Opinie o Spec Sp. z o.o. w Dąbrówki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Spec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spec Sp. z o.o. w Dąbrówki

Nikt

Dzień dobry. Pracując w firmie specfood jako kierowca to największa porażka. Dlaczego - zero logistyki ( panowie zajmujący się logistyką powinni plac zamiatać) ,samochody przeładowane upychają ile się da a jak się nie mieści to do kabiny wkładają magazynierzy. Także samochody niesprawne. Praca na własnej działalności bo firmie jest wygodniej . A zarobki szkoda gadać (4tys jak zostanie to jest (usunięte przez administratora) za 5 dni pracy od 5-tej rano do 21-ej . A przedstawiciele jeszcze większa porażka (pasowało by ich puścić raz w trasę wtedy może by nabrali szacunku dla kierowców) . Nie polecam tej firmy .

@Nikt

To ile można dostać normalnie na czysto wynagrodzenia? Bo piszesz "jak zostanie 4 tysiące" i nie wiem, co tam odliczyłeś od swojego wynagrodzenia, a chciałabym wiedzieć, jaka mniej więcej kwota jest zapisana w umowie i to jeszcze najlepiej na start ;)

ZEUS Nowy wpis

Nie polecam firmy. Szantarzysci i wykorzystywacze. Jeśli chcesz wziąść urlop ojcowski który Ci się należy. Dyrektor speca odpowiada: jeśli weźmiesz urlop ojcowski lub tacierzyński to szukaj sobie innej roboty i jesteś u mnie zwolniony

@ZEUS

Ale kim tam jesteś, magazynierem? Powiedział Ci chociaż jednym zdaniem, skąd takie nastawienie do ojca, który chce iść na opiekę nad dzieckiem? Bo tak to wygląda, jakby nie, bo nie. Może rozmowa była dłuższa, a jak się czyta tylko o części, to w sumie nie wiadomo co się wydarzyło i dlaczego. Może magazyn był tak obciążony na przykład, że nikogo nie mogli wypuścić na urlop. Skąd mam wiedzieć..

Jest wolna posada fakturzystki, piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu, podzielicie się widełkami? Na ile zmian pracuje biuro? Bo piszą o gotowości pracy w systemie zmianowym:) Pracujecie tylko z biura? Co wchodzi dokładnie w te świadczenia socjalne? Tak dla zorientowania się bardziej, jak firma podchodzi fo tematu podwyżek?

January

Jak wyglada praca handlowca, na jakie zarobki można liczyć ?

Anonim Nowy wpis
@January

No wlasnie, jakie są warunki?

Kaziu

Dopiero co była tu praca dla magazyniera. Napisali że system 4-zmianowy. Jak to wygląda w praktyce? Praca jest w ruchu ciągłym i obejmuje też weekendy?

Aplikowałeś do firmy Spec Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Nikt

@Nikt

Witam, jak wyglada praca na stanowisku biurowym/fakturzystka?? Jakich zarobków można się spodziewać? Ile godzin pracy dziennie?

Ktoś

Czy spec ma własny warsztat? Czy jest potrzebują tam mechaników? Do naprawy/serwisowania samochodów?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Spec Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Kamil

Zatrudnią Cię bez problemu. Dla speca liczy się tania siła robocza Jak najwięcej za jak najmniej to jest ich motto. Naprawdę po studiach chcesz iść pracowac do speca ? Zdecydowanie odradzam. Zresztą jak pójdziesz przekonasz się jak tam jest cudownie heh :) Ja pracowałem tam 5 lat ale to co już Szefostwo wraz z logistykami odstawialo to po prostu masakra. SPEC to jedno wielkie nieporozumienie! Poczytaj opinię poniżej. Odradzam !

Helena
@Kamil

Ale jak ktoś po studiach no to nie ma doświadczenia, więc zwykle ciężko o lepsza posadę. Tutaj jest chociaż szansa na doświadczenie dobre?

