Opinie o Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. w Gdańsk

papuga

Używanie czyjegoś nazwiska bez jego zgody jest naruszeniem dóbr osobistych i podlega pod art.23 k.c. Natomiast reszta hejtu w sieci podlega pod kodeks karny m.in. art.216k.k. 212k.k. 190a k.k. 107k.w. należy to jak najszybciej zgłosić administratorowi oraz odpowiednim organom, które mają narzędzia aby namierzyć te osoby ponieważ w sieci nic nie ginie.

Krystyna

A utrudniało to wam jakoś znacząco prace? Albo opóźniało?

Dyrektor
@Krystyna

Praca pod wpływem nie musi utrudniać. Jednak tolerowanie takiego zachowania to (usunięte przez administratora) Osoby zarządzające takim pracownikiem powinny być zwoła ione razem z nim. W trybie dyscyplinarnym. Rada dla pracownik: jeśli wiece ze jest pod wpływem dzwońcie na Policję. Stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia współpracowników

prezydent
@papuga

Papuga, przypomne ci że jak wiesz i widzisz przestępstwo że ktoś jest pijany w pracy masz obowiązek zgłośić, wiem kim jesteś papuga pracujesz w tej firmie, wiem kim jesteś.

Gabriela
@prezydent

Serio wiesz? A na jakim stanowisku pracuje i jak długo? ;p A tak właściwie skoro ma obowiązek a tego nie zrobił to jakie czekają go konsekwencje? Chodzi mi też w kwestii prawnej

wojownik
@Gabriela

gabriela nie zadawaj (usunięte przez administratora) pytań, ty też z firmy, wiesz że takie coś jest praktycznie nie do udowodnienia, bo każdy póżniej powie ze nic nie widział i nie wiedział.

chrobry
@papuga

Taki z ciebie papuga, a robolem jesteś, to ty w okularach chodzisz i w góre się patrzysz jak chodzisz

JAYjay Yaya Toure

Ta firma to jedna wielka lipa... Nie polecam jeden wielki bajzel

@JAYjay Yaya Toure

opiszesz jakis konkret tego bajzlu ? lubie wiedziec wiecej, bo taki kom moze napisac kazdy

Hugon

Firma swoją pracą osiągnęła dobre opinie , odpowiednio wysoką w branży a dodatkowo pracuje żeby być również dobrym pracodawcą, polecam pracę.

Zdzichu
@Hugon

Ktoś już napisał, propaganda jak TVP 1 .Kazali ci napisać????

Bladz
@Hugon

Ile ci dali żebyś tak napisał. Chyba w biurze siedzisz i nie wiesz jaki kocioł jest na hali.

Zenek
@Hugon

Kim Ty jesteś w tej firmie?że tak zachwalasz ten bałagan,upokarzanie przez przełożonych,brak szacunku,wyścig parszywych szczurów i wrednych pseudo kolegów.Ironia "dobry pracodawca" zapomniałeś dopisać "uczciwa zapłata za ciężką pracę" He he he!!. Jesteś pewnie jednym z tych kilku najbardziej lepszych,którzy zostali.Nowi są potrzebni by ich niszczyć,by się coś działo z dala od was.

Młody
@Zenek

Kilkumiesięczny epizod w tej firmie,jeszcze w Płocku miałem.Najlepiej szybko zapomnieć!. Tak jak napisałeś,fałszywi koledzy to zaraza w tej firmie,oczywiście i przełożeni nie lepsi.Jeden wielki cyrk ,zakłamanie i lansowanie się przydupasów ,oby ich babole nie wypłyneły np.drzwi zepchnięte przez spychacz na budowie do tzw.dołu .Wiele innych ,których oczywiście tacy specjaliści by nie mogli zrobić.Tylko młody niedoświadczony realizator.

Alter
@Hugon

Osiągnęła na rynku- raczej słabo. Od 5 l trwa marnowanie opinii solidnej i rzetelnej firmy wśród klientów. Pracuje by być dobrym pracodawcą- wątpię, banan z jabłkiem we wtorek nie wynagrodzi uwalanej regularnie kasy i tłumaczenia nie bo nie.

Montaj11
@Hugon

No raczej nie tu jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Niedługo ten zakład zostanie zamknięty jeśli to będzie szło w tym kierunku. Więcej mistrzów i brygadzistow niech biorą...

Dariusz

(usunięte przez administratora) Stali spracownicy dostają mniejsze wynagrodzenia niż pracownicy zatrudniani przez agencję pracy. Rotacja pracowników na poziomie 80 procent miesięcznie. W piątek byłem ostatni dzień w pracy. Kilka miesięcy życia zmarnowane. Wreszcie przechodzę do innej firmy. Normalnej.

