Opinie o Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Justyna Nowy wpis

Odradzam pracę w tej firmie. Wszyscy odeszli z działu marketingowego, a w dziale technicznym rotacje. Zarządzane przez pewną panią jest na poziomie bardzo niskim. Brak kompetencji miękkich. Nie polecam.

Czy pracował ktoś jako Specjalista ds. Marketingu w firmie Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

@ asia

Wszyscy z marketingu odeszli , bo ciężko pracuje się z osoba która wywraca do góry nogami wszystko i spowalnia proces - proponuje zastanowić się czy warto z blondyną pracować bo to inny stan umysłu ????żenujący poziom

tłusta krowa Nowy wpis

nie warto - powiem wprost - firma kusi wielkością bo to potężna korpo na świecie ale poza tym nic innego u siebie karuzelę zafundowali już nie jednej osobie

Elżbieta

wiadomo coś na temat pracy jako specjalista ds sprzedaży? pytam, bo pisali o jakiejś większej rotacji i faktyczne było ogłoszenie 4 miesiące temu ale wszystkie stanowiska są zajęte skoro nie szukają? to jak na chwilę obecną się tu pracuje czy atmosfera się poprawiła?

Emanuela
@Elżbieta

Poszukują cały czas, ale chaos - podobno już 6 osób na tym stanowisku było i nadal coś jest nie tak

trener
@Emanuela

też słyszałem - że rotacja wśród sprzedawców ciągła- nie świadczy to raczej o nich ale kto to wie albo ktoś nie potrafi rekrutować albo jest jakiś inny problem

karolina
@trener

Słyszałem od współpracujących osób że jakieś problemy wewnętrzne - zmiany i reorganizacje i jakieś zamieszanie i potwierdzam fakt rotacji sprzedawców

tłusta krowa
@trener

Jeśli sprzedajesz i znasz się na tym to zweryfikuj produkt plus terminowość i ceny a zrozumiesz

Dobry człowiek Nowy wpis
@Emanuela

Następna osoba ze sprzedaży wyleciała, to już będzie 7 albo 8 - maja naprawdę grubo tam w środku - jak masz robotę to się tam nie pchaj bo na 100 procent zostaniesz z ręką w nocniku Dla EIP nie ma sprzedawcy... może być po podstawówce, średniej lub z doktoratem - nie pojedziesz ...

tłusta krowa

Jeśli wierzysz w siebie samego, masz motywację chce Ci się żyć a nie chcesz stracić tego wszystkiego - daj sobie spokój z tą firmą! A jeśli jesteś zdesperowany i nie masz za co żyć - go for it! taka moja rekomendacja !

Sprzedawca

Dyrektor nie zabiera do biura bo boi się pokazać innym pracownikom że zamierza ich zwolnić - stały numer

nic szczególnego

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ave Cesar

Ave Cesar ! Nic dodać nic ująć.

@Ćma
@Ave Cesar

Nic dodać nic ująć :) Prezes jest najwyższym dobrem. Jeśli masz wiedzę i umiejętności, przepracowałeś długie lata w branży i się znasz, to i tak patrz na zdanie poprzednie. Prezes wie lepiej. Jak prezes nie wie lepiej, to wiedzieć może jeszcze jego przyboczna. Ona wie wszystko, ale i tak nadal prezes wie lepiej, wiec wszystko jeszcze może się zmienić. Dopóki prezes lub przyboczna się nie wypowiedzą, nic się nie zadzieje. Jak czegoś nie zrobisz, zrugają cię tak jak nawet ojciec z matką cię nie rugali, jak zrobisz i nie po myśli, choć dobrze i tak będzie z¡ebka. Brak jasnych wytycznych, priorytetów, harmonogramów. Liczy się tylko sprzedaż i przychody. Premie tylko dla przybocznych, pozostali muszą się prosić, nawet jeśli przyczynili się do dobrych wyników firmy. Ale ludzie fajni i fajne projekty.

Zostaw merytoryczną opinię o Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o.
  • Postępu 5A
    02-676 Warszawa
  • NIP: 5252073113 REGON: 12750878 KRS: 0000068456

Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o.