@Helena

Heleno tutaj masz jedynie szanse na zszarpanie sobie nerwów tą firmą i wyrobienie garba. Dla tej firmy liczy się tylko wykorzystanie pracownika jak najtanszym kosztem. Nie zdobędziesz zadnego doświadczenia w tej firmie. Zdecydowanie odradzam kazdemu pracować dla nich. Dla szefostwa juz dawno przestali liczyć się ludzie. Najwazniejsze dla nich jak najwięcej napchać pieniędzy do kieszeni własnych. Ale no cóz kwestia kilku lat i spec będzie w likwidacji. Bo jak ktoś jedzie tylko na kredytach i leasingach i więcej wydaje pieniędzy niz ma to tylko upadłością się kończy :)

Wiktoria

Skąd Ty wiesz ile on wydaje? Masz dostęp do jego konta bankowego? Nie sądzę

baka
@Wiktoria

Wszystko jest w Internecie następny kredyt na ratowanie firmy 6 milionów. W tym przypadku bankructwo przekroczy 100 milionów.

@baka

Zgadza się ! Nie mają w ogóle swoich pieniędzy tylko finansowania. Tak jak napisałeś wystarczy poczytać w internecie :)

@Wiktoria

WIKTORIA krzywda ludzka mści się zawsze. To co robią z ludźmi i to jak ich traktują wróci rykoszetem do nich i to z potężniejszą siłą!

Wiktoria

Kamilu jakie to niby "szeroko rozwinięte układy w bankach"? W dzisiejszych czasach RODO ktoś Ci daje dostęp do takich informacji? Kim Ty w ogóle jestes?

@Wiktoria

Wszystkie pomoce publiczne i kredyty są. dostępne w Internecie. Ostatnie dwa kredyt to 5577000.00 i 6201000.00 duzo tego, a stopy mocno do góry. Podwyżek dla pracowników nie będzie.

@Wiktoria

Moja sprawa kto daje mi dostępy. Pamiętaj , że jeżeli masz znajomości to dużo możesz ale nie będę tłumaczył tego dziewczynie która nie ma o takich rzeczach pojęcia. Powiem prościej. Wpisz sobie w wyszukiwarce Google < wyszukaj dotacje dla firm > wpisz nip firmy spec i wyskoczy cała lista pomocy na ratowanie firmy hahah. Dni Speca są policzone

Helena
@Kamil

A ty też po studiach od razu poszedłeś do tej firmy pracować?

@Helena

Nie, nie po studiach aż tak wykształcony nie jestem ;)

Maciek

Znalazł się obrońca spec hahah Gość opisał cała prawdę więc co ma do niego wrócić???? Do was przyjdzie kara za złe traktowanie ludzi ! I to prędzej czy później. Dalej tam bałagan widzę panuje nic się nie zmieniło. Kierowcy dalej za te grosze jeżdżą? A no tak życie na kredycie. Kolejne autka sobie kupcie bo pracowników macie za nic

Magazyn

Jak to jest ze kierownik czy zastępca kierownika bierze mniejsze pieniadze niz zwykly pracownik? Pracownik na 1 z 4 zmian dostaje 1000 zl premi a na pozostalych max 400 to jest sprawiedliwość? A kierownik mowi ze premie sa do 500 zl. To jak ktos moze 1000 dostac? Dostalismy podwyzki 2.5 brutto za chlodnie 3.5 burtto za mroznie co to za podwyzka? Pracownik ktory pracuje 3 lata czy dluzej dostaje takie same pieniadze albo gorsze niz pracownik co pracuje 1 rok, nie ma sprawiedliwości na tej firmie.

Były
@Magazyn

Dlatego ja się zwolniłem, nowy dostał większe pieniądze nowe auto, a ja tym trupem masterem. Gdzie tu sprawiedliwość ?

@Magazyn

Czy jest jakaś zależność odnośnie tych premii? Kiedy i za co się dostaje?

Kamil Stańko

Jak na pracę gdzie pół dnia spędzamy za kierownicą samochodu wynagrodzenie ok. W sezonie spokojnie można zarobić 7-8 tysięcy na rękę co jest bardzo dobrym wynikiem , ciężko o takie zarobki w okolicy. Fakt że wymagana własną działalność gospodarcza ale to nic złego wystarczy odpowiednio prowadzić księgowość. Flota samochodowa jest Jak najbardziej okey , mając stałe trasy w pracy spędzamy maksymalnie 12 godzin i to nie zawsze bo są trasy gdzie pracę można zakończyć i o 14. Kierownictwo magazynu wporządku , jeśli chodzi o Logistyki pasowalo by poprawić pare rzeczy związanych z organizacją tras dla kierowców ale pozatym wszystko ok. Są elastyczni można się z nimi dogadać. Polecam.

