Opinie o Van-Care Polska Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Van-Care Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Van-Care Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van-Care Polska Sp. z o.o. w Gostyń

Głowa Boli

-Praca jest ok ale niektórzy ludzie wraz z kierownikiem potrafią zatruć życie chcąc pokazać swoją wyższość i rację bez względu czy ją posiadają czy nie . -Wybrana elita 60 cały czas informuje kierownika o wszystkim sami robiąc jeszcze gorzej ale oni mogą bo wiadomo co . - Co do zarobków to jakaś kpina bo umowie jest na godzinę a oni sugerują się stawką minimalną wynagrodzenia dzięki czemu masz mniej niż minimalna na godzinę bo oni to magicznie jakoś robią że się im zgadza a to że masz aby kilka złotych więcej jak minimalna to już nie ich sprawa na dodatek traktują ludzi jakby nie mieli już innego wyjścia w życiu tylko by byli skazani na pracę w tej firmie żadnych socjali na święta i wakacje jedynie śmieszna paczka z słodyczami i kawa na Boże Narodzenie i się na dodatek tym chwalą jakby ci życie uratowali . - Ta firma to największa porażka jaka może się przytrafić w życiu

Głowa Boli Nowy wpis

Czy firma oferuje jakieś dodatki pieniężne z okazji świąt Bożego Narodzenia bądź Wielkanocy?

Anonim Nowy wpis

Jaka panuje atmosfera w firmie ?

Dolores

(usunięte przez administratora), pensja nizsza niz najnizsza krajowa i naciagana premią jakby kot napłakał, maszyny za czasów bitwy pod grunwaldem, pracownicy traktowani gorzej niż za (usunięte przez administratora) z reszta pewna osoba ma mentalność (usunięte przez administratora) Bo przecież pracownicy maja odkladac grosz do grosza i ledwo co dociągać do 10-tego.

Brałeś udział w rekrutacji do Van-Care Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier w Van-Care Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Nikoś

Siema ludziska słyszałem że udało wam się wywalczyć podwyżke która nic wam nie dała bo nadal nie macie 4 z przodu tylko 3300 z premiami co wynoszą 20 parę % weźcie otwórzcie oczy zostawcie to wszystko bo w każdej firmie bez premi tyle dostaniecie pozdrowienia Nikoś JJP100%

Janina

Praca ok ale pan Jarek (usunięte przez administratora)zatrzymał się w epoce (usunięte przez administratora) i tak został gorszy niż (usunięte przez administratora) i działa nie prawnie tylko on ma rację dziwię się że nikt go o (usunięte przez administratora)nie zgłosił

Beniu

Czy ktoś może powie czy warto zatrudnić się w Van-Care .

TakiJeden
@Beniu

Nie warto. (usunięte przez administratora) płacą.

Antek
@Beniu

Omijaj szerokim łukiem, chyba, że lubisz być robiony w (usunięte przez administratora) na każdym kroku

Nie trudno się domyślić, że osoby piszące komentarze to pracownicy, dlatego zastanawia mnie jedno.. Skoro jest tak źle i niedobrze, to dlaczego osoby piszące komentarze dalej tutaj pracują? Przecież nikt chyba nikogo na siłę nie trzyma.

xyz

Skąd te założenie, że komentarze są właśnie od aktualnych pracowników? A co jeżeli są od ludzi którzy jakiś czas temu zakończyli tam pracę?

Spidi

Nie warto kierownik komunista ma swoich ulubieńców resztę ma w (usunięte przez administratora) i mściwy jest i zero za ludźmi a zarząd ma ludzi jeszcze bardziej gdzieś a właściciele myślą że mają (usunięte przez administratora) za miske ryżu a nie pracowników więc omijać jak najdalej

@Spidi

Zgadzam się z tym nie można popuścić my też chcemy mieć normalną pensję

Sławomir

Pensja niedługo niższa niż na kuroniówce żenada gdzie ta kasa od Holendrów

Zostaw merytoryczną opinię o Van-Care Polska Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Van-Care Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Van-Care Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van-Care Polska Sp. z o.o.?

Van-Care Polska Sp. z o.o.
  • Starogostyńska 10
    63-800 Gostyń

Van-Care Polska Sp. z o.o.