Damian
@Dariusz

Zgadzam się z Dariuszem dyrektorem został (usunięte przez administratora) kompletnie bez wiedzy, ważne że ma wysoko kumpli. Firma zatrudnia coraz więcej ludzi bez talentu, starzy pracownicy mniej zarabiają niż ci z agencji.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Spawacz w firmie Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mnietek

Banda rozjebusow i wieśniaków świeżo co z pola przygarniętych. Przygłupy o tępych wyrazach twarzy sprzedają jeden drugiego i za plecami napierdalają na każdego ale nie ma sie co dziwić jak więcej inteligencji ma stary śrubokręt od tych (usunięte przez administratora) Nie polecam tam pracy

Ciekawy

Pracuje w tej firmie koło roku. Ziaro został mistrzem i jego poziom sprzedawania ludzi osiągnął poziom "master" I jego syn taki sam tylko chodzą i patrzą kogo sprzedać jeszcze trochę to będą kapować na siebie.

Ukrainiec

Pikieta solidarność strajk pod zakładem assa a Dobrzeń Wielki radio Opole (wpisz w google)

Czy Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Icek

Witam wszystkich,chcę zadac pytanie.Czy mogę sie zatrudnić w AAMD Bielsk w dziale produkcji ,sa jakies wolne wakaty????????Proszę o odpowiedzi.

Artur
@Icek

Próbuj,jeden etat sie zwalnia.

Szkoda czasu na pracę w tej firmie.

Robert

Booo? :) Argumenty proszę! Nic nie powiedziałeś, więc ciężko stwierdzić czy warto czy nie warto. :) Czekam na więcej info!

Karol
@Robert

Marian to świetnie opisał, sprawdź.

Jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy, i mam kilka pytań. - jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać. -ile godzin w miesiącu się pracuję. -jaka atmosfera w firmie, czy można liczyć na dobre słowo od przełożonego. Proszę o kilka informacji,z góry dziękuje.

Dewian

Cześć, niestety mam oficjalne info od Dyrektora zarządzającego że do końca 2021r premie są wstrzymane. Pomimo osiągnięcia celów premiowych premia nie została nam wypłacona. Nie polecam pracy w tej firmie. Większość załogi szuka nowego pracodawcy.

Darek
@Dewian

Jednak wpisy sie potwierdzają ,znów zostaliście (usunięte przez administratora). Pozwoliliście sobie być tak traktowani,koledzy którzy temu się sprzeciwiali, mówili głośno "gdzie nasza kasa"musieli odejść.Widziałem tą waszą pogardę dla nas /co ci durnie chcą,lepiej siedzieć cicho/,więc macie to na co sobie zapracowaliście.Oczywiście wielu osób to nie dotyczy :są w porządku,ale są w mniejszości.Reszta,której życzę by nic dobrego ich nie spotkało w tym pędzie do kariery w aamd.W śród tych którzy będą narzekać są tacy co dostali premię i tylko będą przekazywać kto najbardziej jest niezadowolony.Uważajcie co i przy kim mówicie.

Darek

Miałem krótki epizod w tej firmie i wszystko się zgadza ,strata czasu.Na pewno się pogorszyło,ze starej doświadczonej kadry,która była tępiona przez górę.Zostały pewnie (usunięte przez administratora) i przytakiwacze,którzy za samochód służbowy i telefon wiele są wstanie zrobić ...... .A dla premii to strach myśleć jak się upodlą ,co obiecają,kogo sprzedadzą i komu pod biurko wejdą.Co się dziwić ,normalni uczciwi i pracowici odeszli do konkurencji ze starym zarządem.Zostało kilku normalnych, a reszta zakompleksionych tych porzuconych,niechcianych tak się zachowuje jak opisałeś Marian.Wiele widziałem, jeszcze więcej słyszałem narzekań od ludzi z produkcji,realizacji czy zaopatrzenia.Ale Zarząd siedzi tak wysoko w Warszawie ,że nic nie słyszy z dołu.Brygadzista tempi robotnika,ambitny kierownik tempi ich,jego dyrektor obwinia za wszystko przed Prezesem ,samo życie!!!!

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.?

Popychel

Od 6-14 i od 14-22

Alicja
@Popychel

I zawsze są to takie godziny pracy? Chodzi mi o pracę na hali. Czy czasami zdarzają się jakieś zmiany lub nadgodziny w Assa Abloy? Jeśli tak, to jak często i w jakich sytuacjach?