Piotrek
@Kamil Stańko

Widać, że z j. polskim miałeś mało do czynienia. 6 tyś na własną działalność to ok 3 tyś zł na rękę. To są dobre zarobki jak na kierowcę?

Kamil Stańko
@Piotrek

Widać, że z j. polskim miałeś mało do czynienia. Nie piszemy " 6 tyś na własną działalność " lecz 6 tyś na własnej działalności. Piotruś nie masz żadnego pojęcia o prowadzeniu JDG. Nie Pozdrawiam !!!

Mksta

Zaczyna się usuwanie postów.

Kacper

Nie polecam pracy w tej firmie , kierownictwo nie ma pojęcia co robią, 0 szacunku do pracowników,auta się rozpadają , kierowcy jeżdżą na oparach, na magazynie (usunięte przez administratora) , takiego czegoś jeszcze nie widziałem, Szukają ludzi co bedą pracować 230 godzin za(usunięte przez administratora) Tragedia!

@Kacper

Szanowny Panie Bardzo dziękujemy za wystawioną opinię, gdyż każda uwaga byłego czy obecnie pracującego pracownika jest dla nas cenna. Pragnę nadmienić, że każdy, kto pracuje w firmie Spec Food, ma prawo zgłosić swój problem, czy niezadowolenie. Z całym szacunkiem, ale Zarząd tak dużej firmy i ponad 150 pracujących osób nie jest w stanie znać każdego problemu, dlatego ma od tego wyznaczonych kierowników. Jeżeli dana osoba uważa, że nie jest w stanie porozumieć się ze swoim przełożonym może i nawet powinien zgłosić problem kadrze managerskiej, która odpowiednio zareaguje-zamiast niepotrzebnie się złościć czy obrażać, lepiej rozwiązać problem do końca. Zarzuca nam Pan również, że nasze auta się „rozsypują". Niestety nie jest to zgodne z prawdą, ponieważ jako firma systematycznie wymieniamy nasze pojazdy i obecnie mamy najnowszą flotę o wysokim standardzie (jak zapewne się Pan orientuje, nie jest to szybka procedura, ponieważ czas realizacji zamówienia nowych pojazdów wynosi rok czasu u producenta). Kierowcy pracujący u nas są na swojej działalności, którą jako firma pomagamy zakładać i prowadzić, oferujemy kurs na kategorię C, zapewniamy paliwo, cały serwis i BARDZO dobre wynagrodzenie łącznie z nadprogramowymi godzinami, jeżeli takie występują. Kierowca ma możliwość naniesienia zmian lub zmieniania swojej trasy. Jeżeli ma Pan do nas dalsze uwagi czy zastrzeżenia, zapraszamy na rozmowę w cztery oczy. Zapewniam, że zostanie Pan wysłuchany. Pozdrawiam.

Radek

Zwolniłem się z tego (usunięte przez administratora)2 lata temu, ciągle przeładowane auto, nawet o 2 tony. Widzę że teraz kierowców chcą na minę wsadzić, po pierwszej kontroli oddadzą dużą cześć, ze swojej wypłaty.

John
@Spec Sp. z o.o.

Kiedy można się umówić 4 oczy

Warunki Ok polecam!

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Spec Sp. z o.o. na Magazynier? 13 listopada ogłoszenie na GoWork.pl.

Kamil

Nie polecam kolego pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) Oferują umowy zlecenie , wynagrodzenie smieszne. Chłopaki nieraz grubo po ponad 200 godzin pracują a wynagrodzenie na poziomie 3 tysiące. Do tego dochodzą pseudo kierownicy którzy potrafią tylko wyżywać się na ludziach a sami partolą robotę na każdym kroku. Szczególnie A.J. Zresztą Szefostwo też pokazało klasę w tym roku nie składając pracownikom żadnych życzeń świątecznych a o premii już nie wspomnę. Zdecydowanie odradzam tam pracy , zresztą kolego poczytaj na forum opinie to się dowiesz. W firmie spec pracownik to zwykły robol i tylko zysk się liczy. Poszukaj lepiej gdzie indziej dla swojego dobra.

Klient

Co tam takie braki na magazynie ?

