Opinie o Inter.Med. Sp. z o.o. w Czernichów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter.Med. Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Inter.Med. Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter.Med. Sp. z o.o. w Czernichów

Były psycholog

Niestety nie polecam pracy w tym ośrodku, zwłaszcza psychologom, a nie daj Boze trafić jako psycholog na Tzw górę pod skrzydła toksycznej S. Chyba, że ktoś po paru miesiącach chce się wypalić i lubi być traktowany jak zwierzątko.

Jan
@Były psycholog

Takich toksycznych s jest więcej,choćby pomocnice,którym się coś pomyliło z opieką ludzi niepełnosprawnych...tragedia po prostu.

Zbigniew

Szanowni Państwo, Chciałbym serdecznie wyrazić swoje najszczersze podziękowania za niezwykle pomocny i satysfakcjonujący pobyt w Państwa ośrodku rehabilitacyjnym. Pragnę wyrazić swoją wdzięczność wszystkim członkom personelu za ich zaangażowanie, profesjonalizm oraz troskę, jaką okazali mi podczas całego mojego procesu rehabilitacji. Przez cały okres mojego pobytu doświadczyłem wyjątkowej opieki medycznej i terapeutycznej. Wasza wiedza, umiejętności i zaangażowanie były niezwykle imponujące, a także cenne dla mojego powrotu do zdrowia. Wasza życzliwość, empatia i cierpliwość sprawiły, że czułem się komfortowo i bezpiecznie w każdej sytuacji. Chciałbym również podziękować za indywidualne podejście do mojej rehabilitacji. Dzięki Państwa staranności i profesjonalizmowi, byłem w stanie osiągnąć znaczący postęp w moim zdrowiu i kondycji fizycznej. Wasze wskazówki, rady i motywacja były niezwykle cenne i inspirujące. Nie mogę zapomnieć o atmosferze, jaką stworzyliście w ośrodku rehabilitacyjnym. Przyjazne i życzliwe otoczenie, wraz z wsparciem innych pacjentów, stworzyło dla mnie atmosferę sprzyjającą powrotowi do zdrowia. Cieszę się, że miałem okazję spotkać tak wielu wspaniałych ludzi, którzy podzielili ze mną swoje historie i doświadczenia. Moja wizyta w Państwa ośrodku rehabilitacyjnym była bez wątpienia niezwykle wartościowym doświadczeniem. Dzięki Państwa pomocy, teraz mogę patrzeć na przyszłość z optymizmem i nadzieją. Jestem Państwu niezmiernie wdzięczny za to, że poświęciliście swój czas i wysiłek, aby mi pomóc. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystko, co zrobiliście dla mnie. Państwa profesjonalizm, życzliwość i troska naprawdę uczyniły różnicę w moim procesie rehabilitacji. Życzę wszystkim członkom personelu ośrodka dalszych sukcesów i satysfakcji w Państwa niezwykle ważnej pracy. Z wyrazami szacunku, Zbigniew Zduniak z Mysłowic

Były psycholog Nowy wpis

Również były psycholog Nowy wpis
@Były psycholog

Idealnie ujęte! Również pracowałam w tej firmie jako psycholog i podam kilka faktów, które miały miejsce podczas mojego zatrudnienia: - dokumentacja medyczna nie posiada żadnego zabezpieczenia (na początku pracy, zbierałam karty medyczne pacjentów z pudla w ogólnodostępnej dla wszystkich sali terapii), -Nie ma żadnego wyposażenia, pomocy, testów psychologicznych, - jednym z obowiązków psychologa było karmienie pacjentów co nie powinno mieć miejsca, - terapeutka zajeciowa, która od kilkunastu lat nie aktualizuje wiedzy narzuca tryb pracy psychologowi i ma w tym poparcie Pani Dyrektor, z którą prywatnie się przyjaźni, - trudno o stabilny kontakt z osobami zarządzającymi, bardzo często nie kontrolują one swoich emocji w kontakcie z pracownikiem, - po odejściu z pracy zostałam pomówiona o "rozmowę z lalkami" XD i dostawałam od Pani Dyrektor smsy, w których podważała moje kompetencje zawodowe, - w zebraniach działu terapeutycznego uczestniczy ksiądz, który odprawia w zakładowej kaplicy msze. Odradzam pracę w tej firmie, jeśli nie chcesz znienawidzić swojego zawodu.

Jan Nowy wpis

Mia Nowy wpis

Na opiekuna osoby starszej aktualnie nie ma zapotrzebowania? Chętnie bym poszła. W sierpniu 2023 były jakieś ogłoszenia a aktualnie w ogóle między ofertą a czasem do wyjazdu jaki jest odstęp ? Nigdy wcześniej nie wyjeżdżałam i chciałabym się przygotować :)

Czy nie będą może szukali nowych pielęgniarek do firmy ? Na stronie w zakładce praca jest pusto. Moja mama 15 lat pracowała w hospicjum ale chciałaby trochę zmienić branże i zastanawiam się ile mogłaby w takim miejscu zarobić ? Ewentualnie jako rejestratorka medyczna ?

