konkretnych osób, wg zapotrzebowania na poszerzenie konkretnych umiejętności, lub ważną z punktu widzenie firmy wiedzę.

@@pracodawca

Czy w Optimum Bis Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

@Pracodawca Tak, nie praktykowaliśmy tego, ale tak.

Staramy i dużymi sukcesami się by mimo kłopotów branży meblowej, spadki ponad 20 % rozwijać firmę, pozyskiwać klientów.

Dzień dobry pracuję już kilkanaście lat i nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy zarobków i wymagań wszystko jak najbardziej w porządku Pozdrawiam serdecznie

Jadeit

Jestem zainteresowany pracą w firmie Optimum Bis Sp. z o.o. na jakie stanowiska można w tej chwili aplikować i gdzie mogę wysłać swoje CV ?

Jak często w Optimum Bis Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 21 kwietnia na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

To zależy na jakim stanowisku, Dla kadry menadżerskiej i biurowej właściwie w trybie ciągłym. Firma rozwija się w kierunku cyfryzacji i skutecznego pozyskiwania klientów, automatyzowane są procesy, co wymaga szkoleń.

@Anna

To fajnie, a czy wraz ze wzrostem kompetencji jest szansa na awans? W ogóle to jak wygląda kwestia zarobków, są na dobrym poziomie? Czy firma ma jakiś system premiowy?

@Anna

Nadal na umowie dajecie minimalna a resztę płacicie gotówka czy coś się zmieniło?

Zwyklyszaryczlowiek
@Anna

Pani Aniu a co z stanowskami na najniższym szczeblu hierarchii?? Zapraszamy tutaj kołcza pacierza.

@Andrzej

Sprawę płac mamy uporządkowaną, pracujemy nad systemem motywacyjnym, premiowania Osób kreatywnych , odpowiedzialnych, na których można polegać, będziemy go wdrażać w roku 2023, nie szukamy osób na chwilę. Szkoda nam na to czasu. Pracujemy nad rozwojem firmy, pozyskiwaniem nowych klientów, tak by mimo ogromnych kosztów utrzymania przedsiębiorstwa, nie zwalniać w tych bardzo trudnych czasach. Jest to ogromny wysiłek Zarządu i zespołu.

@Zwyklyszaryczlowiek

:( rzetelna praca, odpowiedzialność jest i będzie w cenie!

@Ewelina

Tak, wraz ze wzrostem kompetencji ważnych dla firmy , odpowiedzialności i kreatywności jest szansa na awans

Magdalena
@Anna

A na jak dużą podwyżkę można liczyć przy zmianie stanowiska? Te awanse czesto się zdarzają?

Jak wygląda kwestia awansu w Optimum Bis Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Magazynier?

Bogdan

Super zakład, można pić w pracy. Nikt nie karze dmuchać w alkomat.

Nie polecam. Na produkcji praca na akord, na umowie najniższa a jak się więcej zarobi to nadwyżka płacona do ręki.

Co słychać w firmie Optimum Bis Sp. z o.o. w mieście Nisko? Czekamy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się pracownik, w firmie Optimum Bis Sp. z o.o., który ma jakieś info?

pamularz

To nie jest miejscowość Nisko tylko wieś Zarzecze k/Niska

Cn

(usunięte przez administratora)pracowników, najniższa krajowa na umowie, (usunięte przez administratora)

Cn
@Cn

Najmocniej przepraszam za tą opinię. Tu chodzi o firmę.nazywajaca się niemal identycznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Optimum Bis Sp. z o.o. - Nisko

• Jak się pracuje w Optimum Bis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Optimum Bis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optimum Bis Sp. z o.o.?

Optimum Bis Sp. z o.o.
  • Rzeszowska 61