Obecny pracownik

Witam, pracę w tej firmie jak najbardziej polecam, kierownictwo i logistycy są w porządku. Każdy oczekuje dużych pieniążków, a nic od siebie nie chce zaoferować, tylko ciągłe narzekania. Jeśli ktoś nie oczekuję pracy po 4h dziennie i 12 tysięcy wypłaty to jak najbardziej polecam pracę w tej firmie. Warunki przedstawiony podczaszy rozmowy o pracę są dotrzymywane.

Radek

To sam prezes.

Rzeszów

Dostawy potrafią być nawet w godzinach 15/20 !!! Co jest kompletną porażką, zbiega się to z największym ruchem. Zwłaszcza w piątki/soboty. Towar często jest uszkodzony...

Kamil

Dobry wieczór wszystkim. Widzę, że sporo tu negatywnych opinii o tej firmie ale większość jak najbardziej zgodnych ze stanem faktycznym. Jeśli chodzi o pracę jako kierowca to polecam dobrze się zastanowić. Samochody są przeladowywane kilkukrotnie ( 2 tony na aucie to norma ) , samochody często wysyłane w trasę niesprawne technicznie. "Specjalista" od samochodów zawsze twierdzi , że auta jeżdżą sprawne a bardzo często zjeżdżają na lawecie :) szczególnie auta Renault Master. Logistyka racja leży totalnie na dnie. Pan R i Pan A totalny brak wiedzy, byle przeplątać się na firmie od rana do popołudnia poukładać byle jak trasy i dobra jest. Stara śpiewka kierowca da sobie radę. Towar upychają nieraz po sam dach, że ciężko go wyjąć. Zarobki na samozatrudnieniu miesięcznie przy niezłym zapierdzielu około 7 tyś brutto. Odliczając koszty plus brak przywilejów pracowniczych to gra świeczki nie warta. Ale no tak zrzucić na pracownika pełną odpowiedzialność i gra , a jak kierowca zachoruje itd. To niech sobie poradzi. Nowi kierowcy z automatu narzucana jest kategoria C i 2 letni cyrograf. Do tego aneks od uszkodzeń pojazdu. Nie dość, że biorą kasę z AC to jeszcze z Ciebie kierowco ściągną. Główne kierownictwo (usunięte przez administratora) totalne ! Myślą że są najmądrzejsi niestety tak nie jest :) Naprawdę jeżeli szukacie pracy opartej na własnej dzialalnosci to polecam poszukać czegoś innego przedewszystkim uczciwych warunków współpracy bo w firmie spec tego nie otrzymacie. Kierowco chcąc zarobić te 7-8 tyś brutto niestety musisz (usunięte przez administratora) od poniedziałku do soboty i od rana do wieczora dźwigając przy tym spore kilogramy. Wszystko drożeje pensje idą w górę ale stawki w specu niestety stoją w miejscu bądź są ucinane. Ale no tak motto firmy Jak najwięcej za jak najmniej Zacznijcie szanować ludzi bo któregoś dnia obudzicie się z ręką w nocniku :) Pozdrawiam

To miejsce jest jak najbardziej ok dla ludzi którzy chcą dziennie dźwigać po 3-4 tony towaru i jeździć przeladowanymi mercedesami bądź renault master. Na porządku dziennym firma pakuje tyle ładunku na auta które mają maks 850 kg ładowności. Miejmy nadzieję że wreszcie ktoś z tego ITD weźmie się im za (usunięte przez administratora) Na firmie ogólnie brak organizacji. Dwóch "logistyków" zajmują złą posadę powinni co najwyżej zamiatać plac wokół magazynu. Kierownictwo cóż brak szacunku dla ludzi ale to wszystko jest do czasu. Zarobki 6 -7 tysięcy na Własnej działalności. Ludzie na samozatrudnieniu to żadne pieniądze. Opłaty zus US itd brak chorobowego urlopu a myślicie po co to ? A żeby firma nie musiała za was płacić składek to najlepiej pozbyc się wszystkich z umów o pracę I zmusić do JDG. Ogólnie tragedia odradzam całkowicie! Jednym słowem dla firmy liczy się zysk a pracownik jest zerem. Firmo spec otwórzcie oczy puki nie jest jeszcze za późno.

Zostaw merytoryczną opinię o Spec Sp. z o.o. - Dąbrówki

• Jak się pracuje w Spec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spec Sp. z o.o.

Spec Sp. z o.o.