Opinie o Q-Bev Sp. z o.o. w Warszawa Cybernetyki 7

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Q-Bev Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Q-Bev Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Q-Bev Sp. z o.o. w Warszawa Cybernetyki 7

Jaki jest wkład kierownictwa Q-Bev Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Alex

Czy w laboratorium obowiązuje system czterobrygadowy?

GumaBalonowa
@Alex

W laboratorium nie ma systemu jest coś w stylu 4-brygadówki. Czasami robisz po 2 dni przerwa później 4 itd... Częste zmiany grafiku z bardzo różnych powodów. Grafik z miesiąca na miesiąc, zazwyczaj tydzień przed końcem miesiąca ale zdarzało się też później. Pracujące święta i weekendy.

Ola Nowy wpis
@GumaBalonowa

A ile można zarobić pracując w laboratorium?

HaHa Nowy wpis
@Ola

Te zmiany w grafiku pewnie wynikają z tego że jest za mało ludzi. Pewnie jest jedna osoba na zmianę i nie ma osoby rezerwowej. Do tego jak ktoś nie przyjdzie z przyczyn losowych czy prywatnych to cały system leży, To dlatego jest ogłoszenie że szukają do laboratorium. Zakładam że pracuje się też w nocy i nie zarobi się 4000 zł na rękę... czyli (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Q-Bev Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Janek Nowy wpis

NIe.

Xxx

Nie wciąż obiecują i iść nie dają

Elżbieta
@Xxx

w jakim sensie "iść nie dają"?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Q-Bev Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Dawid91

Cześć. Jak wygląda obecnie wynagrodzenie na dzień dzisiejszy? Ile dni pod rząd pracujemy i ile jest wolnego?

Nie polecam tej firmy. Wspolpraca z nimi to koszmar. To juz cala polska i europa juz chyba wie. Nie odbieraja telefonow, produkcja nie na czas. Koszmar. Wole placic wiecej i spac spokojnie.

Maria
@Tomek

a to długie mają zaniechania jeśli chodzi o produkcję? bo piszesz, że produkcja jest nie na czas.

Michal
@Maria

6-8 miesiecy sie spozniaja. Rekord 12 miesiecy

Elżbieta
@Michal

12? Było to może podczas lockdownu czy mieliście wcześniej tutaj takie ogromne problemy. Co się z pracownikami podziało wtedy?

Mateusz

Witam. Szukam nowego miejsca pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Liczę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Q-Bev Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Pozdrawiam Mateusz

@Mateusz

Witaj Mateuszu. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Havi Logistics z Warszawy. Pracownicy (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Ania.

Pajacyk
@Ania

żenująca konwersacja - obiadki

Robert
@Ania

Dzień dobry Pani Anno. Jestem bezpośrednio zainteresowany organizacją posiłków w pracy dlatego dołącze do wymiany zdań. Firma Havi Logistics, której nazwę Pani wspomina współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Halina
@Pajacyk

co takiego żenującego jest w rozmowie na temat obiadów pracowniczych? też bym chciała takie mieć

Koszmarna firma. Termin rozlewu przekladany juz 6 raz. Czekam od Marca 2021 mamy grudzien 2021 Nie polecam nikomu tej firmy. Nie obieranie telefonow to normalnosc.

Michał - były klient

(usunięte przez administratora) firma (usunięte przez administratora) Nie podbieraj tel. nie rozlewają na czas, terminy przeciągają po 6-7 miesięcy !!!!!

Kiedystambylem

Praca za minimalną. Poza Multisportem i 100 zł premii, 100 za brak chorowania to slabo. Nadgodziny 50%, weekendy 100%. Możliwość dogadania zmian. Atmosfera między pracownikami najniższego szczebla całkiem dobra, jednak niektórzy przełożeni - szkoda gadać, a już Ci najwyżej to już całkowicie...Odzial w Stalowej

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Q-Bev Sp. z o.o.?

Hehe

Min 2 lata albo 3

Ahmed

Very bad company. I do not recommend to anyone.

Gustaw

Jest lepiej niz było, jakosc w porzadku jedynie co to długie terminy....

Firma fatalna nie polecam szkoda czasu. Nic nie jest na czas. Pierwszy i ostatni raz coś u nich robię. Żałuję że zaczołem współpracę ciągłe nerwy i okłamywanie. Jak jest tylko problem to nie odbierają telefonów.

Firma fatalna. Szkoda mi tu nawet pisac

Julia
@Tomek

Możesz napisać jakieś szczegóły i czy wiesz może, jakie oferują stawki? Trochę mało konkretów jest w Twojej opinii, a bardzo chciałabym dowiedzieć się więcej. Wiem, że zarobki zależą od stanowiska, więc chodzi mi o pracę w zakładzie produkcyjnym, jako pracownik niższego szczebla.

Antoni

Napiszesz coś więcej? Co takiego dzieje się aktualnie w tej firmie, że nie polecasz pracy tam? Na pewno Twój wpis ma jakieś ukryte (usunięte przez administratora) dlatego chciałbym je dokładnie poznać.

Xxx
@Antoni

Ciągle rosnące wymagania co nie przekłada się na zarobki . Ciągła krytyka kierownictwa co podlega dyskryminacji w pracy , do tego krzyki na pracowników, kierowniczka produkcji nie ma nawet pojęcia nic o lini produkcyjnej chodzi tylko i ciągle mówi że każdy źle pracuję... atmosfera fatalna mam nadzieję że w końcu zawita tam pip i sprowadzi do ziemi tych dyktatorów do ziemi. Jeżeli Nie będziesz im lizać (usunięte przez administratora) To nie popracujesz tam za długo

@Antoni

Jak chcesz stracić kawałek zycia, nie nauczyć się niczego, straćić dobre swoje imie obiecując coś klientom to nigy tu nawet nie zaglądaj. To jest zero nie firma. Tworzą ją ludzie co pracowali wczesniej jako PH. Zero pojęcia

Firma fatalna. Zero dotrzymywania teminów produkcji. Brak ludzi kompetentnych. Nie obieranie telefonów nie terminowosc. Koszmar. Jak można z takimi ludzmi pracować. Zero klasy, ta firma jest uważam jangorszym rozlewnikiem napojów na Świecie. Trakutje klientów jak nikogo. Tylko wpłać kasę a potem zero kontaktu. Nie polecam nikomu wspólpracy z nimi i przestrzegam przed tą frimą.

nie polecam nikomu współpracy z ta firmą. Szarpania, niesłownosci, nie odbieranie telefonów, przekładanie terminów, wszystko pod górkę. (usunięte przez administratora)

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Q-Bev Sp. z o.o.?

Włodek

Liderów ... dobre, a są tacy w ogóle tu .....

Nie polecam wspolpracy z ta firma. Firma nie slowna oraz brak kompetentnych osob do wspolpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Q-Bev Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Q-Bev Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Q-Bev Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Q-Bev Sp. z o.o.

Q-Bev Sp. z o.o.