Moi drodzy, jak często firma poszukuje do swojego zespołu opiekunów osób starszych? Nie wiem czy jeśli wyśle cv w ciemno, skontaktują się ze mną? Są wolne etaty? Na jakie widełki może liczyć opiekun? Ktoś pisał o minimalnej krajowej, ale to było w 2019 roku. Dużo mogło się zmienić:) Przedstawi mi ktoś jak wygląda praca? Opiekun odpowiada za konkretna liczbę osób, opiekuje się jedyną, czy jak to wyglada? Oczekują konkretnego doświadczenia? Jakichś kursów, umiejętności, kompetencji? Pozdrawiam serdecznie!

Jan

Szkoda gadać...jedzenie kiepskie a opiekunki mają mnóstwo pacjentów,krzyczą na bardziej niepełnosprawnych,bo niby nie mają czasu.. lepiej kalekę polaka traktują Ukrainki opiekunki.

Pielęgniarka

Pani Dyrektor podczas całej rozmowy prezentuje neurotyczne zachowania w postaci bezustannego mówienia o wysokich stawkach oferowanych przez siebie, o tym jak idealne warunki stwarza pracownikom, jak pracownicy nie chcą by zatrudniać nowe osoby, bo twierdzą, że dadzą sobie radę (?). Jeden wielki niespójny słowotok przesycony podkreślaniem, jak wielką przysługę wyświadcza ludziom, zatrudniając ich. Niechętnie dopuszcza do głosu kandydata na pracownika, który próbuje o cokolwiek zapytać. W niezbyt jasny sposób przedstawia, ilu de facto pensjonariuszy ma znajdować się pod opieką pielęgniarki będącej na dyżurze - padają hasła o tym, że tutaj jest "wzajemna pomoc", czyli w praktyce prawdopodobnie może to oznaczać że pielęgniarka po skończeniu pracy na swoim oddziale, udaje się ze "wzajemną pomocą" do kolejnych oddziałów. Że nie wspomnę i wypytywaniu o poziomy zarobków w innych miejscach pracy - całkowity brak taktu. Najgorsza rozmowa kwalifikacyjna na jakiej byłam, nie polecam nikomu.

Padły pytanie o to, czy znam język niemiecki, i tak naprawdę nie interesowało tej Pani, głównie ona mówiła o sobie i ośrodku przez 95% czasu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Zbigniew

Wiecie, czy Inter.Med. Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Marzena P.

Moja Teściowa po przebytym udarze nie chodząca i bez czucia w prawe ręce, trafiła do Czernichowa. Przebywa tam od 2019 roku. Po naszych długich poszukiwaniach i wywiadach o takich placówkach stwierdziliśmy, że to miejsce jest najlepsze. Już po roku bardzo profesionalnej i codziennej 4 godzinnej rehabilitacji w tym ośrodku, odzyskała częściową sprawność, wbrew prognozom lekarzy. Teściowa jest bardzo sprawna na umśle, więc jej opinie o ośrodku są dla nas ważne , a są one bardo pozytywne. Kadra opiekuncza i biurowa jest bardzo przyjacielska i sympatyczna. Pani Małgosia z informacji o pacjentach, która pomogła nam w sprawie rozrusznika serca i sama załatwila wszystko. Co było to dla nas dużym i pozytywnym zaskoczeniem , Pani Renatka z biura niesamowicie ciepła i sympatyczna kobieta, ktora jest zawsze uśmiechniętą, oraz inne Panie z biura i ciężko pracujace opiekunki, zawsze nam pomocne, są godne wspomnienia. Jeżeli ktoś chce umieścić tam swojego członka rodziny, to najlepiej pojechać i samemu sprawdzić warunki , moim zdanie bardzo dobre, oraz poznać profesionalnych ludzi tam pracujących, tak jak my to zrobiliśmy. Dlatego ja osobiście, polecam ten ośrodek.

Dana

Jeżeli jesteś po operacji, czy chorobie i potrzebujesz rehabilitacji - to polecam Ci ten Ośrodek. Pracuje tam w pocie czoła młody zespół kobiet rehabilitantek z Szefową p. Beatą, które dbają aby wszystkie ćwiczenia przepisane przez lekarza prowadzącego były prawidłowo wykonane. Pomocne również są również opiekuni medyczne przede wszystkim p. Magda, p. Ksenia, p. Basia, p. Wiesia oraz pielęgniarka p. Bernadetta. Polecam wszystkim.

Gorol

Wrażenie daje dobre, rzeczywistość jest inna. ŁAZIENKA na sześć 6 osób, jedzenie marne i nie przestrzegają diet. Dyrekcja traktuje pacjentów przedmiotowo. Spacery na zewnątrz tylko po parkingu ośrodka dla rehabilitacji ogolnousteojową . Zero wyjść do sklepu a jest obok. Ceny w kiosku są kosmiczne, owoce sprzedają na sztuki z powodu braku wagi????‍♂️????‍♂️ Przekłamania na stronie ośrodka. Są tu trzy zakłady, pracownicy pracują na okrągło, są zmęczeni popełniają błędy. Covid, zero zasad sanitarnych, wszystko dla oka .

tom

Zarobki powinny być większe przy takiej pracy a nie minimum krajowej. To wstyd

Zostaw merytoryczną opinię o Inter.Med. Sp. z o.o. - Czernichów

• Jak się pracuje w Inter.Med. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter.Med. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter.Med. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter.Med. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter.Med. Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Strażacka 4
    34-311 Czernichów