Mila

Czy ktoś wie jak się pracuje w dziale sprzedaży lub exporcie? Jak z zarobkami / benefitami i czasem pracy? Jak wyglada wdrożenie? Da się to ogarnąć?

Czy pracownicy są raczej młodzi ?

Alek

Jak najdalej od tej firmy,żadnych praktyk ,pracy.Obietnice,obietnice, bez pokrycia,nikt Ci tyle nie obieca .Kilka miesięcy będziesz (usunięte przez administratora) w nadziei,że zlapałeś tzw. Pana B. za nogi .Na końcu i tak poczujesz ,że zostałeś wydymany przez przełożonego lub kolegów,którzy na Ciebie doniosą.Chyba ,że będziesz szybszy i to ty dostaniesz ich premię.Szanse są marne, bo mają większą wiarygodność i wiedzą komu donosić.Atmosfera,współpraca w pracy super tak jak TVP" wszystko super". Cieszę się,ze tylko raz dałem się przekonać,bym nie odchodził.Obecnie mam prace w której nikt nie ma mi za złe,ze pracuje do 15 tej, a nie do 17,18tej.

Poldek

Słyszałem dobre opinie o pracy w firmie. Powiedzcie czy teraz warto składać cv?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.?

Borys

Lekko nie jest, nie ma co się oszukiwać

Czy w Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

xxx

nie ma żadnej, szkoda ludzi.

Administracja

To co dzieje się w tej firmie przechodzi najśmielsze oczekiwania. Z dnia na dzień odchodzą pracownicy. W ostatnim czasie 5 osób z własnej woli opuściło załogę. Obowiązki tych którzy odchodzą są przerzucane na innych pracowników za znikomą różnicę w wynagrodzeniu. Firma kombinuje jak może aby zmniejszyć HC. Nie chcą proponować umów z Assa Abloy tylko przez agencję. Ja trafiłam bardzo pechowo na Otto Work Force. Mają (usunięte przez administratora) w papierach. W momencie gdy przychodzę pracować do administracji dostaję umowę ze spawaniem w obowiązkach. Złożyłam dokumenty dotyczące PIT-0, lecz nie wiem po co, ponieważ i tak nie zostały uwzględnione przy wynagrodzeniu. Wynagrodzenie... Po złożeniu wypowiedzenia okazało się o wiele mniejsze niż powinno być a sprawa jest "wyjaśniana". Otto robi sobie co chce a Assa Abloy nie interesuje się swoimi pracownikami. Nie polecam!

Olga
@Administracja

Wiesz, dlaczego konkretnie pracownicy odchodzą? Moim zdaniem w dużej mierze problemy, o których piszesz dotyczą agencji za pośrednictwem, której pracujesz w Assa Abloy. Próbowaliście rozmawiać o zaistniałych problemach bezpośrednio z kierownictwem Assa Abloy?

Xxx
@Olga

Olga, większość pracowników nie jest zatrudnionych przez ta agencję, a mimo to odchodzą. W firmie zaszły ogromne zmiany (na minus), kierownictwo jest niepoważne, klepią puste korporacyjne frazesy jak to cenią ludzi ambitnych i zaangażowanych zamiast ogarnąć sytuacje w firmie. Na agencję wpłynęły skargi i co? Nic. Firma nic z tym nie robi. Ucinają wszelkie dobra jak tylko się da. Jednym słowem: dramat

@Xxx

Co konkretnie zostało odebrane? Masz na myśli redukcję wynagrodzenia, czy możliwość uzyskania benefitów takich jak premie.

Xxx
@Marek

Marek mam na myśli ograniczanie dóbr w biurze, kiedyś panował dobrobyt a teraz zabierają herbate, butelkową wode, chociaz sami przenieśli się do wypasionego biurowca...ponadto sama atmosfera tam jest napięta, zupełne przeciwieństwo Assa Abloy Poland, które również miesci się w tym samym biurowcu. Ze strony pracowników Assa Abloy Mercor Doors wciąż słychać narzekanie, zestresowanie, niechęć. Nie szanują swoich pracowników, powtarzają, że liczy się dla nich ambicja i takich ludzi doceniają, a jak jedna dziewczyna dostała kilkanascie nowych obowiązków (sama chciała, więc wykazała się ambicją!) to dostała 100zł podwyżki... śmiech na sali. w przeciągu trzech miesięcy z firmy odeszło 5 osób z jednego tylko biura, więc chyba to o czymś świadczy...

Zostaw merytoryczną opinię o Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.